Królestwo Rozdział 705 — data wydania

15/12/2021 11:55

Królestwo Rozdział 705: Data premiery

Data wydania Rozdziału 705 o Królestwie będzie 27 grudnia 2021. Surowe skany dla Realm Chapter 705 nie zostały jeszcze wydane. Recenzje te zwykle pojawiają się w Internecie na 4 do 3 dni przed cotygodniowym uruchomieniem.

Kingdom Rozdział 705 Manga czytana online

Angielskie tłumaczenie japońskiej mangi Kingdom Chapter 705 można znaleźć na stronie mangi To Love-Ru i lepiej poczekać na oficjalne wydanie, aby pomóc autorom.

Czytaj więcej: Królestwo

Seria manga Japanese Kingdom została stworzona przez Yasuhisę Harę. Manga fikcyjnie przedstawia stany w stanie wojny na przestrzeni 500 lat, głównie poprzez wyczyny sieroty wojennej Xina i jego przyjaciół, którzy walczą o najwyższe pod niebem. Manga pojawiała się co tydzień w Young Jump, magazynie manga publikowanym przez Shueisha, od stycznia 2006 roku.

Studio Pierrot przez trzy sezony zaadaptowało serial na animowany serial telewizyjny. W pierwszym sezonie było 38 odcinków, które były emitowane od czerwca 2012 do lutego 2013. 39 odcinków drugiego sezonu wyemitowano między czerwcem 2013 a marcem 2014. Trzeci sezon Studio Signpost i Pierrot zostanie wyemitowany w kwietniu 2020. W kwietniu 2019 , ukazał się film akcji na żywo. Funimation zatwierdziło wydanie anime w języku angielskim.

Podczas wojny narodów w Chinach, Li Xin i Piao to dwaj bracia, którzy mimo statusu sierocych niewolników aspirują do miana wielkich generałów. Pewnego dnia spotykają szlachcica, który oferuje Piao możliwość wykonania ważnego zadania w królewskim pałacu Qin. Xin i Piao obiecują zmienić swoje postępowanie, aby pewnego dnia stali się najlepszymi generałami na świecie. Po krwawym ciosie Xin spotyka umierającego Piao, którego ostatnie słowa skłaniają go do działania i stawienia się twarzą w twarz z Ying Zheng, młodym i przyszłym królem Qin.

Na początku Xin i Zheng to zła para, ale szybko zostają przyjaciółmi i wyruszają w niebezpieczną podróż. Celem Zhenga jest podporządkowanie Qinowi wszystkich narodów będących w stanie wojny, podczas gdy Xin aspiruje do najwyższych rang w armii. Pracują nad swoimi kolosalnymi ambicjami, które na zawsze zmienią historię, w kontekście niekończącej się taktycznej bitwy między państwami, wewnątrz i na zewnątrz pałacu, a także wielkiej politycznej niestabilności.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up