Królestwo Rozdział 694 — data wydania

3 lata ago

Królestwo Rozdział 694 — data wydania

Data premiery Kingdom Chapter 694 to 3 października 2021 roku. Surowe skany Kingdom Chapter 694 nie zostały jeszcze wydane. Skany te zwykle pojawiają się w Internecie na 4–3 dni przed cotygodniowym uruchomieniem.

Kingdom Rozdział 694 Manga czytana online

Angielskie tłumaczenie japońskiego rozdziału 694 Królestwa mangi można znaleźć na stronie mangi To Love-Ru. Lepiej poczekaj na oficjalne wydanie, aby pomóc autorom.

Czytaj więcej: Królestwo Mangi

Seria manga Japanese Kingdom została stworzona przez Yasuhisę Harę. Manga fikcyjnie przedstawia stany w stanie wojny na przestrzeni 500 lat, głównie poprzez wyczyny sieroty wojennej Xina i jego przyjaciół, którzy walczą o najwyższe pod niebem. Manga pojawiała się co tydzień w Young Jump, magazynie manga publikowanym przez Shueisha, od stycznia 2006 roku.

Studio Pierrot przez trzy sezony zaadaptowało serial na animowany serial telewizyjny. W pierwszym sezonie było 38 odcinków, które były emitowane od czerwca 2012 do lutego 2013. 39 odcinków drugiego sezonu wyemitowano między czerwcem 2013 a marcem 2014. Trzeci sezon Studio Signpost i Pierrot zostanie wyemitowany w kwietniu 2020. W kwietniu 2019 , ukazał się film akcji na żywo. Funimation zatwierdziło wydanie anime w języku angielskim.

Podczas wojny narodów w Chinach Li Xin i Piao to dwaj bracia, którzy pomimo statusu sierocych niewolników aspirują do miana wielkich generałów. Pewnego dnia spotykają szlachcica, który oferuje Piao możliwość wykonania ważnego zadania w pałacu królewskim w Qin. Xin i Piao obiecują zmienić swoje postępowanie, aby pewnego dnia stali się najlepszymi generałami na świecie. Po krwawym ciosie Xin spotyka umierającego Piao, którego ostatnie słowa skłaniają go do działania i stawania twarzą w twarz z Ying Zheng, młodym i przyszłym królem Qin.

Na początku Xin i Zheng to zła para, ale szybko zostają przyjaciółmi i wyruszają w niebezpieczną podróż. Celem Zhenga jest podporządkowanie Qinowi wszystkich narodów będących w stanie wojny, podczas gdy Xin aspiruje do najwyższych rang w armii. Pracują nad realizacją swoich kolosalnych ambicji, które na zawsze zmienią historię, w kontekście niekończącej się taktycznej bitwy między państwami, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych wobec pałacu, a także wielkiej politycznej niestabilności.

Powiązane posty

Go up