My Senpai Is Annoying Episode 6 data premiery, podgląd i gdzie go obejrzeć

10/11/2021 11:31

My Senpai is Annoying Episode 6 ujawnia Walentynki po tym, jak Futaba i jej przyjaciółka obejrzeli razem film. Przyjaciel Futaby zdaje sobie sprawę, że nadchodzą Walentynki i przypomina mu Futabę. Oboje mówią o rodzajach czekoladek, które powinni zrobić.
Przyjaciel Futaby zdaje sobie sprawę, że Futaba robił piękne czekoladki i trudno mu podjąć decyzję. Oboje patrzą na prezenty walentynkowe w witrynie sklepowej i podsłuchują, jak ktoś mówi o zgubionej karcie. W najnowszym odcinku My-Senpai is Annoying Futaba postanawia pomóc blondynowi i wyjawia, że ​​zna miasto.

Chłopiec dziękuje im obojgu za pomoc w znalezieniu właściwego kierunku. Przyjaciel Futaby pyta, czy mogą mu tam towarzyszyć, a chłopiec wyjawia, że ​​ma randkę. Chłopiec boi się, że będą się z niego śmiać, jeśli zobaczą go z damami, które go eskortują. Mówi sobie, że zna swoją drogę i że sobie poradzi. Przyjaciel Futaby zgadza się z chłopcem i wciąż rozmawiają o Walentynkach. Natsumi zastanawia się, jak długo Futaba będzie witać chłopca, który żyje. Futaba mówi Natsumi, że chłopak nazywa je paniami i oboje ruszają do pracy.

W pracy Harumi spotyka Futabę i zastanawia się, dlaczego Futaba jest w dobrym nastroju. Futaba wspomina dzień, w którym chłopiec nazwał ją „damą” i mówi Harumi, że ludzie rozpoznają ją jako dorosłą kobietę. Pamięta dzień, w którym poszedł kupić telefon komórkowy z Harumi; właściciel sklepu myślał, że Harumi spaceruje z uczennicą. Ludzie brali ją za uczennicę, odkąd została zastrzelona. Futaba cieszy się, że chłopak rozpoznaje ją jako kobietę i mówi Harumi, że nie ma to nic wspólnego z jej byciem dziewczynką.

Poprzednio w My Senpai is Annoying Episode 5

Harumi śmieje się z niej i zastanawia się, skąd weźmie te pomysły. Chłopcy poszli po drinki, a koleżanka Souty pomyślała o napoju czekoladowym. Souta zastanawia się, dlaczego jego przyjaciel musi krzyczeć, a przyjaciel przypomina mu Walentynki. Przyjaciel Souty powiedział, że w tym roku ktoś dał mu słodką czekoladę. Souta zastanawia się, czy jego przyjaciel oczekuje od kogoś czekolady i pyta, czy nie obchodzi go, skąd ona pochodzi. Odpowiada, że ​​będzie to od Sakurai.

Drugi przypomina przyjacielowi Souty, że Sakurai co roku daje mu czekoladę. Wie, że to będzie wyjątkowy rok, bo oczekuje różnych rzeczy. Chłopcy rozmawiali o Sakurai io tym, jak ten chłopak go poznał. Sakurai dołączyła do chłopca i postanowiła napić się dla niej. Ten chłopak krzyczy, że zbliżają się Walentynki i pyta Sakurai, czy to prawda. Sakurai odwraca się i przyznaje, że znowu nadeszła ta pora roku. Dodaje, że zamierza się przygotować, a chłopak zastanawia się, o co mu chodzi. Pyta ją, czy ma zamiar dać komuś czekoladę.

Sakurai pyta go, czy mówi o czymś wyjątkowym. Wyjawia, że ​​mówi o szczerej czekoladzie. Souta nie może uwierzyć, że jego przyjaciel kręci się po buszu. Sakurai zdradza, że ​​będzie oferować czekoladę wszystkim pracownikom biurowym, tak jak co roku. Chłopak nie może w to uwierzyć, bo myślał, że po prostu daje mu czekoladę. Souta i trzeci chłopak zastanawiają się, co się stało, a chłopak mówi im, że zobaczą go, kiedy przybędzie Valentine. Futaba kontynuuje swoją pracę i zauważa, że ​​Harumi nie ma przy jej biurku.

Data premiery odcinka 6 My Senpai is Annoying

Mój Senpai is Annoying-Odcinek 6 ukaże się 14 listopada 2021 roku. Futaba szuka Harumi, a szef kuchni mówi mu, że Harumi poszła dziś po południu na rozmowy handlowe. Szef zastanawia się, czy Futaba chce umówić się z Harumi. Futaba wychodzi i odkrywa, że ​​blondyn jest spokrewniony z Sakurai. Zbliżają się Walentynki i każdy otrzymuje specjalne czekoladki dla swoich bliskich. Futaba kupił czekoladki dla Harumy, a Haruma zrobiła to samo. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom odcinka 6 My-Senpai is Annoying.

Oglądaj mój Senpai jest irytujący odcinek 6 online — szczegóły transmisji

Odcinek 6 My-Senpai-is Annoying można oglądać online w Funimation i Bilibit Tv w niedziele o 1:00 JST. Załóżmy, że nie możesz korzystać z tych dwóch oficjalnych platform w krajach takich jak Wielka Brytania. W takim przypadku możesz oglądać odcinek 6 My-Senpai-is Annoying online w Wakanim (Rosja) i Wakanim (FR). lub obejrzyj dubbingowane odcinki online w Wakanim (Rosja). Souta otrzymuje czekoladę od Sakurai, a ta dowiaduje się, że Sakurai kocha Soutę. Do zobaczenia na końcu odcinka 6 My-Senpai is Annoying.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up