My Hero Academia, sezon 5, odcinek 6 - data premiery

25/04/2021 08:06

Na podstawie japońskiej mangi napisanej i zilustrowanej przez Kouhei Horikoshi, „My Hero Academia” lub „Boku no Hero Academia” to animowany serial o superbohaterach. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym 80% populacji ma supermoce lub dziwactwa. Bohater opowieści, Izuku Midoriya, jest wśród pozostałych 20%. Staje się otaku dziwactw i zawodowych bohaterów i dorasta, będąc nieustannie prześladowanym przez dzieci z mocami. Jego życie zmienia się na zawsze, gdy pokazuje niesamowitą odwagę w obliczu All Mighta, największego bohatera na Ziemi. Następnie All Might wybiera go na swojego następcę Quirk One For All.

Następnie Midoriya zaczyna uczęszczać do liceum UA, gdzie on i jego koledzy z klasy ciężko pracują, aby zostać przyszłymi zawodowymi bohaterami. 3 kwietnia 2016 r. Serial miał premierę i zebrał entuzjastyczne recenzje zarówno od fanów, jak i krytyków. Sezon 5 rozpoczął się 27 marca 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku.

My Hero Academia, sezon 5, odcinek 6 - data premiery

„My Hero Academia” sezon 5, odcinek 6, zatytułowany „Foresight”, zostanie wydany 1 maja 2021 roku. Studio Bones wyprodukowało serial, z Kenji Nagasaki i Masahiro Mukai w roli reżyserów, a Yousuke Kuroda jako główny scenarzysta. Hitomi Odashima i Yoshihiko Umakoshi narysowali postacie, a Yuki Hayashi skomponował muzykę. DISH wykonał otwierającą piosenkę przewodnią „No. 1 ”, a kotki zaśpiewały ostatnią piosenkę„ Ashiato ”.

Gdzie oglądać sezon 5 My Hero Academia online?

Widzowie z subskrypcją mogą oglądać pięć odcinków sezonu „My Hero Academia” w Funimation z japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami tego samego dnia, w którym emitowany jest w Japonii. Dodatkowo Funimation będzie miało wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim. 10 kwietnia 2021 r. Funimation zaczął streamować dubbingowane wersje odcinków. W Stanach Zjednoczonych sezon jest dostępny w Hulu.

Odcinki sezonu 5 można również zobaczyć na Crunchyroll. Skandynawscy widzowie mogą oglądać sezon 5 z japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Wakanim. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą zrobić to samo w AnimeLab. Ponadto odcinki sezonu 5 są nadawane w różnych częściach Azji Południowej i Południowo-Wschodniej w Viu, Bilibili, WeTV, iflix i różnych innych oddziałach Medialink. Sezon 5 jest również dostępny w serwisie Netflix w wybranych krajach azjatyckich, w tym w Japonii i Indiach.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 6 Spoilery

W odcinku 6 druga runda wspólnej sesji treningowej mogłaby być kontynuowana. Komori mógł pokryć całe pole bitwy grzybami, udając się zakamuflować ruchy Kuroiro. Wykorzystując światło z Dziwactwa Aoyamy do określenia pozycji swoich przeciwników, Drużyna 1-B mogła przeprowadzać ataki dalekiego zasięgu. Biorąc pod uwagę ich wymianę przed rundą, Kendo prawdopodobnie chce walczyć jeden na jednego z Yaoyorozu. Aby to zrobić, być może będziesz musiał oddzielić Yaoyorozu od swojej drużyny. W tym miejscu niezwykle pomocny może być Comic Quirk Fukidashiego.

Kendo może stać się zbyt pewny siebie podczas walki, nie zdając sobie sprawy, że przeciwnik, którego wybrał, świeci najjaśniej w najtrudniejszych warunkach. W międzyczasie Tokoyami może ponownie spróbować zaangażować Kuroiro, ale grzyby Komori prawdopodobnie uniemożliwiają mu to. To może uświadomić Tokoyami, że jedynym sposobem na pokonanie przeciwników jest znalezienie ich miejsca. Yaoyorozu może stworzyć spray, który zabija grzyby i zabija grzyby Komori. Runda prawdopodobnie zakończy się w następnym odcinku, a między dwiema drużynami wyłoni się wyraźny zwycięzca.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up