My Hero Academia Rozdział 336: data premiery, spoilery i podsumowania

30/11/2021 21:19

My Hero Academia Rozdział 336: data premiery, spoilery i podsumowania

Rozdział 336 My Hero Academia ujawnia następstwa największego amerykańskiego bohatera Star and Stripe oraz tajemnicę prawdziwej postaci Tomury i All For One. Świat był zszokowany tą wiadomością, a All Might również powiadomił o tym uczniów. Dowiedzieli się, że Tomura i All For One nabiorą pełnej formy po siedmiu dniach. To dało im szansę, by przygotować się na niego i znaleźć swoją słabość. W ostatnim rozdziale My Hero Academia All Might i jego zespół otrzymują raporty z dochodzenia. Dowiadują się, że Nowy Porządek zamienił się w truciznę w ciele Tomury Sigaraki.

Uczniowie nauczyli się tego i wierzą, że mają przewagę i że będą mieli szansę wykończyć Tomurę. Decydują się na ewakuację mieszkańców i wierzą, że pokonując całą drogę z wrogiem, bitwa szybko się zakończy. All Might przypomina im, aby nie dać się ponieść emocjom, ponieważ nikt nie może przewidzieć, co All for one może zrobić dalej. Pokazuje im listę złoczyńców i ujawnia, że ​​złoczyńcy przewyższają liczebnie bohaterów.

Wszechmogący uważa, że ​​walka łeb w łeb nie jest dobrą strategią i każe uczniom przygotować się i doskonalić poprzez praktykę. Bakugo jest wściekły i myśli, że są gotowi do gry, ponieważ cały czas trenowali. All Might nie wie, że uczniowie trenują, ponieważ wie, że kiedy wyszedł, Izuku był w szpitalu. Izuku pyta pozostałych, czy pomogą mu usunąć wszystkie zdolności One For All. Nie zaimponował Bagukou i zbeształ Izuku. Bakugou wierzy, że może używać nowych technik.

Poprzednio w rozdziale My Hero Academia 335

Bakugo wierzy, że Deku przeciwko niemu będzie dobrym treningiem bojowym przed walką z Tomurą Shigaraki. Inni uczniowie zdają sobie sprawę, że nauczyli się czegoś podczas treningu, a ich techniki i sposób, w jaki będą z nich korzystać, zostają ujawnione. Wszyscy potężni widzą przemawiających uczniów i pamiętają ich pierwszą praktykę pierwszego dnia akademii. Wszechmogący zdaje sobie sprawę, że wykluły się „małe jajka”. Jest pod wrażeniem, że uczniowie przeszli przez trudne bitwy i zdołali przeżyć, a teraz stali się ptakami, które będą latać po niebie. Uważa, że ​​klasa 1-A jest silna, a All-For-One myślał o Wszechmogącym.

Tymczasem u podstawy złoczyńców pojawia się Tomura Shigaraki, krzycząc z bólu. All For One mówi Tomierze, aby się odprężył i poczekał, aż jego ciało się ustabilizuje. Toga jest również obok All For One, a Tomura komentuje, że gardzi Star and Stripe i chce wszystko zniszczyć. Tomura ujawnia również, że jego nienawiść nigdy nie ustanie, ponieważ wielu ludzi przypomni mu o All For One.All For One czuje wściekłość Tomury Shigaraki i uśmiecha się, klepiąc go po głowie.

All For One uważa, że ​​Tomura wykonał świetną robotę, mimo że nie był w stanie ukraść Nowego Porządku, co pozwoliło im usunąć główną przeszkodę. Postanawia, że ​​pozostaną nisko, aż do kolejnego udaru, ale Toga uważa, że ​​będzie za późno i nie może zaakceptować, że jego ojciec żyje. All For One przypomina Todze o różnicy między nimi io tym, że muszą wszystko zaplanować, ale osiągnąć ten sam cel. Ujawnia, że ​​ma wielu sojuszników, a to sprawi, że zwyciężą. Gdy kontynuuje mówienie, sylwetka Toru Hagakure staje się widoczna.

Data premiery rozdziału 336 My Hero Academia

Rozdział 336 My Hero-Academia zostanie wydany 5 grudnia 2021 r. Tomura ma jeszcze kilka dni na regenerację i odzyskanie pełnej formy. Ale All For One jest cierpliwy i zdaje sobie sprawę, że następna walka będzie zabawna, ponieważ Tomura będzie pełna wściekłości i nienawiści. Tomura jest chętny do powrotu do zdrowia, ponieważ bardzo go boli. Zobaczmy oficjalne szczegóły i kolejne aktualizacje My Hero Academia-Rozdział 336.

Przeczytaj rozdział 336 My Hero Academia online — surowe szczegóły

Będziesz mógł przeczytać My Hero Academia-Chapter 336 online na oficjalnej stronie VIZ Media. Najnowsze aktualizacje, spoilery i rozdziały My Hero Academia zostaną również opublikowane w internetowym magazynie Shueisha i Shonen Jump. W każdą niedzielę aktualizowany jest nowy rozdział My Hero-Academia. Spoilery do My Hero-Academia Chapter 336 zostaną wydane w przyszłym tygodniu. Spotkaj się przy wyjściu z My Hero-Academia-Chapter 336.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up