Spoilery My Hero Academia Rozdział 333, data premiery, przeczytaj manga

09/11/2021 08:52

Spoilery My Hero Academia Rozdział 333, data premiery, przeczytaj manga

Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na temat rozdziału 333 My Hero Academia, daty premiery, spoilerów Reddit i miejsca, w którym można przeczytać mangę online. Napisana i narysowana przez Kohei Horikoshi, My Hero Academia to popularna manga. Jako sztandarowa manga Weekly Shonen Jump jest dostępna od ponad pięciu lat. Podróż Midoriyi do zostania bohaterem i jak stał się najpotężniejszym na świecie.

W świecie BNHA ludzie rodzą się z dziwactwami, które są unikalnymi zdolnościami, które mają od urodzenia. Niestety ta okazja została zabrana Deki. Ale to nie powstrzymuje go przed chęcią zostania największym bohaterem na świecie.

Podsumowanie rozdziału 332 My Hero Academia

Wcześniej w My Hero Academia, rozdział 332: Gdy tylko zobaczył bomby, jeden z pilotów zapytał, czy może ich użyć. Star odpowiada, że ​​zrezygnuje z kontroli nad laserem. Tomura otrzymuje rozkaz, aby Star był zajęty, kiedy porzuca swoje panowanie nad laserem. Wiedząc, że może się zregenerować i żaden z ataków Star na niego nie działa, Tomura wierzy, że laser nie jest ostatecznym ciosem. Wymyśl coś i działaj, zdecydował Tomura.

Licząc od 3 do 1, lasery są wyciszone; następnie z ręki Wichrowego Olbrzyma Gwiazda bierze bomby i wydaje polecenie „Tiamat zakręci się”.

Tomura przenosi bitwę z morza do nieba, ale piloci wykonują rozkazy Star i nadal strzelają do niego bez przerwy. Bomby wykonały pełny obrót, a następnie Wind Giant wysyła je prosto do lokalizacji Tomury. Atak został ujawniony jako „hiperdźwiękowe uderzenie międzykontynentalnego krążownika nowej generacji”.

Wszystkie zostają odrzucone przez eksplozję, której Endeavour jest świadkiem z Japonii. Kiedy Tomura wychodzi z wody, nie ma już skóry, ale mimo to się uśmiecha. Odkryto zdolność Tomury do regulowania psucia się. Dostaliśmy również przebłysk jego walki z pogorszeniem w laboratorium lekarza. Kiedy laser wyparował, Tomura rzucił się, aby otworzyć dziurę w powierzchni oceanu, aby ukryć się przed ograniczeniem dwóch zasad Nowego Porządku, do którego, jak sądził, zbliżał się.

My Hero Academia Rozdział 333 Spoilery

W tej chwili w sieci nie ma żadnych spoilerów My Hero Academia Chapter 333. Surowe skany powinny być dostępne w ciągu kilku dni. Na razie porozmawiajmy o obecnej sytuacji BNHA.

Shigaraki zdołał dotknąć twarzy Stars and Stripes w ostatniej chwili. Jeśli potrafi wykorzystać degradację, dni amerykańskiego bohatera są policzone. Możliwe, że był pewny swojego zwycięstwa, widząc na końcu jej uśmiech.

W każdym razie nowy rozdział poda nam ostateczny wynik ich walki. Ujawniona zostanie zdolność Zig Zaga do pokonania AFO Shigarakiego.

Data premiery rozdziału 332 My Hero Academia

Według doniesień data premiery My Hero Academia Chapter 333 będzie następna niedziela, 14 listopada 2021. Surowe skany mangi My Hero Academia Chapter 333 zostaną ujawnione 2-3 dni wcześniej i krótko przed. niż to, ale lepiej byłoby poczekać na oficjalną premierę.

Japonia - 1:00, 15 listopada
Stany Zjednoczone/Kanada – 14 listopada o 10:00
Wielka Brytania - 16:00, 14 listopada

Gdzie czytać rozdział 333 My Hero Academia online?

Fani, którzy chcą przeczytać odcinek 333 My Hero Academia, mogą bezpłatnie odwiedzić witrynę My Hero Academia firmy Viz Media, Manga-Up z Shonen Jump i Mangaplus. Dobrze jest przeczytać mangę online za darmo z oficjalnej strony, ponieważ pomogłoby to twórcom i zainspirowało do tworzenia nowych i ciekawszych historii.

Kilka pytań od fanów

Kiedy po raz pierwszy wydano My Hero Academia?

My Hero Academia została pierwotnie wydana 7 lipca 2014 r.

Czy Bakugo zginął w mandze?

Czy to prawda, że ​​Bakugo zginął w mandze? Quora (strona internetowa, na której ludzie mogą zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi): Tak, zginął walcząc z amerykańskim zdrajcą Kirishimą wkrótce po tym, jak Kirishima okaleczył Kaminari na całe życie. Niestety, Deku był zajęty walką Ligi Złoczyńców, która przytłaczała go, dopóki nie wypił moczu Todorokiego i nie zyskał mocy ognia i lodu.

Czy Deku zamienia się w złoczyńcę?

W serialu Deku nie stał się złoczyńcą. Wiele osób myśli, że teraz, gdy uwolnisz się od kontroli UA, będziesz mógł od razu podejmować się nieprzyjemnych projektów. Tak jednak nie jest.

Deku nie żyje?

Deku, główny bohater My Hero Academia, jest chroniony przez zbroję fabularną. Chociaż został złapany w eksplozji w Lesie Haibori, nie zginął.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up