My Hero Academia Rozdział 331: Spoilery, data i godzina premiery

16/10/2021 14:33

My Hero Academia Rozdział 331: Spoilery, data i godzina premiery

My Hero Academia to seria manga publikowana seryjnie w magazynie Weekly Shonen Jump. Został napisany i zilustrowany przez Kohei Horikoshi i skupia się na przygodach aspirującego bohatera, Izuku Midoriyi.

Midoriya to dziecko urodzone bez dziwactw. Jednak po spotkaniu All Mighta jego mentor przekazuje swojemu uczniowi swoje dziwactwo OFA. Dzięki tej nowej mocy Deku karze złoczyńców społeczeństwa i stara się zmienić świat na lepsze. Porozmawiajmy teraz o spoilerach, dacie i godzinie premiery rozdziału 331 My Hero Academia.

Podsumowanie rozdziału 330 My Hero Academia

W podsumowaniu rozdziału 330 My Hero Academia samolot na niebie potwierdza tożsamość i miejsce pobytu Tomury Shigaraki. Następnie przekazuje te same informacje do Stars and Stripes. Kilka samolotów otacza Shigaraki.

Nowe zamówienie

Pilot pyta, czy powinni się wycofać, czy zaatakować. Stars and Stripes prosi ich o wybranie ostatniej opcji. Obiecuje, że jeśli ktoś umrze, odeśle jego ciało do rodziny. Shigaraki przewiduje jego podejście i atakuje go falami radiowymi.

Ogromny przypływ energii zmierza w jej kierunku, ale to nie powstrzymuje jej przed skierowaniem się w stronę złoczyńcy. Stars and Stripes ujawnia swoje dziwactwo o nazwie „Nowy porządek”. Środowisko w promieniu 100m działa teraz zgodnie z instrukcją.

Jak działa dziwność

Nowy porządek pozwala Stars and Stripes narzucić nową zasadę każdemu, kto dotknie. Dlatego podszedł do Shigarakiego i zdołał go dotknąć. Jest pod wrażeniem takiego dziwactwa i absolutnie chce go dla siebie.

Stars and Stripes nakazuje samolotom wystrzelenie lasera w Shigaraki. Jednak pomimo ataku jego organizm regeneruje się. Następnie strzelaj laserami za pomocą załamania i odbicia. Ale bohaterska dama nie potrzebuje wiele wysiłku, by ją zaatakować.

Nowa istota

Szybkim manewrem Stars and Stripes pędzi w kierunku Shigaraki. Pamiętaj, kiedy była dzieckiem i Wszechmogący ją uratował. Od tego czasu stał się symbolem pokoju. Shigaraki mówi, że gdziekolwiek się udaje, zawsze ma do czynienia z Wszechmogącym.

Czytaj dalej: Data premiery One Piece Chapter 1019, podsumowanie i gdzie je przeczytać.
Stars and Stripes nakłada na Shigaraki zasadę: jeśli poruszy się o cal, jego serce się zatrzyma. W jego mózgu nowa istota zaczyna się z nim komunikować i mówi, że prawie koniec. Wezwanie do większej nienawiści, a Stars and Stripes zaczyna mieć wrażenie, że ich podatki są coraz słabsze.

My Hero Academia Rozdział 331 Spoilery

Spoilery z rozdziału 331 My Hero Academia zostaną opóźnione, ponieważ rozdział jest zawieszony. Możesz spodziewać się, że surowe skany pojawią się na kilka dni przed oficjalną premierą. Co wydarzy się w następnym rozdziale? Możliwości jest wiele.

Prawdziwa twarz Shigaraki

Jak zauważono w poprzednim rozdziale, tempo wzrostu Shigaraki było fenomenalne. Przekształcił się prawie w 100%. Więc nie zajmie ci dużo czasu uświadomienie sobie tego nowego siebie. Nie będzie to już Tomura Shigaraki, ale zupełnie inna istota.

Stars and Stripes napotkają teraz pewne trudności, aby powstrzymać złoczyńcę. Skuteczność jego dziwactwa zanika, a wraz z nową osobowością Shigaraki sprawi mu poważne problemy. To będzie prawdziwy sprawdzian Twoich sił.

My Hero Academia Rozdział 331 Przeczytaj online

My Hero Academia Chapter 331 jest dostępny do przeczytania online w mediach Viz. Aby uzyskać dostęp do wszystkich rozdziałów, musisz się zasubskrybować.

Data i godzina wydania rozdziału 331 My Hero Academia

Oto data i godzina wydania rozdziału 331 My Hero Academia.

Japonia - 01:00, 25 października
Indie – 24 października, 21:30
USA / Kanada - 10:00, 24 października
Wielka Brytania - 16:00, 24 października
CES (Europa) - 17:00, 24 października

Powiązane posty

Go up