Moshi Fanren 380: data premiery i spoilery

18/09/2021 23:04

Moshi Fanren 380: data premiery i spoilery

Divinity: Pojawienie się Perłowego Boga rozpoczyna się w rozdziale 380 Moshi Fanren, a Zuo walczy z tym nowym stworzeniem za pomocą pięści. Moshi Fanren ujawnia wojownika, który niedawno został wskrzeszony do walki z różnymi potworami wyłaniającymi się z podziemi. Według ostatniego Moshi Fanrena, zespół Zuo Taichena przybył na jego miejsce i odkrył, że był nieprzytomny. Próbują go obudzić, ale zdają sobie sprawę, że śpi, ale jego inna wersja w innym świecie walczy z potworem. Luo zastanawia się, co stało się z Zuo. Fei odpowiada, że ​​Zuo jest w śpiączce, a Xuan-Xuan każe im stać z boku.

Xuan-Xuan próbuje powąchać Zuo i odkrywa, że ​​umysł Zuo został zapieczętowany. Fei pyta, jak mogą pomóc Zuo. Xuan-Xuan ujawnia, że ​​Zuo mógł napotkać silną ingerencję psychiczną i skupia się na walce psychicznej. Ren zdaje sobie sprawę, że Zuo walczył z tym „Bogiem” i zastanawia się, dlaczego tylko Zuo leży na ziemi. Xuan-Xuan zdaje sobie sprawę, że widzi wokół siebie ślady walki i że bóg może zniknąć, gdy Zuo się zmęczy. Zdają sobie sprawę, że mogą zniszczyć tylko swoją duszę i sumienie, ale nie ciało.

Xuan-Xuan wyczuł coś i powiedział zespołowi, że wyczuwają zderzenie dwóch mocy w Zuo. Bóg wszedł w ciało Zuo, próbując przejąć kontrolę nad jego ciałem. Xuan postanowił pomóc Zuo po uświadomieniu sobie, że Zuo nie będzie miał żadnych szans, a jego ciało będzie opętane przez Boga. Xuan mówi załodze, że wchodzi w ciało Zuo, ponieważ ten bóg jest użytkownikiem psychicznym wysokiego poziomu. Wykorzystuje swoją zdolność, aby otworzyć ścieżkę prowadzącą na pole bitwy wewnętrznego świata. Drzwi się otwierają i Xuan wkracza do nowego świata.

Poprzednio w Moshi Fanren, rozdział 379

Xuan uświadamia sobie, że jego zdolności są zablokowane, kiedy wchodzi i jest w stanie walczyć gołymi rękami. Bóg zadaje potężny policzek, który przykuwa uwagę Xuan, a ona uświadamia sobie, że to jest facet, którego muszą pokonać. Bóg śmieje się z Zuo, który ma zawroty głowy i komentuje, że nie wytrzyma długo. Zuo jest gotowy na każde uderzenie, ale działa. Bóg myśli, że kilka czystych ciosów uśpi Zuo. Zuo przypomina Bogu, że ma korzyści, a Bóg zastanawia się, co ten facet powiedział odkąd jest w depresji.

Zuo widzi Xuana za Bogiem, który nie zdaje sobie sprawy, że walka toczy się teraz 2v1. Xuan krzyknął do Boga i powiedział, że Zuo mówi o niej. Bóg jest zaskoczony, skąd pochodzi ta dziewczyna i otrzymuje wielki policzek, który zmienia jej twarz. Bóg odsuwa się od obu. Zuo cieszy się, że Xuan jest nią, a Xuan mówi mu, że jest Evolverem poziomu 4. Ale może mu pomóc tylko na tym terytorium. Zuo konfrontuje się z Bogiem i mówi mu, że mogą zaatakować. Zadawali podwójne ciosy w ciało, a następnie w lecące kolana Zuo.

Bóg zdaje sobie sprawę, że ta kobieta jest B z Loong Hua City. Xuan wpada w złość, gdy słyszy, jak Bóg nazywa go słowem na „B”. Wciąga Boga do konfrontacji i łamie mu rękę. Bóg nie może uwierzyć, że kobieta złamała mu rękę; Zuo drwi z niego, mówiąc mu, że słabeusz nigdy nie wpadnie w tę blokadę ręki. Zuo wskakuje i komentuje, że widział WWE, a oto ruchy WWE. Obaj mężczyźni zaczynają karać Boga ruchami bojowymi. Bóg wskazuje, że jest Bogiem i że zwycięży. Zuo przywołuje swoich przyjaciół i mówi, że teraz jest ich pięć do jednego.

Data premiery rozdziału 380 Moshi Fanren

Rozdział 380 Moshi Fanren ukaże się 18 września 2021 roku. Nowe rozdziały Moshi Fanren są czasami publikowane kilka razy w tygodniu, a ostatni rozdział w tym tygodniu ukaże się w tę niedzielę. Nowe rozdziały Moshi Fanren są aktualizowane co trzy do czterech dni od poniedziałku do piątku, a ostatni publikowany jest w niedziele. Walka pięciu na jednego ma się rozpocząć, ponieważ Zuo i jego zespół postanowili pokonać Boga w następnym rozdziale. Spotkajmy się ponownie, gdy wróci Moshi Fanren.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up