Moriarty Patriota Sezon 2 Odcinek 11 | Komunikat prasowy

08/06/2021 07:21

Oparty na serii mangi napisanej przez Ryousuke Takeuchi i zilustrowanej przez Hikaru Miyoshi, "Moriarty the Patriot" to przygodowe anime z epoki. Przedstawia Jamesa Moriarty'ego, jednego z największych złoczyńców w literaturze, jako bohatera mas. Sherlock Holmes jest również częścią historii i jest jej deuteragonistą. 1 sezon anime wyemitowany między 11 października 2020 a 20 grudnia 2020. Sezon 2 miał premierę 4 kwietnia 2021. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku serialu.

Moriarty the Patriot Sezon 2 Odcinek 11 Data premiery

Moriarty the Patriot sezon 2, odcinek 11, zatytułowany „Dwóch przestępców”, zostanie wyemitowany 13 czerwca 2021 r. w Tokyo MX, BS11 i MBS. 24 odcinki zostały opracowane jako część dwuczęściowego anime. Pierwsza część ma 11 odcinków, a druga część, która jest obecnie emitowana, ma 13 odcinków. Studio Production IG opracowało serię, a producentem był Fumi Morihiro. Kazuya Nomura kierował produkcją jako główny reżyser, a Taku Kishimoto kierował zespołem scenarzystów. Asami Tachibana skomponował muzykę, podczas gdy Tooru Ookubo rysował postacie i był reżyserem animacji. Tasuku Hatanaka zaśpiewał piosenkę otwierającą „TWISTED HEARTS”, a STEREO DIVE FOUNDATION wykonał utwór zamykający „OMEGA”.

Gdzie oglądać Moriarty the Patriot sezon 2 online?

Widzowie w USA, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii mogą oglądać odcinki drugiego sezonu „Moriarty the Patriot” w ich oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami na Funimation tego samego dnia, w którym zostały wydane. Wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy krajów skandynawskich będą mogli obejrzeć pokaz z angielskimi napisami na Wakanim. Wersje z napisami w języku francuskim, rosyjskim i niemieckim można również oglądać na stronie streamingowej. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab. W Azji Południowo-Wschodniej i Południowej widzowie mogą oglądać odcinki sezonu 2 na kanale YouTube Muse Asia. Odcinki z bieżącego sezonu są również transmitowane w serwisie Netflix Japan.

Moriarty the Patriot Sezon 2 Odcinek 11 Spoilery

W odcinku 10 Watson przedstawia Holmesa Mary Morstan i przekazuje jej wiadomość o ich zaręczynach. Choć początkowo zszokowany tą wiadomością, Holmes szybko domyśla się, że Mary ma ukryty motyw, by tam być i pyta ją o to bezpośrednio. Wyjawia, że ​​jej ojciec służył w Indiach po śmierci matki. Dorastał w żeńskiej szkole z internatem. Jakieś dziesięć lat temu otrzymał telegram od ojca z prośbą o spotkanie w hotelu. Ale ku wielkiemu rozczarowaniu Mary, nigdy nie była w stanie spotkać swojego ojca, który wydawał się zniknąć, zostawiając za sobą wszystkie swoje rzeczy.

Mary dowiaduje się później, że jeden z kolegów jej ojca, pan Sholto, zmarł sześć lat wcześniej. Mniej więcej w tym samym czasie zaczął otrzymywać duże perły. Mary mówi, że wierzy, że zniknięcie jej ojca i Perły są ze sobą powiązane i prosi Sherlocka, aby znalazł jej ojca. Sherlock, Watson i Mary udają się do domu Sholto i odkrywają ciało jednego z bliźniaczych synów Sholto. Drugi syn wyjawia im, że jego ojciec przypadkowo zabił ojca Mary podczas kłótni o skarb Agry, który znaleźli w Indiach. Na łożu śmierci Sholto poprosił swoje dzieci o znalezienie skarbu i przekazanie go Mary. Ale znaleźli go bardzo niedawno i postanowili zamiast tego wysłać rachunki.

Sherlock doszedł do wniosku, że dwaj inni koledzy Sholto są odpowiedzialni za śmierć syna Sholto i że również ukradli skarb. On i Watson ścigają ich na policyjnej łodzi. Po tym, jak jeden z rabusiów zostaje zastrzelony, drugi wrzuca skarb do rzeki, zanim zostanie złapany. Mary przyzna później, że jest szantażowana dla skarbu. Sugeruje się również, że Sholto również był szantażowany. Sherlock zdaje sobie sprawę, że w Londynie jest tylko jedna osoba zdolna do popełnienia tak wyrafinowanej zbrodni, Milverton.

W odcinku 11 Sherlock prawdopodobnie wywnioskuje, że Milverton szantażuje Mary z innego powodu niż skarb. Mógł wtedy spotkać się z Królem Szantażystów, aby pozornie dojść do kompromisu. W międzyczasie Moriarties mogą zdecydować się na wyeliminowanie Milvertona nie tylko z powodu tego, co stało się z Adamem, ale także z powodu incydentu z Kubą Rozpruwaczem.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up