Mój Senpai jest denerwujący Odcinek 9 Data wydania, My Senpai jest denerwujący Następny odcinek

23/11/2021 16:58

Mój Senpai jest denerwujący Odcinek 9 Data wydania, My Senpai jest denerwujący Następny odcinek

My Senpai Is Annoying ”to seria manga o japońskiej komedii romantycznej. Twórcą mangi jest Shiro Manta. Został wydany po raz pierwszy w zeszłym roku. Ponadto został udostępniony na stronie pixiv Comics. Od tego czasu jego popularność nie przestała rosnąć. Dodatkowa manga została przyznana Tsugi Nu Kuru za jej pracę w 2018 roku. Seven Seas właśnie opublikowało angielskie tłumaczenie mangi. Ze względu na rosnącą wszechobecność mangi, dokonano adaptacji anime i wiele osób jest podekscytowanych nadchodzącą serią anime My Senpai Is Annoying.

Data premiery 9 odcinka My Senpai Is Annoying

Data premiery odcinka 9 My Senpai Is Annoying to sobota, 4 grudnia 2021 r. Możesz również sprawdzić harmonogram wydania odcinka „My Senpai Is Annoying”. Dodaj naszą stronę do zakładek, abyś mógł łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data wydania uległa zmianie.

Mój Senpai jest irytujący odcinek 9 – czas premiery

Mój Senpai Is Annoying Episode 9 zostanie wyemitowany o 17:55 JST. Co tydzień, w każdą sobotę.

Mój Senpai to irytująca data premiery

Data premiery My Senpai Is Annoying to 9 października 2021 roku.

Płci

Komedia, Romans, Kawałek Życia

Gdzie mogę oglądać My Senpai Is Annoying?

My Senpai Is Annoying Episode 9 będzie dostępny na Wakanim. Gdy pierwszy odcinek trafi do kin na całym świecie, dostępnych będzie więcej informacji o anime.

Ile będzie mieć odcinków?

Ogłoszono, że anime „My Senpai Is Annoying” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 9 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w soboty o 17:00 czasu JST.

Więcej informacji o Mój Senpai jest denerwujący

„Mój Senpai jest denerwujący” ma charakterystyczną fabułę. Tytuł serialu „My Senpai is Annoying” łączy romans i animację z różnych części życia. Można powiedzieć, że sytuacja wpłynęła na wynik. Kilka seriali animowanych skupiło się na miejscu pracy. W tej grupie znajdziemy Aggretsuko i Servant X Service. „My Senpai is Annoying” wprowadza do historii zupełnie nowe założenie. Dzięki tej serii sprawy stają się o wiele ciekawsze.

Głównym bohaterem serialu jest Futaba Igarashi. Jest niedużym pracownikiem biurowym niskiego szczebla. Co więcej, jest bardzo niezadowolona ze swojej wagi. Jej niewielki rozmiar sprawia wrażenie dziewczynki. Ponadto zawsze dążysz do osiągnięcia szczytu sukcesu w swojej karierze. Igarashi, który pracuje niestrudzenie, daje z siebie wszystko. Kiedy Harumi Takeda, niższy rangą członek gangu, próbuje odwrócić jej uwagę, traci koncentrację. Takeda przyćmiewa Igarashiego, który może tylko patrzeć gniewnie na swojego imponującego przeciwnika. Od samego początku Igarashi nie lubił Takedy. Z drugiej strony Igarashi zaczyna żywić do niego romantyczne uczucia wkrótce. Łatwo jest teraz odrzucić rosnące uczucia Igarashiego do niego. Ciekawie będzie zobaczyć, czy rosnące uczucia Igarashi do niej się opłacają.

Doga Kobo ogłosiła nowy animowany serial telewizyjny na 2020 rok 1 lipca. Jeśli chodzi o reżysera serii, Ryota Itoh zajmie się pisaniem, Yoshimi Narita zajmie się projektowaniem postaci, Shigemitsu Abe zajmie się animacją postaci, a Hiroaki Tsutsumi zajmie się muzyką. Zadebiutuje na Tokyo MX, BS11, GYT, HTB, Animax i TUF 10 października 2021 r. „Annoying! San-san tydzień! „Tomori Kusunoki, Saori Hayami, Reina Aoyama i Aoi Koga otworzą pokaz, podczas gdy „Niji ga Kakaru nie zrobił żadnego Hanashi” Yui Horie, dopełni go (The Story Across the Rainbow). Poza Azją Funimation ma prawa do dystrybucji serii. Ta seria jest dystrybuowana w Azji Południowej i Azji Południowo-Wschodniej na licencji Muse Communication. "

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up