Mój Senpai Is Annoying Episode 8: data premiery, spoilery i podgląd

25/11/2021 10:55

Mój Senpai Is Annoying Episode 8: data premiery, spoilery i podgląd

Odcinek 8 My Senpai is Annoying ujawnia festiwal sportowy w dzieciństwie Natsumi. Tego dnia Natsumi doznał upokorzenia po przegranej pierwszej miksturze, a facet, który oszukiwał, wygrał. Podczas sztafety Natsumi spisywał się bardzo dobrze i miał dołączyć do chłopca w pierwszej kolejności. Ale kiedy próbowała go wyprzedzić, facet postawił nogę na drodze Natsumi i Natsumi upadł. Natsumi wstaje i odkrywa, że ​​drużyna mężczyzny wygrała zawody. Od tego dnia Natsumi zrezygnowała z uprawiania sportu i postanowiła realizować kolejne marzenie. W ostatnim odcinku My Senpai is Annoying Natsumi, Touko, Yuto i Futaba jedli lunch w Joy Fall i rozmawiali o Yuto.

Touko dziękuje im za pomoc Yuto któregoś dnia. Yuto również podziękował im dwóm, ponieważ gubił się i myślał, że sobie poradzi. Futaba bawi się z Natsumi podczas jedzenia. Yuto zastanawia się, czy ta dwójka nie jest zbyt blisko, a Natsumi wyjawia, że ​​są przyjaciółmi od liceum. Futaba wyjawia, że ​​pierwszego dnia, kiedy zobaczył Natsumi, miał o niej najgorsze wrażenie. Natsumi prosi go, aby powiedział im więcej. Yuto mówi mu również, że chce dowiedzieć się więcej o ich przyjaźni.

Futaba zdradza, że ​​zaczęła na wiosnę i tego dnia nigdy nie zapomni. Ten dzień był pierwszym dniem Futaby w college'u i była zagubiona, ponieważ nie znała drogi, która doprowadziła ją do szkoły. Zdaje sobie sprawę, że od dawna chodzi po tym samym miejscu. Futaba zastanawia się, czy spóźni się na pierwszy dzień w nowej szkole. Ale krzyżuje ścieżki z Natsumi i postanawia za nią podążać, mimo że Natsumi wydaje się przerażająca.

Poprzednio w My Senpai is Annoying Episode 7

Futaba wie, że Natsumi chodzi do szkoły, ponieważ nosi taki sam mundurek jak ona. Natsumi zaczyna biec, a Futaba goni ją, pytając, dlaczego ucieka. Futaba poddaje się i uświadamia sobie, że Natsumi jest za szybki. Natsumi zatrzymuje się i pyta, dlaczego ją śledzi. Futaba zdradza, że ​​się zgubiła i postanowiła podążyć za nią. Oboje chodzą razem do szkoły, a Futaba uważa, że ​​Natsumi nie jest zła, chociaż wydaje się przerażająca. Natsumi jest zaskoczona, że ​​dziewczyna jest od niej starsza.

Mówi Futabie, że są w tej samej klasie, ale myślała, że ​​Futaba jest młodsza, ponieważ jest wyższa. Futaba mówi mu, żeby nie oceniał ludzi po ich wyglądzie. Oboje rozmawiają o ceremonii wejścia, a Futaba ujawnia, że ​​jest niedawno przeniesioną uczennicą. Natsumi zdaje sobie sprawę, że mogłaby zobaczyć kogoś mniejszego niż Futaba, gdyby nie została przeniesiona. Zdaje sobie sprawę, że Futaba się zgubiła i Futaba dziękuje jej za pomoc, ponieważ mogła przegapić zajęcia.

Obie wymieniają się imionami i docierają do baz, a Futaba pyta Natsumi o szkolne wiadomości. Natsumi zdradza, że ​​nigdy nie powiedziała, że ​​pójdzie do szkoły. Futaba jest wściekła, że ​​Natsumi ją zdradziła i spóźnia się na pierwszy dzień szkoły. Dzisiaj Futaba mówi Yuto, że spotkał Natsumi w drodze do szkoły. Oboje wracają później do pracy, a Futaba rozmawia z Harumi. Harumi ujawnia imprezę Miesiąca Kwitnącego, a Futaba postanawia jej pomóc. Szef kuchni wzywa go, aby mu pomógł, a Futaba postanawia dokończyć projekt pozostawiony przez Harumi.

Mój Senpai jest irytujący, data premiery odcinka 8

Odcinek 8 My Senpai is Annoying ukaże się 28 listopada 2021 roku. Natsumi pomaga Yuto trenować i zdaje sobie sprawę, że bieganie przywraca dawne wspomnienia. Yuto uważa, że ​​bieganie z dziewczyną nie jest w porządku, ponieważ dziewczyna mogłaby go wyprzedzić, a on poczułby się zakłopotany. Natsumi mówi Yuto, że kiedyś biegał i dlatego miał wytrzymałość. Daje ci wskazówki, jak możesz nadążyć i poprawić. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom odcinka 8 My Senpai is Annoying.

Oglądaj mój Senpai jest denerwujący odcinek 8 online — szczegóły transmisji

Odcinek 8 My Senpai is Annoying można oglądać online w Funimation i Bilibit Tv w niedziele o 1:00 JST. Możesz także oglądać My Senpai is Annoying Episode 8 online w Wakanim (Rosja) i Wakanim (FR) lub uzyskać dostęp do dubbingu w Wakanim (Rosja). Futaba opowiada Harumi swoją historię, gdy chłopcy śmieją się z niej, ponieważ jest słaba w rysowaniu. Później spotyka Natsumi i rozmawia z dziewczynami, a Futaba wyjawia, że ​​postanowił dołączyć do klubu artystycznego. Spotkajmy się, gdy premiera 8. odcinka My Senpai is Annoying.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up