Miecze Zabójcy Demonów: Co oznaczają kolory każdego miecza Nichirin?

3 lata ago

Zawartość

 • jeden Pochodzenie i znaczenie mieczy Nichirin
 • dwa Miecz Nichirin Zabójca Demonów Opis: Co oznacza ten kolor?
  • 2,1 Czerwony Liść Nichirin
  • 2,2 Niebieski liść Nichirin
  • 23 Żółty liść Nichirin
  • 2,4 Szary Liść Nichirin
  • 2,5 Zielony Liść Nichirin
  • 2,6 Liść Indygo Nichirin
  • 2,7 Różowy liść Nichirin
  • 2,8 Jasnoróżowy liść Nichirin
  • 2,9 Liść lawendy Nichirin
  • 2.10 Biały Liść Nichirin
  • 2.11 Bursztynowy Liść Nichirin
  • 2.12 Barwinek fioletowy liść Nichirin
  • 2.13 Fioletowy Liść Nichirin
  • 2,14 Czarny Miecz Nichirin
 • 3 Kiedy kolor Ostrza Nichirin zmienia się na szkarłatno-czerwony?

Morderca demonów Jest to jeden z najbardziej lubianych anime wszech czasów. Tragiczna historia Tanjiro kamado, naszego głównego bohatera, wystarczy, aby każdy płakał.

Jednocześnie twoja determinacja, by ratować innych i ciężka praca, którą wkładasz, są więcej niż wystarczające, aby zainspirować kogoś do właściwego postępowania.

Ci z was, którzy oglądają Pogromca demonów: Kimetsu No Yaiba musisz się nad tym zastanawiać broń używana przez Zabójców Demonów, Ostrza Nichirin, używają do walki z demonami.

Te specjalne ostrza mają wyjątkowe właściwości i należą do zaledwie trzech rzeczy, które mogą zabić demona. Pozostałe dwa to Rośliny słoneczne i glicynia.

Światło słoneczne nie może być obecne w nocy, a Wisteria nie może natychmiast zabić demona. Ponadto żadne demony nie będą krążyć po Wisterii, więc używanie jej do zabijania demonów wymaga wielkich umiejętności i precyzji.

Wtedy najlepsza opcja dla Łowcy demonów jest w użyciu Ostrza Nichirin. Było wiele teorii i plotek na ich temat i powinieneś być podekscytowany, aby dowiedzieć się o nich więcej.

Zabójcy demonów używają specjalnych mieczy znanych jako Miecze Nichirin, które mogą pochłaniać światło słoneczne i są jedyną bronią, która może zabijać demony. (Kredyt Ufotable)

Do tej pory omówiliśmy szczegóły dotyczące Ostrza Nichirin, ich kolory i właściwości każdego koloru Ostrza.

Zacznijmy więc naszą podróż, aby zrozumieć Ostrza Nichirin używane przez członków Korpusu Zabójców Demonów.

Pochodzenie i znaczenie mieczy Nichirin

Miecze Nichirin to specjalne miecze, które mogą zabijać demony.. Są również znane jako zmieniające kolor ostrza z powodu jego unikalna możliwość zmiany kolorów według przewoźników.

Minerał użyty do produkcji ostrzy ma wyjątkową zdolność pochłaniania światła słonecznego. Dlatego są skuteczne przeciwko demonom, które nie są w stanie wytrzymać światła słonecznego i palić. Dlatego ostrza są również znane jako Łopaty słoneczne.

Ostrza nie muszą być tradycyjnymi mieczami. Mogą różnić się od zwykłych mieczy, takich jak te używane przez Dźwięk Hashira Tengen Uzui i Kocham Hashirę Mitsuri.

Możesz Spójrz na różne ostrza używane przez Hashira w poprzednim artykule o najpotężniejszych Zabójcach Demonów.

Unikalne właściwości minerału zastosowane na różnych rodzajach liści skutecznie zabijają demona. Wszystkie Hashira mają wyrażenie „Niszczyciel demonów” wypisane na ich mieczach Nichirin.

Teraz możesz się zastanawiać Gdzie znajduje się ten szczególny minerał i jak powstają z niego liście Nichirin?

Ostrza Nichirin wykonane są ze szkarłatnego piasku żelaza i szkarłatnej rudy., oba uzyskane z a góra najbliżej słońca. Fałszerze z Wioski Szermierzy wykuwają broń dla noszącego po zdaniu końcowego egzaminu selekcyjnego.

Teraz musisz zadać sobie pytanie, dlaczego liście zmieniają kolor i co oznacza każdy kolor. Więc dowiedzmy się.

Miecz Nichirin Zabójca Demonów Opis: Co oznacza ten kolor?

ten Ostrza Nichirin, znany również jako ostrza zmieniające kolor, Zmienia kolor, gdy użytkownik po raz pierwszy wyciąga miecz z pochwy.

Mówi się, że ostrza są dyrygentami emocji, przez co przypominają charakter i cechy użytkownika.

W grę wchodzą również techniki oddychania używane przez szermierzy. Wodna Hashira, Giyu Tomioka posiada niebieski miecz, Y Zenitsu, WHO używa błyskawicznego oddychania, ma żółty liść.

ten ostrza również przypominają charakter osoby, Jako Płonące czerwone ostrze płomienia Hashiry, Kyojuro Rengoku. Osobowość i emocje noszącego są przenoszone na miecz.

ten Ostrze czasami absorbuje również ukryte cechy noszącego, których jeszcze nie odkryli, jak w przypadku Tanjiro Kamado.

Po zdaniu egzaminu końcowego, kiedy Tanjiro po raz pierwszy dobył miecza, jego miecz stał się czarny.

On Jest nosicielem techniki oddychania słonecznego, techniki, z której wywodzą się wszystkie inne style oddychania i która jest najpotężniejsza ze wszystkich..

Ale zachowajmy tę dyskusję na inny czas i omówmy różne kolory mieczy Nichirin.

Czerwony Liść Nichirin

W kulturze japońskiej Kolor czerwony oznacza poświęcenie i duch walki, aby kogoś chronić.

Reprezentuje również determinację, by postępować właściwie i nigdy się nie poddawać. Ponadto przekazuje fury czerwonej lawy, która może spalić wszystko na swojej drodze.

Demon Slayer Kimetsu No Yaiba Sezon 2 Odcinek 6
Czerwony miecz płomienia Nichirin Hashira Kyojuro Rengoku symbolizuje jego ducha poświęcenia i wściekłości do palenia zła. (Kredyt Ufotable)

ten Flame Hashira, Nichirin Kyojuro Rengoku był czerwony określając swoje ognista siła i poświęcenie. Przeżył całe swoje życie symbolizując swoje ideały i zmarł chroniąc niewinnych.

Jego miecz symbolizował wściekłość, która w nim tkwiła oraz ciepłą i troskliwą naturę, którą posiadał, i jest to najlepszy przykład tego, jak Nichirin Blades może przekazywać emocje swojego nosiciela.

Niebieski liść Nichirin

Niebieskie liście Nichirin symbolizują spokój i bierność wody.. Giyu Tomioka the Water Hashira i Urokodaki Sakonji, starożytna Water Hashira, o których wiadomo, że mają niebieskie liście.

Niebieski miecz Nichirin wody Hashira Giyu Tomioka. Reprezentuje technikę oddychania wodą. (Kredyt Ufotable)

Reprezentują silna, ale elastyczna siła wody.

Prawo poczucie sprawiedliwości i osądu, aby odróżnić dobro od zła. Spokojna natura, by kogoś chronić i zaciekła siła do walki ze złem.

W każdej epoce Korpusu Zabójców Demonów wodna Hashira i niebieski miecz odcinały głowy demonom.

Żółty liść Nichirin

Żółte Ostrze Nichirin reprezentuje technikę oddychania piorunem.

Kolor żółty w Japonii reprezentuje jasne światło słoneczne. Zenitsu używa oddechu Grzmotu i ma żółte ostrze.

Żółty miecz Zenitsu Nichirina symbolizuje technikę oddychania piorunem. (Kredyt Ufotable)

Jego miecz pochłonął także jego figlarną i zabawną dziecięcą naturę. Jego miecz ma również błyskawicę, która reprezentuje jego piorunujący oddech.

Szary Liść Nichirin

Najsilniejszy hashira, Kamienna Hashira Gyomei Himejima, użyj kolczastego błędu i siekiery jako broni izamiast tradycyjnych mieczy Nichirin. Ale jego wada kolczasta i jego topór też są wykonane z minerału używanego do wytwarzania liści Nichirin.

W Japonii, Szary kolor symbolizuje dojrzałość i niezawodność.

Hashira Gyomei Himejima Kamień
Kamień Hashira Gyomei Himejima (Ufotable Credit)

To jest dowód, że Pomimo całkowitej ślepoty, Gyomei Himejima jest najsilniejszym Hashirą ze wszystkich i może niszczyć i rozbijać silne demony gołymi rękami.

Niektórzy mogą sugerować, że szary jest matowym kolorem, a ze względu na utratę wzroku Gyomei jego broń jest szara, ale należy zauważyć, że pomimo takich przeciwności, ma on siłę, by wznieść się ponad wszystkie inne, a jego szary cep i topór symbolizują samego siebie.

Zielony Liść Nichirin

Miecz Nichirin używany przez wiatr Hashira Shinezugawa Sanemi jest zielony.

Zielony kolor związany z Technika Oddychania Wiatrem reprezentuje faunę, młodość i energię, które uosabia Sanemi. Wiatr wspiera zieloną przyrodę i dlatego jest odpowiedni do reprezentowania oddechu wiatru.

Miecz Wiatru Zielony Nichirin Hashira Shinezugawa Sanemi
Miecz Wiatru Nichirin Green Hashira Shinezugawa Sanemi. (Kredyt Ufotable)

Liść Indygo Nichirin

Inosuke Hashibara wykorzystuje techniki oddychania bestii i użyj dwóch mieczy do walki z demonami. Ich miecze są w kolorze indygo.

Inosuke Hashibara Liść Indygo Nichirin. Symbolizuje jego niekwestionowaną lojalność wobec towarzyszy. (Kredyt Ufotable)

Indygo to naturalny kolor używany od wieków. Tutaj Indigo reprezentuje szczerość i lojalność wobec przyjaciół Tanjiro i Zenitsu..

Inosuke może wydawać się nieco głośny i niegrzeczny, ale bardzo troszczy się o swoich towarzyszy, jak widzieliśmy podczas śmierci Flame Hashiry Kyojuro Rengoku w bramie pociągu Mugen. Y ich miecze uosabiają emocje w kolorze indygo.

Różowy liść Nichirin

W kulturze japońskiej Różowy reprezentuje miłość, kobiecość i dobre zdrowie.. Oznacza to również naturalne kwiaty wiśni, które wyznaczają sezon wiosenny.

Różowy bicz miłości Nichirin Hashira, Kanjiro Mitsuri. Uosabia siłę i miłość kobiecego ducha. (Kredyt Ufotable)

ten Z miłością Hashira, Kanjiro Mitsuri symbolizuje miłość, nadzieję i kobiecą siłę oraz jego bicz Nichirin jest różowy.

Jasnoróżowy liść Nichirin

ten Użytkownicy techniki oddychania kwiatami zazwyczaj posiadają jasnoróżowe liście Nichirin.. Symbolizuje czułość, reprezentowaną przez Tsuyuri Kanao i Kocho Kanae, które mają jasnoróżowe liście.

Jasnoróżowy miecz Nichirin Tsuyuri Kanao. (Kredyt Ufotable)

Wielu może pomyśleć, że różowe i jasnoróżowe liście reprezentują kobiece duchy miłości i czułości, ale ich siły nie należy lekceważyć.

Oddychanie kwiatów to jedna z najbardziej śmiercionośnych technik zmarłego Hashiry Kocho Kanae, siostra Owad Hashira Kocho Shinobu.

Liść lawendy Nichirin

Wąż Hashira Obanai Iguro ma liść nichirinu w kolorze lawendy.

Lawenda to roślina przyzwyczajona do reprezentują wierność w Japonii.

W przypadku Obanaia jego miecze reprezentują jego spokój wobec ludzi i jego zaciekłą naturę wobec demonów.

Lawendowy liść Nichirin węża Hashira Obanai Iguro. (Kredyt Ufotable)

Obanai głęboko kocha Mitsuri i za wszelką cenę chce ją widzieć szczęśliwą.

Lavender uosabia jej uczucia do Mitsuri i pragnienie uszczęśliwienia jej nawet kosztem własnego życia.

Biały Liść Nichirin

Jak we wszystkich zwyczajach świata, biały symbolizuje spokój i czystość.

Miecz Mist Hashiry Tokito Muichiro jest całkowicie biały.

Zgodnie z tradycją buddyjską Kolor biały jest używany podczas żałoby.

Miecz Muichiro uosabia jego emocje, ponieważ wciąż opłakuje śmierć swojego brata bliźniaka, a ból jego śmierci jest wciąż dojrzały.

Biały Miecz Mgły Nichirin Hashira Tokito Muichiro. Symbolizuje jego czystość i opłakiwanie śmierci brata bliźniaka – najmłodszego Hashiry i jedynego szermierza, który używał techniki oddychania mgłą. (Kredyt Ufotable)

Jednak Tokito Muchiro jest jednym z najzdolniejszych Hashirów wszechczasów i jedyna znana osoba, która stosuje technikę oddychania mgłą.

Jest zdeterminowany, by wykorzenić demony i chociaż może się na to nie wydawać, jest potężnym i najmłodszym Hashirą w korpusie zabójców demonów.

Bursztynowy Liść Nichirin

Bursztynowy kolor reprezentuje energię i nieustraszoność.. Pierwsza nazwa, która przychodzi na myśl dla tych cech, to Dźwięk Hashira Tengen Uzui. A ostrza Nichirin uosabiają jego osobowość w bursztynowym kolorze.

Tengen Uzui, Sound Hashira w dzielnicy rozrywkowej Arc of Demon Slayer
Bursztynowy miecz Nichirin dźwięku Hashira Tengen Uzui uosabia jego ekstrawagancką osobowość i energię. (Kredyt Ufotable)

Bursztyn symbolizuje twoje odważna i ekstrawagancka osobowość i wyraża fakt, że używa naturalna energia „Dźwięk” by pokonać demony i chronić niewinnych.

Barwinek fioletowy liść Nichirin

ten Owad Hashira Shinobu Kocho ma barwinko-fioletowy liść Nichirin.

Zgodnie z japońskim zwyczajem, Barwinek jest kwiatem śmierci i symbolizuje spokój i wieczną miłość.

Fioletowy liść nichirinowy owada barwinka Hashira Shinobu Kocho. (Kredyt Ufotable)

Jego miecz przekazuje emocje głębokiej miłości do siostry i gniew, który ukrywa za swoją uśmiechniętą twarzą do demonów.

Szanuje swoją siostrę, próbując żyć szczęśliwie i szczęśliwie, ale za tą maską ukrywa głęboką nienawiść do demonów.

Liście barwinka Nichirin Shinobu są również unikalne ze względu na oddychanie owadów. Jej czy on jest Jedyny znany szermierz z Korpusu Zabójców Demonów, który używał trucizny Wisteria do zabijania demonów.

Fioletowy Liść Nichirin

Najsilniejszy demon po samym królu demonów, W Upper Demon Moon One, Kokushibo dzierży miecz jak łowcy demonów i używa unikalnej, znanej tylko jemu techniki oddychania, Oddechu Księżyca.

Jego miecz Nichirin jest fioletowy i symbolizuje szlachetność i królewskość..

Kokushibo był kiedyś członkiem Korpusu Zabójców Demonów, ale jego arogancja zawładnęła jego lepszą połową i stał się demonem.

Kokushibo Demon Slayer Pic Credit-EDIPLUS
Purpurowy Nichirin Miecz Wyższego Demona Jednego Księżyca, Kokushibo. Jest najsilniejszym demonem po Królu Demonów Kibutsujim Muzanie, a jego siła jest niezrównana. (Kredyt Ufotable)

Kokushibo pochodzi z rodu Noble, a jego fioletowy miecz oznacza jego królewską postawę.

Jest bratem najsilniejszego zabójcy demonów, jaki kiedykolwiek żył, twórca wszystkich technik oddychania i nosiciel Techniki Słonecznego Oddychania.

Aby dowiedzieć się więcej o nim, zapoznaj się z artykułem Demon Slayer Strongest Demons, a Kokushibo znajduje się na szczycie listy.

Czarny Miecz Nichirin

Nasz główny bohater Tanjiro Kamado jest jedyną znaną postacią z Czarnym Miecz Nichirin.

Ogólnie rzecz biorąc, Kolor czarny reprezentuje pecha, ale jego tajemnica jest wciąż nieznana.

Miecz Tanjiro mógł zmienić kolor na niebieski, gdy używał techniki oddychania wodą, lub czerwony, jak oczekiwał Hahanezuka, ale stał się czarny, najbardziej tajemniczy miecz i niewiele wiadomo o tym kolorze.

Tanjiro w Zabójcy demonów
Czarne ostrze Nichirin Tanjiro Kamado. Jest jedynym znanym pogromcą demonów z czarnym mieczem, a jego tajemnica pozostaje nierozwiązana. (Kredyt Ufotable)

Ale jego czarny miecz może być spowodowany tym, że może używać dwóch technik oddychania, Oddychanie w wodzie i Hinokami Kagura.

Skąd wiemy, że Tanjiro może używać techniki oddychania słonecznego, pierwszej i najsilniejszej techniki oddychania, jaką kiedykolwiek stosowano, jego czarny miecz może symbolizować jego ukryty talent.

Zachowajmy tę dyskusję na inny czas, a później szczegółowo omówimy Oddychanie Słońca i historię Tanjiro.

A więcej kolorów z Nichirin Blades jest niezwykłe i może być osiągnięte tylko przez kilku wybranych i bardziej wykwalifikowanych Zabójców Demonów, Karmazynowej czerwieni.

Kiedy kolor Ostrza Nichirin zmienia się na szkarłatnoczerwony?

Wszyscy widzieliście Miecz Nichirin zmienia kolor na szkarłatny. Pozwól, że ci przypomnę, kiedy

Podczas walki Tanjiro i Nezuko z Niższym Księżycem Five Riu, miecz Tanjiro został przełamany na pół, ale nadal używał go do walki Niższy Księżyc 5 i używał Hinokami Kagura.

Ale to nie wystarczyło! Niemniej jednak, Kiedy Nezuko użył swojego demona krwi, by podpalić miecz Tanjiro, gdy zaatakował dolny księżyc piąty swoim ostatnim atakiem, stał się szkarłatno-czerwony.

Móc prawie poderżnął demonowi gardło bez użycia Stałego Oddychania Całkowitej Koncentracji.

Miecz Nichirin Tanjiro zamienił się w szkarłatnoczerwony dzięki sztuce demona krwi Nezuko w jego walce z Niższymi Demonami. (Kredyt Ufotable)

Tak, Moce Nichirin Blades gwałtownie rosną, gdy staje się szkarłatny. Może się to zdarzyć, gdy temperatura ostrza przekroczy jego limit.

Są tylko trzy sposoby, w jakie miecz zmienia kolor na szkarłatny.

Miecz Tanjiro stał się czerwony. kolor, gdy Sztuka Krwawego Demona Nezuko połączyła się z Kagurą Hinokami Tanjiro.

TPozostałe dwie formy mogą być aktywowane tylko przez tych szermierzy, którzy uwolnili Znak Zabójcy Demonów.

Ostrza obracają się Szkarłatna czerwień kiedy nosiciel miecza przenosi całą swoją siłę na miecz, a oni pchają się na skraj śmierci.

Ostatni sposób jest wtedy, gdy zabójca demonów, który aktywował Znak Zabójcy Demonów i walczy z demonem, jego broń zderza się z demonem z ogromną siłą i mocą.

Powstałe w ten sposób tarcie powoduje przegrzanie ostrza i ostatecznie jego szkarłatną czerwień.

Yoriichi Tsukiguni była pierwszą pogromczynią demonów, która aktywowała Znak Zabójcy Demonów i uwolniła Szkarłatnoczerwone Ostrze Nichirin.. Użył go przeciwko wyższemu demonowi księżyca, Kokushibo.

Karmazynowo-czerwone liście nichirin mogą zatrzymać zdolności regeneracyjne demonów i natychmiast spalić ich komórki. Nawet Moon Superior Demon One, najsilniejszy demon ze wszystkich po samym Królu Demonów Muzanie, nie miał żadnych szans w starciu z jego mocą.

To wszystko za dużo emocji i zobaczenia Ostrza Nichirin stają się szkarłatne w działaniu jest czymś, na co musimy czekać. Wszyscy możecie czekać, gdybyście mieli po prawej stronie Miecz Nichirin.

Daj nam znać w komentarzach poniżej, co najbardziej podobało Ci się w tym artykule i co chcesz, abyśmy przedstawili.

Wydobędziemy od Ciebie najbardziej szczegółowe informacje. Do tego czasu usiądź wygodnie i ciesz się Pogromca demonów: Kimetsu No Yaiba.

Powiązane posty

Go up