Mars Red 6 - data premiery

07/05/2021 08:30

Opracowany na podstawie sztuki napisanej przez Bun-O Fujisawę, „Mars Red” to serial animowany z gatunku horrorów. Akcja rozgrywa się w kontekście szybkiego postępu gospodarczego i kulturalnego Japonii po zwycięstwie tego kraju w pierwszej wojnie światowej. Wampiry istnieją już od jakiegoś czasu, a różne rządy na całym świecie stworzyły wampirze oddziały w wojsku. Japoński rząd robi to samo, gdy liczba wampirów zaczyna rosnąć w kraju. Ta gałąź, Jednostka Code Zero, jest prowadzona przez Yoshinobu Maedę. 29 marca 2021 r. Funimation wyświetlił podgląd angielskich wersji odcinka 1 z napisami i dubbingiem, na tydzień przed japońską emisją. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku „Mars Red”.

Mars Red 6 - data premiery

Odcinek 6 „Mars Red”, zatytułowany „The Last Blue Sky”, zostanie wyemitowany 11 maja 2021 r. W telewizji ytv, Tokyo MX, Chūkyō TV i CS Family Gekijo. Aby uczcić 50. rocznicę powstania, Yomiuri-TV Enterprise LTD we współpracy z Funimation opracowało „Mars Red”. Studio Signal.MD stworzyło animację, której reżyserami byli Kouhei Hatano i Shinya Sadamitsu, a głównym scenarzystą był Junichi Fujisaku. Kemuri Karakara pierwotnie zaprojektował postacie. Później Yukari Takeuchi zaadaptował dzieła z Karakary. Muzykę skomponował Toshiyuki Muranaka. Grupa Wagakkiego zaśpiewała piosenkę otwierającą „Seimei no Aria”, podczas gdy Hyde zaśpiewał piosenkę zamykającą „ON MY OWN”.

Gdzie oglądać Mars Red sezon 1 online?

Widzowie w USA, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii mogą oglądać odcinki „Mars Red” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Funimation. Wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy Skandynawii mogą oglądać serial z angielskimi napisami na stronie Wakanim. Wersje z napisami w języku francuskim, rosyjskim i niemieckim można również oglądać w serwisie streamingowym. Widzowie z Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab.

Mars Red Odcinek 6 Spoilery

W odcinku 5 Maeda dochodzi do siebie w szpitalu, gdzie Aoi odwiedza ją, aby zapytać ją o ludzkie spalanie. W międzyczasie japoński rząd importuje wampiry klasy S z Wielkiej Brytanii, najwyraźniej sprawiając, że jednostka wampirów Sonosuke Nakajima staje się przestarzała. Okazuje się, że Maeda i Misaki mieli związek w przeszłości. Maeda udaje się na audytorium i spotyka Deffrot.

Rufus zatruwa wszystkie wampiry klasy S specjalnym szczepem wirusa V. Kiedy Jednostka Code Zero infiltruje kryjówkę, znajdują martwe wampiry wysokiego rangi. Jednak niezliczone wampiry niskiej rangi są teraz zagubione w mieście. Jednostka Code Zero zabija jak najwięcej, ale to nie wystarczy. Wtedy wychodzi na jaw prawdziwy plan Nakajimy: specjalna jednostka wampirów przybywa do pociągu. Szybko eliminują wszystkich ludzi, którzy zmienili brytyjskie wampiry. W odcinku 6 Maeda mógł spotkać się z generałem, aby uzyskać wyjaśnienia. Kod Zero nadal może być używany do badania przypadków, podczas gdy jednostka pancerna będzie egzekwować rząd.

Powiązane posty

Go up