Magiczna moc świętego jest wszechmocna Data premiery odcinka 7, podgląd i oglądaj online

13/05/2021 07:33

Sei został niedawno nazwany prawdziwym świętym Airy. Ale król Kyle, który został koronowany, nie został doceniony, ponieważ uważał Airę za wybrankę. Po porannej ceremonii w Sint Sei spotkała się z Yuri Drewesem. Yuri mówi mu, że był i będzie służyć swojemu osobistemu nauczycielowi magii. Zdaje sobie sprawę, że są jedynymi świętymi, ale nie uczy się sama, ponieważ klasa jest pełna stołów i krzeseł. Sei pyta Yuri, czy zamierza nauczyć go magii. Yuri odpowiada, że ​​oprócz niego nikt nie może tego zrobić.

Sei poprosiła go, aby nauczył go podstaw, ale martwiła się, że jest zajęty. Ale Yuri nie mógł powierzyć tego zadania nikomu poza sobą. Yuri powiedział mu, żeby się nie martwił. Sei zastanawia się, dlaczego nikt nie może go uczyć. Zastanawia się Sei. Yuri zwraca uwagę, że Królestwo uważa zdolności Świętego za tajemnicę państwową. Każdy, kto nie jest godny zaufania, nie powinien znać zdolności świętego. Yuri pokazuje, że chce również zbadać magiczne moce Sei.

Magiczna moc świętego jest wszechmocna Odcinek 6

Yuri zdaje sobie sprawę, że chociaż udowodniono, że się mylili, niektórzy ludzie nie chcą, aby Sei był Sanitem. Decyduje się podążać za nią i jej magicznymi mocami wokół Sei. Powiedziała Sei, że patrząc na sprawy Sei, można przeprowadzić dochodzenie, ale nie potrzebuje, by robiła nic specjalnego ani normalnego. Yuri pyta, czy zbada go trochę. Sei zgadza się i mówi, że jest gotowa wesprzeć Yuri. Następnego dnia towarzysz Yuri nie może uwierzyć, że Yuri jest osobistym nauczycielem magii Seia.

Nie możesz ufać Wielkiemu Czarodziejowi, że nauczy się magii od Sei. Wiesz, że Święty Akademii Królewskiej uczy się wszystkiego. Są jednak zaskoczeni, że sprawa z Sei jest inna. Yuri powiedział, że pomoże mu to spędzać więcej czasu z Sei, jego kolegami. Pokazuje, że chce dowiedzieć się więcej o tajemniczych mocach Sei. Yuri Drewes to największy czarodziej w Królestwie, jego koledzy go rozumieją. Yuri spędza niewiele czasu na rzeczach, które go nie interesują, ale interesuje go ta chwila.

The Saint's Magic Power is Omnipotent - data premiery odcinka 7

Data premiery 7. odcinka The Saint's Magic Power is Omnipotent to wtorek, 18 maja 2021 r. 18 maja o godzinie 23:30 czasu JST planujemy wyemitować 7. odcinek odcinka The Saint's Magic Power is Omnipotent. Jeśli te czasy są nadal prawidłowe, odcinek 7 będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś.

Oglądaj 7 odcinek The Saint’s Magic Power is Omnipotent

The Saint's Magic Power is Omnipotent Episode 7 Anime Online English Subs, fani byli niecierpliwie wyczekiwani, możesz przeczytać The Saint's Magic Power is Omnipotent Episode 7 Anime Online English Subs za darmo z następujących platform anime, aby wspierać twórców: w AnimeLab i Funimation.

Powiązane posty

Go up