Magiczna moc świętego jest wszechmocna - data premiery 3. odcinka

14/04/2021 03:17

Magiczna moc świętego jest wszechmocna, znana również jako Seijo no Maryoku była Bannou desu, niedawno wydał nowy odcinek, który zagłębia się w nowe życie Sei i nowe moce. Serial animowany Studio Diomedea jest wart obejrzenia, jeśli jesteś fanem Isekai. Podobnie jak w przypadku wielu prac Isekai, Magia świętego jest wszechmocna jest oparta na lekkiej powieści przerobionej na mangę.

Po sezonie zimowym 2021 roku z popularnym Isekai z męskimi rolami, odcinek 1 The Saint's Magic Is Omnipotent zmienia ten gatunek w biznes shojo. Ponadto główna bohaterka, Sei, nie reinkarnuje się, ale zostaje przetransportowana.

Nie możesz się doczekać odcinka 3 książki The Saint's Magical Power Is Omnipotent? Oto pomocne podsumowanie, w tym data premiery nowego odcinka, czas antenowy i wiele więcej.

Magiczna moc świętego jest wszechmocna. Podsumowanie odcinka 2

Sei, 20-letni pracownik biurowy, wraca do domu po długim dniu i zostaje wezwany do magicznego świata, ale coś jest nie tak. Po pierwsze, rytuał miał na celu przywołanie świętego, którym Sei nie jest. Po drugie, druga córka została wezwana w tym samym czasie co Sei.
W drugim odcinku Sei jest dobrze ugruntowana w nowym magicznym świecie, w którym się znalazła. Po uratowaniu życia młodego mężczyzny za pomocą jego eliksirów, jest szczęśliwy, że może dalej odkrywać swoją nową umiejętność.

Sei poznaje Hawke'a, młodego mężczyznę, którego uratował, który jest mu wdzięczny. Oboje spędzają razem czas i istnieje między nimi oczywiste romantyczne napięcie. Niestety, wydaje się, że trójkąt miłosny nabiera kształtu, ponieważ Jude, jej współpracowniczka i przyjaciółka, również wydaje się być nią zainteresowana.

Sei odkrywa, że ​​nawet jego gotowanie ma magiczny wpływ na ludzi i radzi unikać gotowania w miejscach publicznych z obawy przed chaosem. Ale to jej odpowiada, bo odnajduje nowe zainteresowanie: tworzenie kosmetyków, które pomogą młodym kobietom odzyskać pewność siebie. Jego przyjaźń z Elizabeth i Nicole jest krzepiąca i miło jest widzieć wspierające się postacie kobiece.

Odcinek 3 może ujawnić jeszcze więcej na temat tego nowego świata i mocy Seia.

Data premiery 3. odcinka The Saint’s Magic Power Is Omnipotent

Odcinek 3 The Saint's Magic Power Is Omnipotent zostanie wyemitowany we wtorek, 20 kwietnia. Użytkownicy Non-premium Funimation będą mogli obejrzeć odcinek 3 tydzień później 27 kwietnia, ale odcinek 2 będzie dostępny dla wszystkich 20 kwietnia.

Magiczna moc świętego to wszechmocny odcinek 3, czas premiery

Oczekujemy, że The Saint's Magic Power Is Omnipotent zostanie wyemitowany 20 kwietnia o 23:30 czasu JST. Jeśli te czasy są nadal poprawne, odcinek 3 magicznej mocy świętego jest wszechmocny będzie emitowany w następujących różnych strefach czasowych:

Czas pacyficzny: 7:30 (20 kwietnia)

Czas środkowy: 9:30 (20 kwietnia)

Czas wschodni: 10:30 (20 kwietnia)

Czas w Wielkiej Brytanii: 15:30 (20 kwietnia)

Magiczna moc świętego jest wszechmocna Odcinek 3, gdzie obejrzeć

Magiczna moc świętego jest wszechmocna jest dostępna do streamowania na Funimation. Jak zwykle, użytkownicy Premium Funimation będą mogli oglądać nowe odcinki, gdy tylko zostaną wydane. Jeśli oglądasz za darmo, będziesz musiał poczekać tydzień, aby zobaczyć najnowsze odcinki.

Konto premium Funimation kosztuje 5,99 USD miesięcznie, ale możesz wypróbować je bezpłatnie przez 14 dni. Dlatego warto sprawdzić, czy jest odpowiedni dla Ciebie.

Powiązane posty

Go up