Lookism Rozdział 380 data wydania, gdzie czytać online?

10/01/2022 19:03

Lookism Rozdział 380 data wydania, gdzie czytać online?

Lookism Rozdział 380 Data wydania wyznaczona na niedzielę, 22 stycznia 2021 r. W sklepach wymienionych. Surowe skany Rozdziału 380 zostaną przeskanowane online 2-3 dni przed wypuszczeniem spoilerów, ale lepiej poczekaj na ostateczną wersję.

Gdzie przeczytać rozdział 380 Lookism?

Fani z niecierpliwością wyczekiwali rozdziału 380 Lookism, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, abyś mógł czytać rozdziały Lookism z następujących platform manga, aby wspierać twórców: Webtoon.com

Przeczytaj więcej o Lookismo

Lookism, joon, autorstwa Park Tae-webtoon, to popularna manga w Korei Południowej. Od listopada 2014 ukazuje się co tydzień w serwisie Naver WEBTOON. Uczniowie szkół średnich mają możliwość przejścia między dwoma różnymi wyglądami fizycznymi: jednym z nadwagą i nieatrakcyjnym, drugim szczupłym i pięknym.

Park Hyung Suk jest wyrzutkiem w szkole średniej ze względu na swoją wagę, wygląd i ogólne zachowanie. Ponieważ jest ofiarą codziennego znęcania się i nękania ze strony młodego mężczyzny, często atakuje werbalnie swoją matkę i kończy z prośbą o przeniesienie do innej szkoły. Samotnie przeprowadza się do Seulu i ma nadzieję, że zacznie od nowa w innym liceum, obiecując uciec od obecnej sytuacji. Ale na kilka dni przed pójściem do szkoły przybiera wysokie, silne i niezwykle piękne ciało. Kiedy używa się jednego ciała, drugie zasypia, ale może obudzić śpiącego, aby przełączył się z jednego na drugie.

Spędź dzień w atrakcyjnej formie, a noc w oryginalnej formie, jak co dzień. Z biegiem czasu Daniel uświadamia sobie, że świat przesądza ludzi, ponieważ są nieatrakcyjni lub wyjątkowi. Dlatego tytuł książki brzmi „Lookism”.

Dyskryminacja i wrogość są odczuwalne w jego pierwotnym ciele, gdyż widzi on także dobroć i preferencyjne traktowanie w swoim drugim ciele. Od pracy w firmie rozrywkowej po pozowanie na modelkę, doświadcza wielu wydarzeń ze swoim nowym ciałem. Nawet gdy Daniel wraca w nocy do swojego normalnego ciała, piękny sen blednie w obliczu brutalnej rzeczywistości, jaką znamy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up