One Piece Rozdział 1033 — Data wydania, spekulacje i gdzie czytać online

19/11/2021 23:12

One Piece Rozdział 1033 — Data wydania, spekulacje i gdzie czytać online

One Piece Rozdział 1033 następuje po tym, jak manga wypuściła najnowsze spoilery kilka dni temu. W Zamku Onigashima panował gorączkowy ruch, a Marco przybrał formę Feniksa. Izou wyraził swoją opinię, będąc na ramionach Marco. Oboje dowiedzieli się o istnieniu tajemniczego Youkai. Izou każe Marco, aby pomógł mu go znaleźć i przechodzi przez obszar Wielkiej Mamy, walcząc z Lawem i Kidem. W ostatnim rozdziale One Piece poplecznicy Kaidou pojawiają się podczas próby opuszczenia zamku. Niestety Samuraje je zablokowali, widzieliśmy też armaty sięgające pierwszego piętra.

Wszystko przeniosło się na drugie piętro, gdzie Appoo jest za Yamato, a X Drake za Apoo. Numer Fuga jest również gotowy, aby dogonić Yamato. Ale wydają się być przyjaźni, a Fuuga nie wydaje się być zainteresowany zranieniem Yamato, a dolna część ciała Fuugi okazuje się być ciałem konia. Yamato przypomina również Fuudze, jak bardzo za nią tęsknił i mówi jej, że się śpieszy. Ludzie Kaido donoszą na drugim piętrze, że gigantyczny ogień Youkai sięga piwnicy. Ale ktoś pojawia się w miejscu, w którym jest Yamato po tym, jak upada.

To Brook i Robin, którzy spadają na głowę Fuugi. Dwaj agenci z CP0 zeskakują w dół, próbując podążać za Robinem i Brookiem. Ale obaj przygotowują się do walki z agentami, a Youkai pojawia się w pobliżu CP0, pochłonięty przez płomienie. Yamato zauważa również, że Youkai szybko przesuwa się na niższe poziomy. Yamato zdaje sobie sprawę, że Youkai pomogą, gdy wyspa eksploduje przed uderzeniem w Stolicę Kwiatów. Prosi Fuuga o pomoc. Robin i Brook postanowili odejść przed pojawieniem się CP0.

Poprzednio w One Piece, rozdział 1032

Rozdział zatytułowany: „Ukochany miecz Odena”. CP0, pogrążony w płomieniach, zdołał przetrwać; spotkali Appoo, który zrobił im zdjęcia. Rozmawiał z nimi, a oni powiedzieli, że za dużo mówi. Boss CP0 używa Shigana, aby uderzyć Appoo, który krwawi, i przybywa X Drake. Szef CP0 rozmawia z X Drake'em o swojej prawdziwej tożsamości i mówi, że muszą to rozgryźć. Appoo budzi się i odtwarza swoją piosenkę, aby zaatakować CP0, który chciał trafić X Drake'a. X Drake zdaje sobie sprawę, że Appo wciąż żyje.

Appo i X Drake kłócą się, ale X Drake zmienia się w dinozaura. Obaj atakują jednocześnie agentów CP0. Na zewnątrz widzimy, jak Zoro i King nadal się biją. King zmienia się w pteranodona, a Zoro śmieje się z niego. Ale wypuść Tempura Udon: Proud Imperial Marten. Zoro również miał swój moment i używa Sanbyaku Rokujuu Pondo Hou: 360-funtowego działa, którego King unika strzelając do Zoro. Zoro aktywuje również Santouryuu: Styl Trzech Mieczy-Kokujou Oo Tatsu Maki: Twister Smoka Czarnej Liny. Po tych ciosach King zmienia się w człowieka.

Postanawiają bawić się mieczami, a Zoro słyszy dźwięk, który aktywuje Enmę. Enma wsysa Haki do ciała Zoro. W skarbcu pojawia się Orochi i coś słyszy. Orochi idzie na scenę, a kiedy otwiera drzwi, widzi Komurasaki. Komurasaki zaskakuje Orochi i to ona gra na shamisenie. Orochi jest zaskoczony. Orochi zastanawia się, czy jest martwy, czy żywy, ale myśli, że to może być sen. Komurasaki chce coś powiedzieć, ale Orochi zdaje sobie sprawę, że myśli o niej każdego dnia. Orochi przyznaje, że nigdy nie zapomni Komurasaki. Ale Komurasaki mówi mu, że ona też czuje to samo.

One Piece rozdział 1033 data premiery

One Piece-Chapter 1033 zostanie wydany 28 listopada 2021 roku. Orochi powiedział mu, żeby go nie budził, jeśli śni na jawie. Tajemnica pojawienia się Komurasaki zostanie ujawniona w następnym rozdziale. Manga One Piece nie zrobi sobie przerwy w tym tygodniu i spodziewamy się, że spoilery zostaną wydane wcześniej. Zobaczmy oficjalne szczegóły One Piece Rozdział 1033.

Przeczytaj jeden kawałek-rozdział 1033 online — surowe szczegóły

W niedzielę będzie można przeczytać online rozdział 1033 One Piece na oficjalnej stronie Shonen Jump. Najnowsze rozdziały mangi One Piece i oficjalne aktualizacje są dostępne w VIZ Media i internetowym magazynie Shueisha. Manga ukazuje się w trzech rozdziałach, ale zatrzymuje się i co miesiąc powraca z kolejnym rozdziałem. One Piece Rozdział 1033 zostanie wydany jeszcze w tym tygodniu. Spotkajmy się, gdy zostaną wydane spoilery do One Piece-Chapter 1033.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up