Eleceed Rozdział 167 Data wydania

03/11/2021 09:50

Eleceed Rozdział 167 Data wydania

Eleceed Rozdział 167 Data premiery zaplanowana na niedzielę, 17 listopada 2021 w sklepach, jak pokazano. Wstępne skany Rozdziału 167 zostaną opublikowane w Internecie 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekaj na ostateczną wersję.

Gdzie przeczytać rozdział 167 Eleceed?

Fani z niecierpliwością wyczekiwali rozdziału 167 Eleceed, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, abyś mógł czytać rozdziały Eleceed na następujących platformach manga, aby wspierać twórców: Webtoon.com

Więcej o Eleceed

Eleceed to webtoon Son Jae Ho i ZHENA o fantasy i akcji. Znajdź go na Naver (po koreańsku) lub WEBTOON (po koreańsku) (po angielsku). Webtoons daje mu ocenę 9,9 / 10,0 i wydaje nowy odcinek w każdy wtorek. Jiwoo i Kayden są głównymi bohaterami tej manhwy akcji fantasy. Licealista Jiwoo ma szybki refleks kota pod jego kontrolą (Rozdział 7) iz dobroci swojej duszy stara się uczynić świat bezpieczniejszym i lepszym miejscem, ratując dzieci i zwierzęta jeden po drugim.

Ale Kayden, tajny szpieg o enigmatycznych zdolnościach, ucieka i dlatego przebiera się za dużego, starego, puszystego bezpańskiego kota, aby uniknąć wykrycia (Rozdział 4). Jego obrażenia są tymczasowe po konfrontacji z dziwnym użytkownikiem umiejętności; razem ze swoimi mocami i inteligencją mogą pokonać zło. Eleceed oferuje doskonałe dialogi i dobrze wykonane sceny akcji, a jego jasny ton sprawia, że ​​jest popularnym wyborem wśród czytelników Manhwa. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jak Jiwoo i Kayden walczą ze złem i ratują ludzi oraz zwierzęta.

Jiwoo Seo

W tej historii Jiwoo Seo jest głównym bohaterem i chociaż otrzymał stypendium Stowarzyszenia Shinhwa, aby uczęszczać do Akademii Przebudzonych, jest niezależnym Przebudzonym. Jiwoo Seo jest jedynym uczniem Kaydena i chociaż jego główną siłą jest zwiększona prędkość, jest także drugą osobą na świecie, która posiada moc elektrokinezy. W walce przydatne są jego umiejętności.

Powiązane posty

Go up