Królestwo Rozdział 703 Spoilery! !! Data wydania, przeczytaj mangę online

3 lata ago

Królestwo Rozdział 703 Spoilery!  !!  Data wydania, przeczytaj mangę online

Tutaj przeczytasz Kingdom Chapter 703 Spoilery, datę premiery i gdzie przeczytać mangę online. Li Mu i Kaine przygotowują się do podróży na północ Gian w 702 rozdziale mangi Królestwa.

Ko-Shun, gigantyczna wieża oblężnicza, zostaje sprowadzona, aby pomóc żołnierzom Kankiego w zdobyciu potężnej obrony Heiyou. Poza armią Ousen i niektórzy z jego ludzi przemykają między śladami Bujou i Heiyou. Wszystkie nasze oczekiwania zostają przekroczone, gdy zbliża się do Kantana i dowiaduje się, co knuje.

Podsumowanie rozdziału 702 o Królestwie

Wcześniej w Królestwie Rozdział 702: Wszyscy gromadzą się wokół Li Mu, gdy ogłasza on swój nieuchronny wyjazd do Gian na północy. Budowa wokół dwóch fortów została zakończona zeszłej nocy, według Shun Sui Ju, który potwierdził te informacje. Z wyjątkiem Gaku Sho, jego podwładni są zdumieni tym wyborem. Wysłano po niego oddziały Bujou i Heiyou.

Jednostka Hi Shina świętuje początek nowego roku w Zhao Borders. Po dotarciu do Heiyou armia Qin odkrywa jeden z największych pałaców, jakie kiedykolwiek widzieli. Ko-Shun, urocza wieża oblężnicza, pojawiła się, aby pomóc wspiąć się na potężne mury zamku.

Mały oddział żołnierzy, w tym Ousen, przekradł się przez szczelinę między dwoma zamkami, aby zbadać region. Nie widać żadnego Kantana, ale blokuje go duża ściana. Żołnierz informuje Ousena, że ​​ściana obejmuje 250 Li.

Nikt nie ma pojęcia, jak tak duża inwestycja mogła się odbyć tak blisko nas. Trzy lata temu Li Mu zezwolił na budowę tej bariery. Wydaje się, że Ousen zidentyfikował najbardziej krytyczny punkt ogniskowy tego konfliktu. Na mapie wskaż Gian.

Kingdom Rozdział 703 spoilery i przepowiednie

Mam nadzieję, że zobaczymy Ko-Shuna w akcji w następnym rozdziale. Kogo obchodzi, że Maron, którego nie obchodzi wszystko, jest oszołomiony?

Ambicje Li Mu wobec Giana pozostają dla fanów tajemnicą. W jaki sposób twoja obecność w Gian wpływa na wysiłek wojenny? Wygląda na to, że nawet Ousen coś odkrył, ale opinia publiczna została pozostawiona w ciemności.

Kingdom Rozdział 703 – data premiery

Data wydania Kingdom Chapter 703 to 13 grudnia 2021 roku. Surowe skany Kingdom Chapter 703 nie zostały jeszcze wydane. Recenzje te zwykle pojawiają się w Internecie na 4 do 3 dni przed cotygodniowym uruchomieniem.

Kingdom Rozdział 703 Manga czytana online

Angielskie tłumaczenie japońskiego rozdziału 703 Królestwa mangi można znaleźć na stronie mangi To Love-Ru. Lepiej poczekaj na oficjalne wydanie, aby pomóc autorom.

Czytaj więcej: Królestwo

Seria manga Japanese Kingdom została stworzona przez Yasuhisę Harę. Manga fikcyjnie przedstawia stany w stanie wojny na przestrzeni 500 lat, głównie poprzez wyczyny sieroty wojennej Xina i jego przyjaciół, którzy walczą o najwyższe pod niebem. Manga pojawiała się co tydzień w Young Jump, magazynie manga publikowanym przez Shueisha, od stycznia 2006 roku.

Studio Pierrot przez trzy sezony zaadaptowało serial na animowany serial telewizyjny. W pierwszym sezonie, który był emitowany od czerwca 2012 do lutego 2013 roku, było 38 odcinków. Wszystkie 39 odcinków drugiego sezonu wyemitowano między czerwcem 2013 a marcem 2014 roku. Trzeci sezon Studio Signpost i Pierrot zostanie wyemitowany w kwietniu 2020 roku. W kwietniu 2019 roku , ukazał się film akcji na żywo. Funimation zatwierdziło wydanie anime w języku angielskim.

Podczas wojny narodów w Chinach, Li Xin i Piao to dwaj bracia, którzy mimo statusu sierocych niewolników aspirują do miana wielkich generałów. Pewnego dnia spotykają szlachcica, który oferuje Piao możliwość wykonania ważnego zadania w pałacu królewskim w Qin. Xin i Piao obiecują zmienić swoje postępowanie, aby pewnego dnia stali się najlepszymi generałami na świecie. Po krwawym ciosie Xin spotyka umierającego Piao, którego ostatnie słowa skłaniają go do działania i stawienia się twarzą w twarz z Ying Zheng, młodym i przyszłym królem Qin.

Xin i Zheng na początku gubią się, ale szybko zostają przyjaciółmi i wyruszają w niebezpieczną podróż. Celem Zhenga jest podporządkowanie Qinowi wszystkich narodów będących w stanie wojny, podczas gdy Xin aspiruje do najwyższych rang w armii. Pracują nad realizacją swoich kolosalnych ambicji, które na zawsze zmienią historię, w kontekście niekończącej się walki taktycznej między państwami, wewnątrz i na zewnątrz pałacu, a także wielkiej politycznej niestabilności.

Zwiastun

Powiązane posty

Go up