Kumo desu ga, Nani ka? Odcinek 24 – data premiery

3 lata ago

Opracowany na podstawie japońskiej lekkiej powieści napisanej przez Okina Babę i zilustrowanej przez Tsukasę Kiryu „Kumo desu ga, Nani ka?” lub „Jestem pająkiem, więc co z tego?” isekai fantasy tv anime. Fabuła opowiada o nienazwanej bohaterce, którą fandom nazywa Kumoko, która odradza się w alternatywnym świecie w postaci pająka z lochów. Szybko dowiaduje się, że ten nowy świat jest jak RPG. Jeśli chcesz przeżyć, musisz awansować, a żeby awansować, musisz zabijać. Premiera anime miała miejsce 8 stycznia 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego kolejnym odcinku.

Kumo desu ga, Nani ka Odcinek 24 Data premiery

24. odcinek "Kumo desu ga, Nani ka", zatytułowany "Nadal jestem pająkiem, więc co z tego?" Emisja odbędzie się 25 czerwca 2021 r. w AT-X, Tokyo MX, BS11, KBS, SUN i TVA. Millepensee Studios opracowało anime. Wyprodukowali go Jōtarō Ishigami, Shin Itagaki jako reżyser oraz Okina Baba i Yūichirō Momose jako scenarzyści. Shūji Katayama skomponował muzykę, a Kii Tanaka zaprojektował postać. Pierwsze 12 odcinków ma temat otwierający „Keep weaving your pajęczą ścieżkę” autorstwa Riko Azuny i „Daj z siebie wszystko! Temat Kumoko-san ”przez Aoi Yūki jako temat końcowy. Pozostałe 12 odcinków ma temat otwierający "Bursty Greedy Spider" Konomi Suzuki i temat końcowy "Genjitsu Totsugeki Hierarchy" autorstwa Watashi / Kumoko (Aoi Yuuki).

Gdzie zobaczyć Kumo desu ga, Nani ka? Sezon 1 online?

Widzowie spoza Azji mogą oglądać serial na Crunchyroll i VRV z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami w dniu emisji w Japonii. Kumo desu ga, Nani ka? jest dostępny dla widzów w Azji Południowo-Wschodniej na kanale Medialink Ani-One Asia YouTube oraz w Bilibili. Na Crunchyroll dostępne są również wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim. W Japonii odcinki można oglądać w serwisie Netflix Japan z japońskim dźwiękiem i napisami. 19 lutego 2021 r. na Crunchyroll rozpoczęły się transmisje strumieniowe wersji dubbingowanych w języku angielskim, francuskim, niemieckim, portugalskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Kumo desu ga, Nani ka Odcinek 24 Spoilery

W odcinku 23 Potimas zdaje sobie sprawę, że demony używają Hugo i Armii Cesarskiej do maskowania własnych ataków i nakazywania rozmieszczenia wszystkich jednostek. Shun walczy z Hugo i łatwo go pokonuje, ale odkrywa, że ​​nie ma szans z Sophią. Ale pozwala, by pochłonęła go duma i próbuje walczyć z pomocą przyjaciół, dopóki Feirune nie zaproponuje poddania się, jeśli Sophia oszczędzi im życie. W końcu uświadamiając sobie swoje szaleństwo, Shun może winić tylko siebie. Ale wie, że nie może uciec i musi zrobić wszystko, aby pokonać Sophię.

Wtedy nadchodzi Wrath. Shun i Katia natychmiast zdają sobie sprawę, kim on jest: ich stary przyjaciel Kyouya Sasajima. Kiedy elfy przybywają, aby powiedzieć Shunowi, że potrzebują go do walki z Władcą Demonów, Wrath oświadcza, że ​​nie może pozwolić Shunowi odejść. Elfy następnie wprowadzają do walki zmechanizowane jednostki Glorii. W scenie po napisach Ariel i White przybywają do Elven Village. W odcinku 24 Ariel mogła zmierzyć się ze swoim twórcą. Shun może wiedzieć, kim naprawdę jest biały. White mógł wysłać Shuna i inne reinkarnacje do Kieszonkowego Wymiaru, aby nie spotkał ich taki sam los jak Elfy.

Powiązane posty

Go up