Koikimo, data premiery 5 odcinka

22/04/2021 06:45

Koikimo aka Obrzydliwe jest nazywanie tej miłości, przełamywanie granic miłości przez przedefiniowanie tego, czym ona jest i jak może być szalona lub dziwna, a wraz z wydarzeniami z poprzedniego odcinka przenosimy się do odcinka 5 z datą i godziną premiery na razie. możesz ustawić odliczanie, abyś mógł obejrzeć go online z angielskimi napisami.

Koikimo, prezentowane przez Studio Nomad, jest oparte na serii mang Mogusu josei o tej samej nazwie, opublikowanej w cyfrowym magazynie mangi Ichijinsha Comic POOL od 2015 roku z siedmioma skompilowanymi tomami tankōbonów. Serial animowany składa się z 12 odcinków w tym sezonie za jednym zamachem.

Na podstawie serii mangi Ryō Amakusa jest wysoce kwalifikowanym kawalerem, kobieciarzem, który spotyka dziewczynę, którą w końcu uważa za tę przez swoją siostrę Rio. Bliski przyjaciel Rio, Ichika Arima, wciąga jego serce. była zniechęcona, gdy poprosił ją o pocałunek i randkę pierwszego dnia, kiedy się poznali.

Ostrzeżenie ! Ta część może zawierać spoilery dla Koikimo. Czytaj na własne ryzyko!

Co wydarzyło się w czwartym odcinku Koikimo?

W czwartym odcinku Koikimo, W tę świętą noc, zbliżają się wakacje i szkolna wycieczka. Rio, Ichika i ich przyjaciele rozmawiają o miłości. Kiedy Ichika zostaje zapytana, opisuje, że mężczyzna, którego kocha, jest dokładnym przeciwieństwem Ryō.

Ichika i Tamaru rozmawiają o Ryō i Ichika, a ten powiedział, że nie będą się spotykać. Tamaru następnie wpada na Rio, który pyta go, co się stało w sklepie spożywczym i czy Ryō i Ichika byli razem tej nocy. Tamaru korzysta z okazji, zadając mu pytania na temat Ryō i Ichiki i mówi mu, że Ryō podkochuje się w Ichika.

Później w odcinku Ryō spotkał Ichikę, gdy Rio zostawił Ichikę. Ichika z kolei podarowała Ryō prezent i podziękowała mu za to, co zrobił, gdy była chora. Ichika wręczył mu spinkę do krawata, którą natychmiast założył. Ryō wydaje się być bardzo szczęśliwy i również daje swój prezent Ichika. Kiedy go otworzysz, jest to limitowana edycja pierwszego wrażenia z Forward World, która zawiera ekskluzywny brelok do kluczy i pęka ze szczęścia.

To Rio od samego początku podsunęło im pomysł na prezenty świąteczne, więc wrócili do domu i wręczyli Rio ciasto, mówiąc im, że chcą urządzić z nią przyjęcie bożonarodzeniowe. Ryō popisał się swoimi umiejętnościami kulinarnymi i wygląda na to, że Ichika naprawdę go polubiła.

Gdzie obejrzeć odcinek 5 Koikimo w Internecie?

Koikimo jest dostępne do streamowania na Crunchyroll, który oferuje swoim subskrybentom premium przywilej bycia tydzień przed najnowszymi odcinkami anime na ich liście za cenę 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie. Tydzień później również transmitują odcinki za darmo.

Jaka jest data premiery odcinka 5 Koikimo?

Koikimo Odcinek 5, zatytułowany Pielgrzymka, zostanie wydany 26 kwietnia 2021 dla tych, którzy subskrybują Crunchyroll Premium Access. Tego samego dnia poprzedni odcinek, odcinek 4, zostanie również wyemitowany bezpłatnie dla szerokiej publiczności. Odcinek 5 zostanie wyemitowany 3 maja 2021 roku za darmo na Crunchyroll.

Jaki jest czas premiery 5. odcinka Koikimo?

Premiera 5 odcinka Koikimo jest zaplanowana na 22:00 czasu JST. Czas transmisji różni się w zależności od lokalizacji geograficznej. Czas transmisji w zależności od Twojej lokalizacji jest następujący:

Czas pacyficzny: 6:00 czasu pacyficznego
Czas środkowy: 8:00 CT
Czas wschodni: 9:00 czasu wschodniego
Czas w Wielkiej Brytanii: 14:00 BST

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up