Koi to Yobu ni wa - data premiery odcinka 2

03/04/2021 21:27

Oparta na japońskiej serii mangi napisanej i zilustrowanej przez Mogusu, „Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui” lub „Obrzydliwe jest nazywać tę miłość” lub po prostu „Koikimo” to romantyczne anime dla młodych ludzi. Kręci się wokół Ryou Amakusa, 20-letniego pracownika biurowego kobieciarza, który podkochuje się w 17-letniej uczennicy szkoły średniej Ichika Arima po tym, jak ratuje mu życie. Pewnego dnia wraca do domu, by znaleźć tam Ichikę i odkrywa, że ​​jest ona najlepszą przyjaciółką jego siostry Rio i natychmiast proponuje uratowanie jej życia, co jest dla Ichiki dość niepokojące. To zachowanie zamienia się następnie we wstręt, gdy zaczyna ją bezlitośnie ścigać, nie słysząc jej niezliczonych odmów zrobienia czegokolwiek z nim. Mimo to Ichika nie uważa, że ​​Ryou jest złą osobą.

Pierwszy odcinek „Koi to Yobu ni wa” miał premierę na Amazon Prime w Japonii na tydzień przed planowaną emisją odcinka w japońskiej telewizji. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnej odsłonie serii.

Data premiery odcinka 2 Koi to Yobu ni wa

Drugi odcinek „Koi to Yobu ni wa”, zatytułowany „The Smell of Cologne”, zostanie wyemitowany 12 kwietnia 2021 roku na antenie AT-X, Tokyo MX, UHB, MRT, GTV, GYT i BS Fuji. Studio Nomad opracowało serię, a Shunsuke Saitou był producentem. Naomi Nakayama kierowała zespołem produkcyjnym, a głównym scenarzystą był Yuuko Kakihara. Muzykę skomponował Hiroaki Tsutsumi, a Mariko Fujita zaprojektowała postacie i poprowadziła zespół animatorów. ACE COLLECTION zaśpiewała piosenkę otwierającą „Monochrome City”, a Maruritoryuuga wykonała piosenkę zamykającą „Rinaria”.

Gdzie obejrzeć online sezon 1 Koi to Yobu ni wa?

Widzowie mogą oglądać odcinki „Koi to Yobu ni wa” w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami na kanale Crunchyroll tego samego dnia, w którym wyemitowano je w Japonii. Odcinki można również oglądać w VRV. Jak wspomniano powyżej, Amazon Prime transmituje serię dostępną w Japonii.

Koi to Yobu ni wa Odcinek 2 Spoilery

W odcinku 1 Ryou zostaje przedstawiony jako zimna i odległa osoba, która jest bardzo popularna wśród kobiet. Pewnego dnia samozwańczy otaku Ichika ratuje mu życie, uniemożliwiając mu upadek ze schodów. Daje mu lunch przed wyjściem, myśląc, że ma zawroty głowy, ponieważ jeszcze nic nie jadł. Kiedy Ryou mówi jej, że jest nią zainteresowany, nazywa to wręcz przerażającym. Jednak nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Wręcz przeciwnie, wydaje się, że odczuwa przyjemność za każdym razem, gdy go obraża. Rio zauważa znaczące zmiany w swoim bracie i wydaje się, że dobrze się z tym bawi. Ale ostrzega swojego brata, aby nie krzywdził swojego najlepszego przyjaciela.

Ryou wydaje się być bardzo opiekuńczy wobec Ichiki. Kiedy były kochanek obraża Ichikę, staje w jej obronie i obwinia starszą kobietę za jej zachowanie. W odcinku 2 można przedstawić resztę drugoplanowej obsady serialu. Masuda, najlepszy przyjaciel Ryou, również mógł pojawić się po raz pierwszy. Mógł zareagować z niedowierzaniem, gdy dowie się o jednostronnym zauroczeniu Ryou w Ichika.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up