Data premiery odcinka 2 Fairy Ranmaru

10/04/2021 05:32

Wszyscy wiemy o magicznej dziewczynie shojo anime, ale co z magicznymi chłopcami, którzy kradną twoje serce? Wróżka Ranmaru jest właśnie taka. Pierwszy odcinek wyemitowany wczoraj. Jeśli podobało Ci się to i nie możesz się doczekać, aby zobaczyć więcej, nie szukaj dalej.

Poniżej znajdziesz nasz przydatny przewodnik zawierający wszystko, co musisz wiedzieć o odcinku 2 Fairy Ranmaru, w tym datę premiery i czas antenowy nowego serialu animowanego Studio Comet i nie tylko!

Podgląd Fairy Ranmaru

Fairy Ranmaru to oryginalny serial animowany Studio Comet o pięciorgu dzieci, które często pracują lub spędzają czas w tajemniczym „Barze F”. Ale to nie jest zwykła sprawa. Chłopcy są potężnymi wojownikami, a każdy z nich reprezentuje klan wróżek, stąd tytuł.

Na pozór chłopcy zdają się rozumieć, że świat jest pełen bólu i złamanych serc, a ich misją jest naprawianie złamanych serc klientów… ale nie bez kradzieży tych serc w trakcie.

Data premiery odcinka 2 Fairy Ranmaru

Fairy Ranmaru Episode 2 zostanie wydany w Japonii w następny czwartek 15 kwietnia dla użytkowników premium Crunchyroll. Jeśli oglądasz programy Crunchyroll za darmo, będziesz musiał poczekać trochę dłużej, prawdopodobnie kilka tygodni.

Fairy Ranmaru Episode 2 Czas wydania

Oczekujemy, że odcinek 2 Fairy Ranmaru zostanie wyemitowany około godziny 23:00 czasu polskiego w czwartek 15 kwietnia. Jeśli ten czas jest nadal prawidłowy, odcinek 2 będzie emitowany w różnych strefach czasowych w następujący sposób:

Czas pacyficzny: 7:00 (15 kwietnia)

Czas środkowy: 21:00 (15 kwietnia)

Czas wschodni: 10:00 (15 kwietnia)

Czas w Wielkiej Brytanii: 15:00 (15 kwietnia)

Fairy Ranmaru Episode 2 Gdzie oglądać?

Crunchyroll to obecnie najlepsze miejsce do oglądania Fairy Ranmaru. Użytkownicy Premium mogą oglądać odcinki z daty premiery, a ci, którzy oglądają je za darmo, będą musieli poczekać nieco dłużej, prawdopodobnie kilka tygodni.

Nie jesteś pewien, czy chcesz zasubskrybować Crunchyroll? Możesz wypróbować 14-dniowy bezpłatny okres próbny, aby sprawdzić, czy jest odpowiedni dla Ciebie. Następnie będziesz musiał zapłacić abonament zaczynający się od 7,99 USD miesięcznie, aby oglądać swoją ulubioną serię anime.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up