Skip to content

Koi to Yobu ni wa 3 – data premiery

7 kwietnia, 2021

Stworzony na podstawie japońskiej mangi napisanej i zilustrowanej przez Mogusu, „Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui” lub „C’est dégoûtant d’appeler ça de l’amour” lub po prostu „Koikimo” to animowany serial romantyczny pour Young. Podąża za dwoma osobami, Ryou Amakusą, przystojnym kobieciarzem po dwudziestce i Ichika Arimą, normalnym 17-letnim licealistą. Spotykają się, gdy Ichika ratuje Ryou, uniemożliwiając mu upadek ze schodów. Później dowiaduje się, że Ryou jest starszym bratem jej najlepszego przyjaciela, Rio. Ryou szybko wpada w obsesję na jej punkcie i kilkakrotnie dzieli się z nią swoimi uczuciami. Chociaż wszystko to sprawia, że ​​Ichika czuje się nieswojo, zdaje sobie sprawę, że Ryou niekoniecznie jest złą osobą.

Anime miało swoją premierę w serwisach streamingowych 29 marca 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnej odsłonie serii.

Data premiery 3. odcinka Koi to Yobu ni wa

Odcinek 3 „Koi to Yobu ni wa”, zatytułowany „I’m Not Teasing You”, zostanie wyemitowany w serwisach streamingowych 12 kwietnia 2021 r. Odcinki zostaną wyemitowane na platformach cyfrowych tydzień przed ich oficjalną emisją w japońskich kanałach telewizyjnych. AT-X, Tokyo MX, UHB, MRT, GTV, GYT i BS Fuji. Studio Nomad opracowało serię, a Shunsuke Saitou był producentem. Naomi Nakayama kierowała zespołem produkcyjnym, a głównym scenarzystą był Yuuko Kakihara. Muzykę skomponował Hiroaki Tsutsumi, a Mariko Fujita zaprojektowała postacie i poprowadziła zespół animatorów. ACE COLLECTION zaśpiewała piosenkę otwierającą „Monochrome City”, a Maruritoryuuga zaśpiewała piosenkę zamykającą „Rinaria”.

Gdzie obejrzeć online sezon 1 Koi to Yobu ni wa?

Widzowie mogą oglądać odcinki „Koi to Yobu ni wa” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Crunchyroll. Odcinki można również oglądać w VRV. Amazon Prime transmituje serial w Japonii.

Koi to Yobu ni wa Odcinek 3 Spoilery

W odcinku 2 Ryo zabiera Ichikę i dwóch jego przyjaciół do swojego domu, aby upiec ciasteczka na nadchodzący szkolny festiwal kultury. Kiedy Ryou wraca do domu, pozostałe dwie dziewczyny zostają przez niego uwiedzione, chociaż Ichika nie rozumie dlaczego. Później Ryou ponownie spotyka się ze swoim starym przyjacielem i niezależnym fotografem Masudą, który jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że Ryou, wśród wszystkich innych, podkochuje się w licealistce. Ale kiedy dowiaduje się o bezpośredniej osobowości Ichiki, zdaje sobie sprawę, że część przyciągania może pochodzić z wrodzonego masochizmu Ryou, który właśnie się pojawił.

Ryou i Masuda biorą udział w festiwalu, podczas którego Ryo organizuje dla swojego brata czas z Ichiką. Gdy przechodzą przez szkołę, Ichika walczy z kimonem i wchodzi po schodach. Tym razem ratuje ją Ryou. Odcinek kończy się, gdy Ichika przypomina sobie kolonię Ryou. W odcinku 3 Ichika mogła pójść do klubu karaoke ze swoimi przyjaciółmi. Ryou i Rio mogliby zabrać ją do domu. W następnym odcinku może pojawić się nowy męski charakter, Kai Tamaru, kolega z klasy ze szkoły Ichika i Rio, który wraz z Ichiką mogliby nawiązać więź poprzez wspólną miłość do serii książek.