Kingdom Sezon 3 Odcinek 23 Spoilery, data premiery, oglądaj online

25/09/2021 16:58

Kingdom Sezon 3 Odcinek 23 Spoilery, data premiery, oglądaj online

Kingdom to serial animowany oparty na mandze Królestwa. Wojna koalicji, najsłynniejsza część serii, jest już w trzecim sezonie. Fabuła koncentruje się na Shin, sierocie wojennej, która dołącza do armii Qin i osiąga rangę największego dowódcy Chin. Riboku ma zamiar schwytać Kanyou, kończąc wątek Koalicji. To do króla Sei należy powstrzymanie go w mieście Sai, gdzie znajduje się ostatnia linia obrony. Jeśli przegrają tę walkę, Shin i ludzie Sai będą musieli uratować Qin przed tym, co ich czeka. Możesz przeczytać datę premiery 23. odcinka sezonu Kingdom, spoilery i nie tylko.

Odcinek 22 Podsumowanie

Przed w Królestwie sezon 3 odcinek 22; Kiedy generałowie znajdują się w pułapce stada, radzą pomóc Jego Wysokości w ucieczce. Stracą Zui, generał wyjaśnia Xinowi, który jest zdezorientowany. Jego Wysokość został ranny i według generała nie ma wystarczającej liczby żołnierzy, aby stawić czoła wrogowi. Ponieważ Jego Wysokość nie może zginąć, myślą, że jedyne, co mogą zrobić, to wyciągnąć ją z walki. Xin mówi im, że Zui nie może walczyć bez obecności Jego Wysokości Zhenga.

Jeśli pozwolą Zhengowi uciec, Zui zostanie obalony i to jego żołnierze zdradzili go w walce o Królestwo. Xing dodaje, że jeśli tak się stanie, cała jego ciężka praca pójdzie na marne. Generał odpowiada, mówiąc, że jeśli Jego Wysokość umrze z Zui, stracą znacznie więcej, ponieważ Qin zostanie zabity. Jeśli jednak Jego Wysokość Ying Zheng przeżyje, założą nowy kraj, ponieważ nie jest on zwykłym królem. Ying Zheng nie może tu umrzeć, powiedział im generał, ponieważ nawet król Zhao nie był w stanie odwrócić zmian w Ziu.

Nie są pewni, jak chronić króla. Jeden z generałów pyta, czy Jego Wysokość powinna zaakceptować, czy nie. Xin miał za zadanie dostarczyć wiadomość do Jego Wysokości ze względu na jej wiarę w jej zdolność do przekonania go. Xin biegnie do pokoju Ying Zhenga, aby przekazać mu nowiny, ale nie jest pewien, co powiedzieć. Jeśli chodzi o jutro, Xin mówi, że zamierzają dać z siebie wszystko. Kiedy Zheng dowiaduje się, co powiedział mu Xine, odmawia wykonania rozkazów generała. Wszyscy uważają, że Ziu jest skazany na zagładę, gdy następnego ranka armia Li Mu udaje się zaatakować Zui. Jednak po zobaczeniu posiłków przybywających ze szczytu góry, Xin uspokaja ich.

Kingdom Sezon 3 Odcinek 22 Spoilery

Epicka walka w trzecim odcinku 23 sezonu Królestwa rozpoczyna historię Li Mu, gdy Jego Wysokość Zheng zostaje dźgnięty nożem. Xin bezskutecznie próbuje obudzić Zhenga, który wydaje się być martwy. Jednak kiedy Zheng słucha Piao, dochodzi do siebie. Walka w trzecim sezonie Królestwa ma zakończyć się odmyśleniem losu Qina. W najnowszym odcinku 3 sezonu Królestwa Zheng zostaje obudzony, słysząc imię Piao, a żołnierze wiwatują i krzyczą, że wciąż żyje. Li Mu i jego żołnierze dowiedzieli się o przybyciu króla Qin dzięki jego przybyciu. Jeden z żołnierzy Qin powiedział drugiemu, że według żołnierzy jego ludzie zwracają się do rannej osoby jako do Jego Wysokości.

Li Mu wspomina wydarzenia sprzed dwóch lat, podczas sojuszu Qin i Zhao. Zdał sobie sprawę, że król Qin sprawił, że poczuł się jak marionetka Lu Buwei. Jednak wielki król dokonał wyczynu, zmieniając Zui w niezwyciężoną fortecę. Li Mu zastanawia się nad potrzebą unicestwienia armii Qin. Wyjaśnia swoim żołnierzom, że obecność króla Qin tylko ułatwia walkę. Dopóki uda im się schwytać króla Qin, mogą zawrzeć umowę z Lu Buwei, który przetrzymuje Xianyang jako zakładnika.

W Zui trwa ostatnia bitwa Quina. Gdy oddziały zaczynają się rozpraszać, spekulują na temat możliwości rozmieszczenia formacji oblężniczej. Jin spotyka Li Mi, który jest rozbawiony obecnością króla Qin i głośno się śmieje. Następnie Li Mu obiecuje nie atakować zamku po północy, aby uniemożliwić królowi ucieczkę. Jin wyjaśnia, że ​​król doznał poważnych obrażeń i upadł. Kiedy Li Mu mówi, że rano powiadomi cały zamek, Jin czuje, że czas Ziu dobiegł końca.

Kingdom Season 3 Episode 23 data i godzina premiery

Data premiery odcinka 23 sezonu 3 Kingdom to niedziela, 26 września 2021 roku. Data ta została oficjalnie ogłoszona, więc nie będzie żadnych zmian ani opóźnień w jego premierze. Odcinki tego anime ukazują się raz w tygodniu.

W Japonii - 12:00 JST
W Stanach Zjednoczonych: 8 lat. M. PDT
W Anglii - 15:00 GMT
W Indiach – 20:00 IST

Gdzie mogę obejrzeć 23 odcinek sezonu Kingdom 3?

Studio Signpost jest twórcą trzeciego sezonu Królestwa. Wyprodukują go Shueisha i NHK, a licencją zajmuje się Funimation. W zasadzie są to źródła, które przyczyniają się do powstania tej serii, inwestując w nią pieniądze.

Dlatego pokornie prosimy o legalne oglądanie tej serii. Wejdź na stronę Funimation, aby obejrzeć 23 odcinek sezonu Kingdom 3 w języku angielskim i z dubbingiem. To najskuteczniejszy sposób na okazanie wsparcia dla serialu i jego twórców.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up