Kingdom Sezon 3 Odcinek 18 Data premiery

3 lata ago

Data premiery odcinka 18 sezonu 3 Kingdom to 15 sierpnia 2021 roku. Data ta została oficjalnie ogłoszona, więc nie będzie żadnych zmian ani opóźnień w jego premierze. Odcinki tego anime ukazują się raz w tygodniu.

W Japonii - 12:00 JST
W Stanach Zjednoczonych: 8 lat. M. PDT
W Anglii - 15:00 GMT
W Indiach – 20:00 IST

Gdzie mogę obejrzeć odcinek 18 sezonu 3 Kingdom?

Studio Signpost jest twórcą Kingdom Season 3. Produkcjami są Shueisha i NHK, a licencje zajmuje się Funimation. W zasadzie są to źródła, które przyczyniają się do powstania tej serii, inwestując w nią pieniądze.

Dlatego pokornie prosimy o legalne oglądanie tej serii. Wejdź na stronę Funimation, aby obejrzeć odcinek 18 sezonu Kingdom 3 w języku angielskim i z dubbingiem. To najskuteczniejszy sposób na okazanie wsparcia dla serialu i jego twórców.

Przeczytaj o Królestwie

Kingdom to anime adaptacja mangi o tej samej nazwie autorstwa Yasuhisy Hary. 15 grudnia 2019 seria wraz z nowym zespołem produkcyjnym została odnowiona na trzeci sezon. Sezon rozpocznie się 6 kwietnia 2020 roku.

Po sukcesie kampanii Sanyou armia Qin, dowodzona przez 1000-osobowego dowódcę Li Xina, zbliża się do marzenia króla Ying Zhenga o zjednoczeniu Chin. Qin kontroluje teraz resztę walczących stanów na wschodzie, dzięki znaczącemu śladowi geograficznemu w Wei.

Tymczasem Li Mu, nowy premier i wybitny strateg, wykorzystał tymczasowy rozejm Zhao z Qin, aby kontynuować rozmowy z innymi państwami. Według Ying Zhenga armie Chu, Zhao, Wei, Han, Yan i Qi wkroczyły na terytorium Qin bez ostrzeżenia. Zheng szybko gromadzi swoich doradców, aby opracować strategie radzenia sobie z armią koalicji sześciu stanów, nie doceniając znaczenia rozejmu Li Mu z Qinem, dopóki nie będzie za późno. Po raz pierwszy w historii stan Qin jest na skraju wyginięcia i musi wykorzystać wszystkie dostępne zasoby i strategie, aby uniknąć wyginięcia.

Powiązane posty

Go up