Kingdom Sezon 4 Odcinek 10 Data premiery

07/06/2022 06:32

Kingdom Sezon 4 Odcinek 10 Data premiery

Kingdom Sezon 4 Odcinek 9 dobiegł końca. Teraz nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na 10 odcinek 10 sezonu Kingdom Season, kolejną odsłonę serii. Emitowane od 10 kwietnia 2022 roku, anime wciąż się mówi. Fani zobaczyli zwiastun czwartego sezonu, gdy tylko został wydany. Ten zwiastun zawierał wszystko, co miało się wydarzyć w tym sezonie. Jeśli twórcy zatrzymają zwiastun, fani mogą się cieszyć. Ze względu na specyficzną scenę w zwiastunie, jak zauważyło wielu fanów, sezon 4 dostosuje trzy masywne łuki. Adaptacja z trzema łukami oznacza, że ​​serial będzie miał co najmniej 20 odcinków, z przedziałem od 24 do 28.

W połowie serii widzieliśmy wiele intensywnych odcinków. Ostatnie kilka odcinków to przejażdżka kolejką górską dla wszystkich, fanów i bohaterów serialu. Niektóre z tych momentów to porwanie Hi Liao Diao, uwolnienie smoków ognia, walka ze smokami ognia i wiele innych. Teraz omówimy odcinek 10. sezonu Kingdom. Porozmawiamy o tym, kiedy transmitować, gdzie oglądać i co najważniejsze, podsumowując dziewiąty odcinek.

Co wydarzyło się w 9 odcinku sezonu 4?

Dziewiąty odcinek czwartego sezonu Kingdom zaczyna się od Earla Shi. Earl Shi jest gdzieś na polu bitwy ze swoimi żołnierzami. Właśnie wtedy pojawiają się wrogowie i Earl Shi zabija ich wszystkich w mgnieniu oka. Jeden z żołnierzy hrabiego Shi twierdzi, że wróg nawet nie widział, co go zabiło. Dalej mówi, że hrabia Shi jest tak wściekły, gdy inny żołnierz ostrzega go, by nie przypominał hrabiemu Shi o tym, co wydarzyło się 14 lat temu. Jednostka pancerna Gi zaatakowała lewą flankę Gyoku Hou. To skłoniło Ou Hon do pomocy zaatakowanej jednostce. Oznaczało to, że hrabia Shi, ognisty smok Gi, mógł zaatakować liczniejszą jednostkę. Kan Jou widzi Earla Shi i zaczyna iść w jego kierunku. W rezultacie Earl Shi jest otoczony przez wroga ze wszystkich stron.

Ou Han postanawia zaatakować siły Earla Shi, gdy Jan Jou odmawia mu pomocy. Dowiadujemy się, że Earl Shi jest największym nosicielem włóczni w historii. Pod koniec dnia siedzi na szczycie góry trupów.

W obozie ujawnia się historia Shi Ei. Młodsza siostra Shi Ei, Shi Kika, stoi na czele walki między ognistymi smokami 14 lat temu. Shi Ei nie miał ambicji i żył tylko dla swojej siostry. Pewnego dnia ognisty smok Tai Ro Ji zabił Kikę. Shi Ei następnie w pojedynkę zabił Tai Ro Ji, Shou Sena i Ba Tou. Chociaż Ei i Kika byli dziećmi tego samego ojca i różnych matek, postanowili się pobrać. Podczas gdy Shi Ei jest na ekspedycji, Shi Kika zostaje siłą poślubiona Tai Ro Ji. Tai Ro Ji prosi Kikę, by go pokochała i zapomniała o Ei, Kika odmawia i zostaje przez niego zabita. Shi Ei wpada w szał i zabija trzy smoki ognia. Podczas bitwy siły Hona wycofują się. Ponieważ wydają się być otoczeni, pojawia się Kan Jou i pomaga im.

Kingdom Sezon 4 Odcinek 10 Data premiery

Po tragicznym i pełnym akcji odcinku fani proszą o więcej. Z każdym mijającym tygodniem historia staje się coraz bardziej interesująca i intrygująca. Kingdom Season 4 Episode 10 ukaże się 12 czerwca 2022 roku. Dziesiąty odcinek nosi tytuł „Eyes of the Middle Kingdom”.

Zostanie wyemitowany o godzinie 01:00 JST,
21:30 IST (10 czerwca) i
12:00 czasu wschodniego (10 czerwca).

Obejrzyj Kingdom Season 4 Episode 10 – Szczegóły transmisji

Lokalny japoński kanał Nippon Hōsō Kyōkai, znany jako NHK, będzie pierwszym, który wyemituje ostatni odcinek. Następnie będzie dostępny w różnych serwisach streamingowych. Fani spoza Azji będą mogli oglądać angielską wersję z dubbingiem na Funimation kilka godzin lub dni po emisji. Crunchyroll również transmituje serial. Jeśli masz subskrypcję premium, możesz w dowolnym momencie obejrzeć najnowszy odcinek i wszystkie poprzednie.

Powiązane posty

Go up