Kingdom Season 3 Episode 21 Spoilery, data premiery, oglądaj online

07/09/2021 09:52

Kingdom Season 3 Episode 21 Spoilery, data premiery, oglądaj online

Kingdom Season 3 Episode 21 będzie dostępny wkrótce. Większość fanów była ciekawa daty premiery 21 sezonu Kingdom Season 3, podsumowania, spoilerów i miejsca, w którym można przeczytać mangę online, a wszystko to w tym artykule.

Spotkał się z Jego Wysokością Zheng, gdy Xin i jego armia przybyli na terytorium Qin w odcinku 21 trzeciego sezonu królestwa, a on i jego armia pokonali ich. W 3. sezonie królestwa toczy się bitwa między różnymi krajami, aby zdetronizować się nawzajem. Qinowie próbują wypędzić wrogów z ich terytorium w nowym odcinku 3 sezonu Królestwa. To do Xina i jego żołnierzy należy ochrona terytorium przed inwazją. Zdają sobie sprawę, że mają do czynienia z profesjonalistami i będą musieli ich wyeliminować. Gdy wrogowie próbują przebić się przez ścianę, Bihei odpycha ich.

Przypomina jednak swoim przeciwnikom, aby nie lekceważyli ich pomimo ich niedoboru kadrowego. W bitwie o zamek Dziesięciu i pozostali generałowie obserwują najsilniejszych wrogów. Według Dixa nie spadną, jeśli są na południowej ścianie. Zheng odniósł się do Xina, a Dix zwrócił uwagę, że Xin ma duży ciężar, aby się tu dostać. Xin rozkazuje swoim ludziom rzucać wrogami, którzy próbują wspiąć się po ścianie w niebo. Der andere General erwähnte Komandor Lu Hu, który pociął mężczyznę po prawej stronie Lian Po, mężczyznę po prawej stronie Lian Po.

Świadomi swojej przeszłości, postanowili zaatakować Xin. Li Mu kazał im nie pojawiać się przed złożeniem raportu, ale dama przypomniała generałowi. W odpowiedzi generał mówi, że jeśli nie dołączą do bitwy, Qin zyska na popularności. Według pani, nie wskazują na południową ścianę. W tym czasie wrogowie zaczęli atakować wschodnią ścianę zamku Zui. Żołnierze informują Bi, że wrogowie używają kolejnych drabin do wspinania się po ścianach i sufitach.

Kingdom Sezon 3 Odcinek 20 Podsumowanie

Według Bi, ściana wschodnia wydaje się mieć problem. Dzięki przewadze wiatru generałowie wroga zdali sobie sprawę, że mogą wspiąć się wyżej. Według Meng Yi wiatr wieje ze wschodu. Li Mu to zauważył i mają przewagę wysokości, jeśli chodzi o walkę ze strzałami, ale kiedy strzelają pod wiatr, chorują na raka. Zmieni się to, jeśli będzie silniejszy wiatr, co przyniesie korzyść wrogowi. Bi zdaje sobie sprawę, że zachodnia ściana Lorda Changwena może być pod wiatr i zyskać przewagę w walce z nią.

Jie Yi, który ukrywa się za północną ścianą, przyniósł dziwną broń. Ten i Meng Yi uświadamiają sobie, że ich jedynym problemem jest wschodnia ściana, ponieważ pozostałe strony są zakryte. Dziesięciu i pozostali generałowie zastanawiają się, czy dowódca wroga jest bardziej zdecydowany niż żołnierze. Tym razem Ten zdaje sobie sprawę, że nic o nich nie wie, ponieważ nigdy wcześniej nie walczyli. Jednak dowódca Bi udowodnił swoją wartość. Co Dix zaplanował dla Wschodniej Ściany?

Podczas gdy żołnierze wymieniają strzały, wrogowie próbują wspiąć się na mur. Minister obrony Jin Chengchang cieszy się, że jego wojska posuwają się naprzód i nakazał im nie zatrzymywać się. Jin zlecił im nauczanie Qin o wojnie. Żołnierze na górze mają świadomość, że stopa wroga się rozchodzi i podejmują działania. Dix kazał im wysłać na tę stronę najpotężniejsze siły militarne. „Armia Li Mu to tajna siła” – odkrywa Xin wraz ze swoimi towarzyszami. Armia Li Mu postanowiła zburzyć południową ścianę za jednym zamachem.

Kingdom Season 3 Episode 21 data i godzina premiery

Data premiery odcinka 21 trzeciego sezonu Kingdom to niedziela, 12 września 2021 roku. Data ta została oficjalnie ogłoszona, więc nie będzie żadnych zmian ani opóźnień w jego premierze. Odcinki tego anime ukazują się raz w tygodniu.

W Japonii - 12:00 JST
W Stanach Zjednoczonych: 8 lat. M. PDT
W Anglii - 15:00 GMT
W Indiach – 20:00 IST

Gdzie mogę obejrzeć odcinek 21 sezonu Kingdom 3?

Studio Signpost jest twórcą trzeciego sezonu Kingdom. Shueisha i NHK produkują go, a Funimation zajmuje się licencjami. W zasadzie są to źródła, które przyczyniają się do powstania tej serii, inwestując w nią pieniądze.

Dlatego pokornie prosimy o legalne oglądanie tej serii. Wejdź na stronę Funimation, aby obejrzeć odcinek 21 sezonu 3 sezonu Królestwa w języku angielskim i z dubbingiem. To najskuteczniejszy sposób na okazanie wsparcia dla serialu i jego twórców.

Przeczytaj o królestwie anime

Kingdom to anime adaptacja mangi o tej samej nazwie autorstwa Yasuhisy Hary. Seria wraz z nowym zespołem produkcyjnym została odnowiona na trzeci sezon 15 grudnia 2019 r. Sezon rozpoczyna się 6 kwietnia 2020 r.

Po sukcesie kampanii Sanyou armia Qin, dowodzona przez 1000-osobowego dowódcę Li Xina, zbliża się do marzenia króla Ying Zhenga o zjednoczeniu Chin. Dzięki dużemu zasięgowi geograficznemu w Wei, Qin kontroluje teraz resztę walczących stanów na wschodzie.

Tymczasem Li Mu, nowy premier i wybitny strateg, wykorzystał tymczasowy rozejm Zhao z Qinem, by wznowić rozmowy z innymi państwami. Według Ying Zhenga armie Chu, Zhao, Wei, Han, Yan i Qi wkroczyły na terytorium Qin bez ostrzeżenia. Zheng szybko zbiera swoich doradców, aby opracować strategię radzenia sobie z armią koalicji sześciu stanów, nie doceniając znaczenia rozejmu Li Mu z Qinem, dopóki nie będzie za późno. Stan Qin po raz pierwszy w swojej historii jest na skraju wyginięcia i musi wykorzystać wszystkie dostępne zasoby i strategie, aby uniknąć wyginięcia.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up