Kingdom Rozdział 696 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

12/10/2021 21:45

Kingdom Rozdział 696 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Rozdział 696 Królestwa ujawnia armię Kankiego, która w przeszłości pokonała i pokonała swoich przeciwników. Głowa Kochou zostaje odcięta, a walka kończy się zwycięstwem Królestwa. Oddziały Królestwa Kanki demonstrują swoją wyższość nad Zhao w najnowszym rozdziale. Odkąd Kanki przewyższył Zhao i jego towarzyszy broni, wszyscy się poddali. Zwycięstwo króla Kaniki jest szczegółowo opisane w rozdziale 696 Królestwa, który pokazuje również, jak jego ludzie ewakuują pokonanych wrogów. Rozmawiali o żołnierzach Zhao i o tym, jak poniosą porażkę, jeśli spróbują uciec, towarzysząc ludziom Kankiego. Widziano też, jak jeden z żołnierzy rozmawia ze swoim przełożonym.

Z drugiej strony Ringyoku spotkał Kokuou i Marona i opowiedział im o Koukou, który karze każdego, kto próbuje się bronić. Okazuje się, że Koukou nie zabił napastnika, ale zadał mu poważne obrażenia. Istnieje jednak możliwość, że mężczyzna umrze z powodu utraty krwi. Ringyoku mówił również o konflikcie, który według niego nie powinien był mieć miejsca. Tymczasem Kokuou gratuluje pracodawcy jego strategii i mówi, że szef jest najlepszy. Ringyoku wspomina, że ​​Kanki żałuje, że wcześniej nie poinformował przywódców o swoim planie.

Kokuou doskonale zdaje sobie sprawę, że Kanki poinformował Marona o swoich planach. Kanki i jego żołnierze najwyraźniej przegrali z Maronem, ale wykonali udany kontratak i odnieśli zwycięstwo. To tak, jakby byli przekonani, że Kanki poinformował Raido o swojej strategii. Po usłyszeniu, że Raido wiedział o planie, Koukou wpadł w furię. Był zaskoczony, gdy dowiedział się, że Raido wiedział o planie jeszcze przed Maronem. Kiedy przybył Ogiko, ujawnił swoje zamiary Maronowi, który przekazał je swojemu mistrzowi myśli. Ringyoku przyzwyczaił się do myśli, że jego pracodawca może przyprawiać go o ból głowy. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o Kingdom Chapter 696 - Preview, Release Date, Read Manga Online.

Królestwo Rozdział 695 Podsumowanie

W poprzednim odcinku Kingdom, Koukou jest ciekaw Kankiego i porównuje swoje myśli z myślami Raido. Ringyoku okazuje się podejrzewać coś, więc Koukou pyta o to. Koukou zdaje sobie sprawę, że mają wielu wrogów, ale nie spodziewają się, że będzie aż tak duży. Według Ringyoku było to ważne wydarzenie. Moron zostaje upomniany przez Kokuou za swoje czyny. Koukou pragnie zobaczyć Kankiego pomimo ich krótkiej wymiany słów. Gdy trio dotrze do kwatery głównej Zhao, nie będzie więcej walk. Potrafią dostrzec sylwetkę żołnierza w oddali.

Tymczasem w kwaterze głównej HSU byliśmy świadkami bitwy o Eikyuu. Jednak nie wygląda na to, że otrzymali wiadomość o morderstwie Kochou. Następnie uczestniczą w odwrocie Zhao i dowiadują się od Marona, że ​​żołnierze Kankiego zwyciężyli. Shin był zszokowany i uznał, że to podstęp. Shin uważa, że ​​HSU została zmuszona do pozostania, aby monitorować okoliczności dotyczące pojmanych żołnierzy Zhao. Shin Naki interweniuje i konfrontuje posłańca z wydarzeniami z poprzedniego dnia. Jednak wiadomość jest surowa i mówi, że Kanki jest bezpieczny, tak jak Maron i Kokuou.

Widać, jak dyrektorzy przybywają do siedziby Kankiego, ale Kanki tam pozostaje. Kanki jest widziany idąc w kierunku miejsca, gdzie uważa się, że jest Raido. Żołnierz, który ujawnił informacje, wkrótce zostaje wciągnięty w akcję. Z drugiej strony Kokou i Maron wydają się kłócić o Raido, chociaż nie mają pojęcia, gdzie on jest. Według jednego z żołnierzy Raido został przetransportowany do kwatery głównej Kochou. Ringyoku wydaje się być zaniepokojony śmiercią Raido. Koku wydawał się wątpić w śmierć Raido.

Królestwo Rozdział 696 — data wydania

Data premiery Kingdom Chapter 696 to 17 października 2021 roku. Surowe skany Kingdom Chapter 696 nie zostały jeszcze wydane. Recenzje te zwykle pojawiają się w Internecie na 4 do 3 dni przed cotygodniowym uruchomieniem.

Kingdom Rozdział 696 Manga czytana online

Angielskie tłumaczenie japońskiego rozdziału 696 Królestwa mangi można znaleźć na stronie mangi To Love-Ru. Lepiej poczekaj na oficjalne wydanie, aby pomóc autorom.

Powiązane posty

Go up