Kingdom Chapter 689 spoilery, podsumowanie i data wydania

3 lata ago

Kingdom Chapter 689 spoilery, podsumowanie i data wydania

Walka mangi Królestwa trwa nadal z młodym mężczyzną o imieniu Shin, który chce chronić swój lud. Chłopiec zmierzył się z wieloma wojownikami, którzy padają przed nim do tyłu. Ta manga otwiera nowy rozdział co siedem dni w tygodniu i kontynuuje cotygodniowe programy. Dowiedzmy się więcej o bitwie pod Shin w ostatnim rozdziale Królestwa. Shin rozmawia z Bihei, który pyta go, dlaczego Shin do niego dzwoni, a Shin mówi mu, żeby się pospieszył. Pozostali wojownicy HSU mówią Bihei, aby się pospieszył i utorował sobie drogę.

Shin walczy z żołnierzami HSU, zastanawiając się, dlaczego wrogowie poruszają się tak jak on. Shin próbuje trafić wroga, ale jego ciosy chybiają i zostaje wyrzucony w powietrze. Na szczęście Bihei złapał Shina, który odleciał. Jeden z żołnierzy Zhao komentuje, że Shin o włos minął GHK, ale nie otrzymał czystego trafienia. Shin ujawnia, że ​​jego oczy podążają za nim, ale nie może uderzyć go mieczem.

Bihei odpowiada, że ​​Sin musi go wezwać za darmo. Ale Shin komentuje, że konieczne jest pokonanie wroga i mówi Bihei, aby podniósł miecz. Bihei jest wściekły, ponieważ otrzymał miecz od generała Oukiego i pyta, czy ma ranę głowy. Shin odpowiada, że ​​miecz jest fantastyczny, ale to nic nie znaczy, nie może go używać podczas walki. Miecz jest zbyt ciężki i nie nadąża za techniką wroga i postanowił zostawić go Bihei. Bihei z trudem potrząsa nim, a Shin mówi, że musimy iść.

Poprzednio w rozdziale Królestwa 688

Shin mówi Bihei, aby nie zgubił miecza, ponieważ jest to niezbędny przedmiot. Bihei odpowiada, że ​​będzie go chronić swoim życiem i prosi Shina, by walczył gołymi rękami. Shin uświadamia sobie, że ma miecz, który otrzymał od Hyou. GHK uważa, że ​​to interesujące. Tymczasem w jednostce Akakina: Jednostka Akakina awansuje, walcząc z ścigającymi ich Zhao. Ludzie Akakina komentują, że muszą iść naprzód, odkrywając stan HSU.

Akakin coś widzi i postanawia zobaczyć. Kiedy przybywa, widzi tylną armię wroga i zdaje sobie sprawę, że HSU na klifie upadną z taką liczbą. Rozkazuje swoim żołnierzom zmobilizować swoją jednostkę w jego kierunku, aby zaatakować wroga i kupić czas dla HSU. Jednak Akakin zdaje sobie sprawę, że to nie potrwa długo, ale ma nadzieję, że Shin może dojść do siebie po walce, podczas gdy jego ludzie są zajęci.

Żołnierze Shina są zszokowani, widząc zaciekłą walkę i nowe techniki. GHK każe swoim ludziom przynieść mu broń i mówi Shinowi, że podjął właściwą decyzję, zmieniając miecz. Ujawnia, że ​​dzierży miecz, który jest idealną bronią, która wydobywa pełny potencjał jego techniki i pyta Shina, czy może z nim awansować. Kanto poczuł złe wibracje od miecza GHK, gdy jeden z „Świńskich Braci” pyta, czy Shin może władać mieczem.

Suugen mówi „Pig Brothers”, że Shin używa miecza do kolejnej bitwy przed użyciem miecza. Bihei komentuje, że Shin po długim czasie przestał używać miecza. Denei uważa, że ​​Shin używający miecza w tej walce będzie dobrą przewagą dla przeciwnika takiego jak ten gość. Shin uświadamia sobie, że minęło dużo czasu bez użycia miecza na wojnie i próbuje pomyśleć o tym, jak walczy, używając go. Myśląc, Shin jednocześnie otrzymuje potężny cios i uświadamia sobie, że nie porusza się prawidłowo.

Shin zdaje sobie sprawę, że musi bardziej przyzwyczaić się do swojego ciała, nie polegając wyłącznie na mieczu. Ale używa swojego ciała, aby wzmocnić swoją broń, poruszając się swobodnie. Shinowi udaje się zdobyć trochę bitów i zaczyna strzelać przyzwoitymi strzałami GHK. Jego ludzie są oszołomieni i zauważają, że Shin poprawia się w trakcie walki. Suugen komentuje, że jest to idealne posunięcie, lepsze niż kiedyś walczył. Shin zyskał siłę, by dzierżyć miecz generała Oukiego.

Suugen wierzy, że Shin sam nauczył się nowej i unikalnej techniki miecza, a wróg będzie miał trudności z podążaniem za Shinem. Żołnierze po stronie wroga zastanawiają się, czy Shin może być tak zajęty przez długi czas, a Bihei komentuje, że Shin może to przezwyciężyć, ponieważ on i Hyou toczyli niekończące się bitwy. Bihei mówi, że jego Shin jest na poziomie ogólnym tylko ze względu na jego opanowanie miecza; Kou mówi, że tak nie jest, kiedy Shin uderza GHK kolejnym uderzeniem, a GHK robi to „hoh”.

Rozdział 689 Królestwa — data wydania

Data premiery Kingdom Chapter 689 to 14 sierpnia 2021 roku. Manga trwa, co oznacza, że ​​będzie wydawana co tydzień z najnowszymi aktualizacjami bitew. Nie mogliśmy znaleźć żadnej oficjalnej platformy do czytania nowych rozdziałów Królestwa. Ale rozdziały będą dostępne w każdą sobotę, chyba że zostaną opóźnione.

Powiązane posty

Go up