Kengan Omega Rozdział 153 – data premiery

17/03/2022 20:01

Kengan Omega Rozdział 153 – data premiery

Kengan Omega to cotygodniowa manga, Kengan Omega Rozdział 153. Data premiery to piątek, 30 marca 2022. Czasy będą inne dla każdego regionu. Ponadto w przyszłym tygodniu nie ma żadnych wiadomości o przerwie.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 153 Kengan Omega?

Oficjalnym posiadaczem licencji Kengan Omega Chapter 153 jest Comikey, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy publikować artykuły o Kengan Omega. Obserwuj nas do tego czasu.

O Kengan Omega

W Japonii Yabako Sandrovich i Daromeon współpracowali przy mandze Kengan Ashura. Na stronie Shogakukan's Ura Sunday był serializowany od kwietnia 2012 do sierpnia 2018; streszczenia rozdziałów zostały zebrane w 27 tomów tankbon.

Sequel Kengan Omega rozpoczął produkcję w styczniu 2019 roku. Na podstawie historii zawartej w książce powstał serial anime ONA (Original Network Animation). Pierwsza 12-odcinkowa część została wydana na Netflix w lipcu 2019 r. W październiku 2019 r. ukazała się druga 12-odcinkowa część.

Areny gladiatorów istniały w różnych formach na całym świecie od okresu Edo w Japonii. Zamożni biznesmeni i kupcy zatrudniają gladiatorów do walk na pięści, w których zwycięzca bierze wszystko. Te walki nazywają się Kengan. Yamashita Kazuo, typowy japoński pracownik Nogi, jest świadkiem ulicznej bójki. W walce ulicznej Nogi Hideki zobaczył Tokitę „Ashurę” Ohmę, który pokonał swojego poprzedniego zawodnika.

Kazuo jest zmuszony rozprawić się z Ohmą, który wkracza na te areny tylko po to, by w ciągu kilku sekund unicestwić swoich przeciwników. Hideki zaprasza go do udziału w Turnieju Zagłady Kengan ze względu na jego spektakularną zdolność do miażdżenia wrogów.

Kiedy zwycięzca tego turnieju zostanie koronowany na prezesa Stowarzyszenia Kengan, będzie miał ogromną władzę i prestiż. Przez cały turniej Ohma jest testowany, gdy jego tajemnicza przeszłość powraca, by go prześladować, podczas gdy Kazuo stara się poradzić sobie z Ohmą i dowiedzieć się, dlaczego został zaproszony do tego turnieju w pierwszej kolejności.

Czy OHMA nie żyje w Kengan Omega?

Ohma dzielnie walczył przeciwko Kurokiemu, wykorzystując swoje mistrzostwo w stylu i natarciach Niko. Ohma zmarł z uśmiechem na twarzy, jego ciało uległo rozległym urazom, które odniósł.

Kto jest najsilniejszy w Kengan Omega?

Wakatsuki Takeshi zostanie sklasyfikowany jako wojownik na poziomie Legend w Kengan Association. Jest najstarszym aktywnym zawodnikiem stowarzyszonym w Kengan i ma najlepsze osiągnięcia ze wszystkich wojowników w Kengan. W swojej karierze przegrał tylko z trzema zawodnikami: Kanoh, Hatsumi i Ohma.

Kim jest główny bohater Kengan Omegi?

Narushima Kog to młody człowiek, który dołączył do podziemnej sceny walki i meczów Kengan, aby poprawić swoją siłę bojową.

Kiedy wydano Kengan Omega?

Ile jest rozdziałów Kengan Omega?

Do tej pory są w sumie 142 rozdziały Kengan Omega.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up