Kengan Omega Rozdział 158 – data premiery

28/04/2022 11:29

Kengan Omega Rozdział 158 – data premiery

Kengan Omega to cotygodniowa manga. Data premiery rozdziału 158 Kengan Omega to piątek, 11 maja 2022 r. Czasy będą inne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu brak wiadomości o przerwie.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 158 Kengan Omega?

Oficjalnym posiadaczem licencji Kengan Omega Chapter 158 jest Comikey, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy publikować artykuły o Kengan Omega. Obserwuj nas do tego czasu.

O Kengan Omega

W Japonii Yabako Sandrovich i Daromeon współpracowali przy mandze Kengan Ashura. Na stronie Shogakukan's Ura Sunday był serializowany od kwietnia 2012 do sierpnia 2018; streszczenia rozdziałów zostały zebrane w 27 tomów tankbon.

Sequel Kengan Omega rozpoczął produkcję w styczniu 2019 roku. Na podstawie historii zawartej w książce powstał serial anime ONA (Original Network Animation). Pierwsza 12-odcinkowa część została wydana na Netflix w lipcu 2019 r. W październiku 2019 r. ukazała się druga 12-odcinkowa część.

Areny gladiatorów istniały w różnych formach na całym świecie od okresu Edo w Japonii. Zamożni biznesmeni i kupcy zatrudniają gladiatorów do walk na pięści, w których zwycięzca bierze wszystko. Te walki nazywają się Kengan. Yamashita Kazuo, typowy japoński pracownik Nogi, jest świadkiem ulicznej bójki. Podczas walki ulicznej Nogi Hideki zauważył Tokitę „Ashurę” Ohmę, który pokonał swojego poprzedniego wojownika.

Kazuo jest zmuszony rozprawić się z Ohmą, który wkracza na te areny tylko po to, by w ciągu kilku sekund unicestwić swoich przeciwników. Hideki zaprasza go do udziału w Turnieju Zagłady Kengan ze względu na jego spektakularną zdolność do miażdżenia wrogów.

Kiedy zwycięzca tego turnieju zostanie koronowany na prezesa Stowarzyszenia Kengan, będzie miał ogromną władzę i prestiż. Przez cały turniej Ohma jest testowany, gdy jego tajemnicza przeszłość powraca, by go prześladować, podczas gdy Kazuo stara się poradzić sobie z Ohmą i dowiedzieć się, dlaczego został zaproszony do tego turnieju w pierwszej kolejności.

Czy OHMA nie żyje w Kengan Omega?

Ohma dzielnie walczył przeciwko Kurokiemu, wykorzystując swoje mistrzostwo w stylu i natarciach Niko. Ohma zmarł z uśmiechem na twarzy, jego ciało uległo poważnym urazom, które odniósł.

Kto jest najsilniejszy w Kengan Omega?

Wakatsuki Takeshi zostanie sklasyfikowany jako wojownik na poziomie Legend w Kengan Association. Jest najstarszym aktywnym zawodnikiem stowarzyszonym w Kengan i ma najlepsze osiągnięcia ze wszystkich wojowników w Kengan. W swojej karierze przegrał tylko z trzema zawodnikami: Kanoh, Hatsumi i Ohma.

Kim jest główny bohater Kengan Omegi?

Narushima Kog to młody człowiek, który dołączył do podziemnej sceny walki i meczów Kengan, aby poprawić swoją siłę bojową.

Kiedy wydano Kengan Omega?

Kengan Omega został pierwotnie wydany 17 stycznia 2019 roku.

Ile jest rozdziałów Kengan Omega?

Do tej pory są w sumie 142 rozdziały Kengan Omega.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up