Kengan Omega Rozdział 145 – data premiery, spoiler

27/01/2022 13:18

Kengan Omega Rozdział 145 – data premiery

Wyznaczono kolejną datę wydania rozdziału 145. Czytaj dalej, aby zobaczyć nadchodzące wydanie rozdziału 145 Kengan Omega i podsumowanie rozdziału 144 Kengan Omega. Wiele osób zakochało się w tej mandze.

Yamashita Kazuo, widz ulicznej bójki, zostaje wciągnięty w historię przez Tokitę Ohmę, który zmusza go do udziału. Najnowsze informacje na temat Kengan Omega Rozdział 145 można znaleźć na tej stronie.

Podsumowanie rozdziału 144 Kengan Omega

Wcześniej w Kengan Omega Rozdział 144: Turniej Zagłady Kengan dobiegł końca. Sandrovich i Doc wygrali swoje ostatnie walki o awans do ćwierćfinału, zgodnie z oczekiwaniami.

Obserwując walki pomiędzy tymi, którzy walczyli, ale nie awansowali, zdaliśmy sobie sprawę, że ich umiejętności zostaną teraz wystawione na próbę w następnej rundzie. Przyjrzyjmy się teraz! Na początek, oto pojedynki z Bloku A.

W tej rundzie wygrywają „King” Nogi z Japonii, „Fukazawa Shou” z Chin i „Kure Raian” z Okinawy. Hokuto Mayan z Korei Południowej i Hyuuga Hinata z Japonii, dwaj zawodowi zapaśnicy, którzy wcześniej rywalizowali na arenie międzynarodowej, wygrali swoje mecze.

Podczas walki z chińskim wojownikiem, Hokuto Mayan w pewnym momencie miała przewagę liczebną, ale jej umiejętności walki pozwoliły jej przezwyciężyć tę niekorzyść i triumfować pomimo zranionej ręki. Kobieta-wojowniczka, piękna i potężna.

Hyuuga Hinata zmierzył się z niemieckim zawodowym bokserem… Oczy zawodnika rozszerzyły się ze zdziwienia na początku meczu. Była nowicjuszem. Wszystko, co musiał zrobić, to unikać ataku przeciwnika, dopóki nie skończy się czas, a jego ręka zostanie zrujnowana. Musiał poprosić o pomoc. Ucieleśnienie terminu „wrestling”, zapaśnik.

Z drugiej strony, Hokuto Mayan i Hyuuga Hinata, którzy byli całkowicie zaskoczeni końcowymi wynikami swoich meczów, dołączyli do Sandrovicha i Doca w pierwszej ósemce. Zobaczmy, co myślą!

Kengan Omega Rozdział 145 Spoilery

Autor przyspieszył tempo tego łuku natychmiast po zakończeniu rozdziału 144. To dlatego, że sama Kujira Fujii nazwała debiut Kengana Asury na Jump Festa 2019 „katastrofą”.

Z jakiegoś powodu jego plany były utrzymywane w tajemnicy przed wszystkimi, z wyjątkiem osób bezpośrednio zaangażowanych. Ponieważ jest to jego ostatni rozdział, jestem pewien, że mógł to ogłosić później, kiedy skończy.

Z drugiej strony „Żałuję, że nigdy nie zaangażowałem się w tę historię” może nie wystarczyć, by zainspirować ją do ukończenia mangi, nad którą obecnie pracuje.

Kengan Omega Rozdział 145 – data premiery

Kengan Omega to cotygodniowe wydanie mangi, data premiery Kengan Omega Chapter 145 będzie piątek, 2 lutego 2022. Czasy będą inne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu brak wiadomości o przerwie.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 145 Kengan Omega?

Oficjalnym posiadaczem licencji Kengan Omega Chapter 145 jest Comikey, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy publikować artykuły o Kengan Omega. Obserwuj nas do tego czasu.

O Kengan Omega

W Japonii Yabako Sandrovich i Daromeon współpracowali przy mandze Kengan Ashura. Na stronie Shogakukan's Ura Sunday był serializowany od kwietnia 2012 do sierpnia 2018; streszczenia rozdziałów zostały zebrane w 27 tomów tankbon.

Sequel Kengan Omega rozpoczął produkcję w styczniu 2019 roku. Na podstawie historii zawartej w książce powstał serial anime ONA (Original Network Animation). Pierwsza 12-odcinkowa część została wydana na Netflix w lipcu 2019 r. W październiku 2019 r. ukazała się druga 12-odcinkowa część.

Areny gladiatorów istniały w różnych formach na całym świecie od okresu Edo w Japonii. Zamożni biznesmeni i kupcy zatrudniają gladiatorów do walk na pięści, w których zwycięzca bierze wszystko. Te walki nazywają się Kengan. Yamashita Kazuo, typowy japoński pracownik Nogi, jest świadkiem ulicznej bójki. Podczas walki ulicznej Nogi Hideki zauważył Tokitę „Ashurę” Ohmę, który pokonał swojego poprzedniego wojownika.

Kazuo jest zmuszony rozprawić się z Ohmą, który wkracza na te areny tylko po to, by w ciągu kilku sekund unicestwić swoich przeciwników. Hideki zaprasza go do udziału w Turnieju Zagłady Kengan ze względu na jego spektakularną zdolność do miażdżenia wrogów.

Kiedy zwycięzca tego turnieju zostanie koronowany na prezesa Stowarzyszenia Kengan, będzie miał ogromną władzę i prestiż. Przez cały turniej Ohma jest testowany, gdy jego tajemnicza przeszłość powraca, by go prześladować, podczas gdy Kazuo stara się poradzić sobie z Ohmą i dowiedzieć się, dlaczego został zaproszony do tego turnieju w pierwszej kolejności.

Czy OHMA nie żyje w Kengan Omega?

Ohma dzielnie walczył przeciwko Kurokiemu, wykorzystując swoje mistrzostwo w stylu i natarciach Niko. Ohma zmarł z uśmiechem na twarzy, jego ciało uległo rozległym urazom, które odniósł.

Kto jest najsilniejszy w Kengan Omega?

Wakatsuki Takeshi zostanie sklasyfikowany jako wojownik na poziomie Legend od Kengan Association. Jest najdłużej działającym aktywnym zawodnikiem stowarzyszonym Kengan i ma najlepsze osiągnięcia ze wszystkich wojowników Kengan. W swojej karierze przegrał tylko z trzema zawodnikami: Kanoh, Hatsumi i Ohma.

Kim jest główny bohater Kengan Omegi?

Narushima Kog to młody człowiek, który dołączył do podziemnej sceny walki i meczów Kengan, aby poprawić swoją siłę bojową.

Kiedy wydano Kengan Omega?

Kengan Omega został pierwotnie wydany 17 stycznia 2019 roku.

Ile jest rozdziałów Kengan Omega?

Do tej pory są w sumie 142 rozdziały Kengan Omega.

Powiązane posty

Go up