Kengan Omega Rozdział 144 – data premiery

12/01/2022 21:57

Kengan Omega Rozdział 144 – data premiery

Kengan Omega to cotygodniowa manga. Data premiery rozdziału 144 Kengan Omega to piątek, 26 stycznia 2022 r.. Harmonogramy będą różne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu nie ma żadnych wiadomości o przerwie.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 144 Kengan Omega?

Oficjalnym posiadaczem licencji Kengan Omega Chapter 144 jest Comikey, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły na temat Kengan Omega. Obserwuj nas do tego czasu.

O Kengan Omega

W Japonii Yabako Sandrovich i Daromeon współpracowali przy mandze Kengan Ashura. Na stronie Shogakukan's Ura Sunday był serializowany od kwietnia 2012 do sierpnia 2018; streszczenia rozdziałów zostały zebrane w 27 tomów tankbon. Sequel Kengan Omega rozpoczął produkcję w styczniu 2019 roku. Na podstawie fabuły książki powstał serial animowany ONA (oryginalna animacja sieciowa). 12-odcinkowa pierwsza część miała premierę w serwisie Netflix w lipcu 2019 r. W październiku 2019 r. ukazała się 12-odcinkowa część druga.

Areny gladiatorów istniały w różnych formach na całym świecie od okresu Edo w Japonii. Zamożni biznesmeni i kupcy zatrudniają gladiatorów do walk bez broni, w których wygrywa zwycięzca. Te walki nazywają się Kengan. Yamashita Kazuo, typowy japoński pracownik grupy Nogi, jest świadkiem ulicznej bójki. W walce ulicznej Nogi Hideki widział Tokitę „Ashurę” Ohmę, który pokonał swojego poprzedniego wojownika.

Kazuo jest zmuszony rozprawić się z Ohmą, który wkracza na te areny tylko po to, by w ciągu kilku sekund unicestwić swoich przeciwników. Hideki zaprasza go do udziału w Turnieju Zagłady Kengana ze względu na jego spektakularną zdolność do miażdżenia wrogów. Kiedy zwycięzca tego turnieju zostanie koronowany na prezesa Stowarzyszenia Kengan, będą mieli ogromną władzę i prestiż. Przez cały turniej Ohma jest wystawiony na próbę, gdy jego tajemnicza przeszłość powraca, by go prześladować, gdy Kazuo stara się poradzić sobie z Ohmą i zrozumieć, dlaczego został zaproszony do tego turnieju w pierwszej kolejności.

OHMA zmarł na Kengan Omega?

Ohma dzielnie walczył z Kurokim, wykorzystując swoje mistrzostwo w stylu Niko i Advance. Ohma zmarła z uśmiechem na twarzy, jej ciało uległo poważnym urazom, których doznała.

Kto jest najsilniejszy w Kengan Omega?

Wakatsuki Takeshi jest uważany za legendarnego wojownika poziomu w Kengan Association. Jest najdłużej działającym aktywnym zapaśnikiem partnerskim Kengan i ma najlepszy wynik ze wszystkich zapaśników Kengan. W swojej karierze przegrał tylko z trzema zawodnikami: Kanoh, Hatsumi i Ohma.

Kim jest główny bohater Kengan Omegi?

Narushima Kog to młody człowiek, który dołączył do podziemnej sceny walki i imprez Kengan, aby poprawić swoją siłę bojową.

Kiedy wydano Kengan Omega?

Kengan Omega został pierwotnie wydany 17 stycznia 2019 roku.

Ile jest rozdziałów Kengan Omega?

Do tej pory pojawiły się w sumie 142 odcinki Kengan Omega.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up