Kaiju nr 8, rozdział 37, data premiery skanów surowych i więcej

08/06/2021 10:24

Kaiju nr 8, rozdział 37, data premiery skanów surowych i więcej

Kaiju nr 8 Rozdział 37:

Kaiju No 8 Rozdział 37 Data wydania dla surowych skanów

Z większą uwagą, niż może znieść Kaiju, jest bardzo popularny. Ta popularność, gdy opublikowano tylko 35 rozdziałów, jest wspaniała. Kaiju nr 8 to świetna manga, a jej rozdział 37 ukaże się 9 czerwca 2021 roku. Nie ma informacji o przesunięciu rozdziału, więc najprawdopodobniej ukaże się 9 czerwca 2021 roku. rozdziały 37 i 36 Kaiju nr 8.

Kaiju nr 8 Rozdział 36- Co się wcześniej wydarzyło?

Stało się nieoczekiwane. Właśnie wystąpił w Kaiju nr 8, kiedy Kafka daje z siebie wszystko. Chce przed wszystkimi udowodnić swoją niewinność! Nieświadomie to zdecydowanie Kaiju. Ale to nie ma znaczenia, prawda?

Chociaż to nie była jego wina, to było jego ciało. Ciało używane przez stworzenie. Tak, Kaiju przejęło. Generał i Kaiju nr 8 rozpoczęli walkę. Teraz oboje robią co w ich mocy, żeby się nawzajem skrzywdzić. Czy ciało może przetrwać? W rzeczywistości ciało jest zranione, prawda? Kaiju No.8 wykracza poza swoje granice. Wynosi 10,0 magnitudo, a cały podziemny schron jest rozbity. Isho ledwo udało się przeżyć. Ciosy były mocne i nie ma już wytrzymałości.

Więcej informacji o Kaiju nr 8

Monster No 8 to nowa manga napisana przez Naoyę Matsumoto. Jest to cotygodniowa manga publikowana na ShonenJump+. I chociaż manga jest nowa, nie powstrzymało to rozwoju mangi. Wzrost i liczba fanów są jednocześnie ogromne i progresywne.

Fabuła obraca się wokół Kafki Hibino, który jest gwiazdą opowieści. Jest bohaterem. Ku zaskoczeniu wszystkich, nienawidzi swojej pracy. Jest nieszczęśliwy, a jego praca jest jak praca. Aż pewnego dnia jego życie się zmienia. Ewoluuje. Ale ewolucja jest dobra, prawda?

Kaiju nr 8, rozdział 37

Ale nie tym razem. Ciało Kafki Hibino zmienia się na gorsze. Gdy jego ciało przemienia się w potworne stworzenie. Nie masz pojęcia. Do zrobienia ? Jak stawić czoła życiu? Czy ujdzie mu to na sucho? Zdecyduj się inaczej spojrzeć na życie. Przemieniając się w Kaiju, znajduje nowe możliwości realizacji swoich marzeń.

Gdzie czytać Kaiju nr 8?

Viz Media
Mangaplus

Będzie zawierał najnowsze i najstarsze rozdziały Kaiju nr 8. Rozdział 37. Kaiju nr 8 będzie dostępny do przeczytania tutaj, gdy tylko zostanie opublikowany w sieci. Viz Media oferuje trzy ostatnie rozdziały za darmo. Nie będzie żadnych opóźnień w publikowaniu, aby Ci pomóc.

Powiązane posty

Go up