Jujutsu Kaisen Rozdział 183 Surowe skany, przecieki, historia, data wydania

25/04/2022 10:51

Jujutsu Kaisen Rozdział 183 Surowe skany, przecieki, historia, data wydania.

Jujutsu Kaisen Rozdział 183 przedstawia nowe postacie i przeklęte techniki, gdy Damien i dziwna osoba na diabelskim młynie toczą zacięty pojedynek. Nawet z jego optymistycznymi perspektywami na przyszłość, Damien stoi w obliczu poważnego ryzyka teraz, gdy nastąpiła ekspansja domeny. Który myśliwiec zwycięży w pierwszej bitwie pod Tokyo Colony nr 2?

Jujutsu Kaisen Rozdział 183: Data wydania

Damien widzi swoją pierwszą ekspansję domeny, ale czy uda mu się z niej wyjść na czas? Jujutsu Kaisen Rozdział 183 ujawnia odpowiedź. Pełny backlog jest dostępny bezpłatnie na oficjalnej stronie internetowej Viz Media. 29 kwietnia 2022 ukaże się ostatni rozdział.

Klątwa metody Damiena odeszła

Widzimy Damiena w postawie bojowej, gotowego ze swoją włócznią i laską z atramentowym końcem na końcu, gdy rozdział się otwiera. Damien podchodzi do chłopca ze swoim kijem bojowym, cytując notatkę autora ze starej mangi.
Bardziej szczegółowo omawia historię mangi. Wyjaśnia mężczyźnie, że mangaka to po prostu ktoś, kto tworzy fikcyjne historie, ponieważ są one tak odległe od jego własnych. Są ludzie, którzy mają umiejętności w tej dziedzinie i Damien z nimi walczy. Jest to również wmieszane w historię Shounen.

Pomimo komentarzy mężczyzny, Damien dokonuje najgorszego porównania. Piłkarz z mangi shounen, który kopnął komuś czaszkę, podziwia siebie jako kapitana Tsubasa. Wtedy Damien po raz pierwszy uderza mężczyznę. Tutaj jesteśmy świadkami działania przeklętej metody Damiena. Ciało mężczyzny rozpada się na dwoje od uderzenia. Dzięki możliwości panelu możesz przez sekundę zobaczyć przyszłość osoby zarażonej. Damien płaci cenę za szczegółowe ujawnienie swojej metody mężczyźnie.

rozszerzenie nazwy domeny

Początkowo Damien unika najmniejszego ruchu mężczyzny, ale z czasem mężczyzna przystosowuje się do strategii Damiena. Zazwyczaj Damienowi zajmuje ułamek sekundy, aby zorientować się, skąd pochodzi mężczyzna, gdy podchodzi od tyłu. Pomimo nieustannych ataków mężczyzny na otaku, Damien wznawia grę i kontratakuje. Damien widzi teraz dwie sekundy w przyszłość po trafieniu dwoma panelami.

Mężczyzna destabilizuje go, gdy myśli, że wygrał bitwę, ponieważ widzi przyszłość i przewiduje, co zrobi drugi. Jego rozszerzenie domeny drastycznie zmienia przebieg bitwy, gdy to robi. Wydaje się, że konflikt się skończył, ponieważ rozszerzenia domen stały się ostatnią linią obrony. Potrafią przewidzieć przyszłość iw ten sposób chronić ją przed pewnym ciosem ostatecznego ciosu czarownika. To walka między publicznością a fanami mangi, a Damien walczy z facetem z koła fortuny.

Powiązane posty

Go up