Jujutsu Kaisen Rozdział 181 Surowe skany, przecieki, historia, data premiery, fabuła, podsumowanie

2 lata ago

Jujutsu Kaisen Rozdział 181 Surowe skany, przecieki, historia, data wydania, fabuła, podsumowanie.

W końcu, po zakończeniu gorącego konfliktu między Ryu i Yutą, redaktorzy podjęli decyzję o tygodniowej przerwie w serialu. W związku z tym przesunięto premierę kolejnego odcinka Jujutsu Kaisen, który pierwotnie planowany był na 10 kwietnia 2022 r. Wiedzcie, że wyznaczono nową datę premiery tego rozdziału. W większości to, co dzieje się dalej w fabule, zaskoczy publiczność. Rozdział 181 Jujutsu Kaisen jest teraz zawieszony, ale zostanie wznowiony tak szybko, jak to możliwe. Oto poprawiony harmonogram wydań dla przyszłego rozdziału.

Jujutsu Kaisen Rozdział 181 – data i godzina wydania

Po długim opóźnieniu kolejny rozdział Jujutsu Kaisen zostanie wydany w niedzielę 17 kwietnia 2022 r. lub poniedziałek 18 kwietnia 2022 r., w zależności od regionu geograficznego. Na oficjalnych stronach Viz Media i Manga Plus możesz przeczytać cały rozdział 181. Jujutsu Kaisen Rozdział 181 zostanie wydany zgodnie z poniższym harmonogramem.
Czas pacyficzny standardowy: 8:00 (17 kwietnia)
10:00 czasu środkowoamerykańskiego (17 kwietnia)
11:00 czasu wschodniego standardowego (17 kwietnia)
Czas brytyjski: 16:00 (17 kwietnia)
17:00 czasu wschodnioeuropejskiego (17 kwietnia)
Indie (czas standardowy): 20:30 (17 kwietnia)
Japonia (czas standardowy): 12:00 (18 kwietnia)

Podsumowanie rozdziału 180 Jujutsu Kaisen

Walka Yuty i Ryu zakończyła się w poprzednim rozdziale. Potężny wybuch przeklętej energii może zostać uwolniony tylko przez Yutę po tym, jak Rika w pełni się ujawni. Ale nawet wtedy Yuta jest mniejszym przeciwnikiem niż Ryu. Obaj zaczynają wymieniać ataki dystansowe.

Yuta doskonale zdaje sobie sprawę, że Ryu z łatwością pokona go z dużej odległości, więc zaczyna zmniejszać dzielący ich dystans. Po zastrzeleniu Yuty z jego granitowego działa, Ryu używa techniki Uro, aby odbić go w powietrzu i wylądować na ziemi. Ryu jest mile zaskoczony, widząc Yutę po raz pierwszy używającą Techniki Przeklętego Uro. Kwestionując prawdziwą moc Yuty, atakuje go atakiem Thin Ice Breaker, podczas gdy Rika uderza Ryu swoim własnym atakiem Thin Ice Breaker.

Rika osiąga swoje fizyczne granice przez pojedynczy cios Ryu. Ryu i Yuta zaczynają walczyć wręcz. W tym momencie atak z Granitowego Działa, który wcześniej odparł Yuta, zostaje skierowany na Ryu. Ten ostatni zdał sobie teraz sprawę, że Yuta użył na nim klątwy Uro, w końcu przyznając, że jego żołądek jest teraz w pełni zadowolony.

Powiązane posty

Go up