Jujutsu Kaisen Rozdział 178 – Release.news

2 lata ago

Jujutsu Kaisen - Rozdział 178 - Pogorszenie

Napisany i zilustrowany przez Gege Akutami i opublikowany w japońskim magazynie Weekly Shonen Jump, Jujutsu Kaisen to manga z thrillerem fantasy. Opowiada o Yuji Itadori, bohaterze serii, który zanurza się w świecie magii.

W obecnym wątku gry Culling Game toczy się wielka walka między trzema potęgami regionu Sendai, Yutą, Takako i Ryu. To już prawie koniec i wkrótce poznamy zwycięzcę. Porozmawiajmy o rozdziale 178 Jujutsu Kaisen.

Jujutsu Kaisen Rozdział 178 Załamanie – Rika

Rozdział zawiera notatkę redaktora, która brzmi: „Kiedy skrywa straszną klątwę, w końcu udaje mu się ją jednak rozwiązać pod koniec bitwy…”. Idziemy bezpośrednio do walki pomiędzy Yutą, Takako i Ryu. Yuta najpierw atakuje Takako i używa na niej przeklętej techniki Nieruchomości.

Po upewnieniu się, że Uro pozostaje nieruchomy, Yuta i Rika łączą siły. Następnie używa Love(ai), która pozwala Rice zatrzymać atak Ryu. W tej formie Yuta i Rika łączą siły, aby walczyć z dwoma przeciwnikami przed nimi.

Pomimo blokowania ataku Ryu, Rika nadal jest ranna. W rezultacie uszczypnął Ryu i odleciał. Yuta i Rika stają się dość kłopotliwe, aby poradzić sobie z dwoma potworami w tym samym czasie, ponieważ zużyli już większość swojej energii.

Yuta i Rika w końcu biorą sytuację w swoje ręce i zaczynają obezwładniać swoich przeciwników. Z drugiej strony Yuta walczy z Takako i sprawia, że ​​coś pojawia się w jej włosach. Podczas ich walki Takako wspomina, że ​​ludzie z klanu Fujiwara zawsze chwytali ją za gardło.

Być może boją się tego, czym może się stać, więc chcą to wyeliminować. Nagle Takako zostaje powalona przez Shikigami. Próbuje dowiedzieć się, co się stało i dowiaduje się, że to Shikigami Dhruv'a spowodował szkody.

Yuta następnie mówi mu, że nie wie, co zrobili mu jego przodkowie ani dlaczego się ścierają. Ale wie, że limit zostanie osiągnięty tylko wtedy, gdy będą żyć dla siebie. Walka między tą czwórką staje się coraz bardziej zacięta, a wynik jest tuż za rogiem.

Jujutsu Kaisen Rozdział 179 – Czego się spodziewać

W rozdziale 179 Jujutsu Kaisen możesz oczekiwać, że walka między Yutą, Takako i Ryu dobiegnie końca. Ponieważ wszyscy trzej używali swoich ataków w tym samym czasie, z pewnością wyniknie.

Yuta wydaje się być prawdopodobnym kandydatem do zwycięstwa w tej walce, ponieważ w przeszłości był w stanie pokonać Dhruv i Kurourishi. Chociaż jego siła z pewnością została wyczerpana, nadal wspiera go Rika, która może zapewnić mu ogromną energię. Yuta może przejąć kontrolę nad regionem Sendai w następnym rozdziale.

Jujutsu Kaisen Rozdział 178 – Gdzie czytać?

Możesz przeczytać rozdział 178 Jujutsu Kaisen na Viz media i Mangaplus.

Powiązane posty

Go up