Jujutsu Kaisen Rozdział 159 - Released.news

19/09/2021 01:06

Rozdział 159: Jujutsu Kaisen 159

Hakari kontra Yuuji zaczyna od rozdziału 159 Jujutsu Kaisena, w którym Hakari karze Yuujiego, który postanawia pozostać bez obrony. Postanowił im pomóc po zmiażdżeniu Yuuji. Jujutsu Kaisen ujawnił trwające rozgrywki typu showdown.
W ostatnim rozdziale Jujutsu Kaisen, Hakari pokonał Yuujiego, który chciał, aby usłyszał, co przyszli mu powiedzieć. Ale Hakari myślał, że Yuuji pokaże mu, że jest silniejszym czarodziejem. Hakari przestał bić Yuujiego i postanowił ich posłuchać. Trio powiedziało mu o Gojo, a Hakari był zaskoczony, że Gojo został zapieczętowany. Tytuł rozdziału to „Kogane”.

Megumi przyznaje, że to prawda, że ​​Gojo zostało zapieczętowane. Kirara jest również zszokowany, a Haraki zastanawia się, jak mógł zostać zapieczętowany sensei tak silny jak Gojo. Megumi wyjawia, że ​​reżyser zmarł i przeprasza, że ​​nie powiedział Pandzie. Reżyser zginął podczas walki z przełożonymi. Yuuji zastanawia się, jak to się stało i pyta o to Hakari. Hakari zdaje sobie sprawę, że wielu ludzi, którzy się nim opiekowali, zmarło i mówi o Yakulu.

Powiedział im, że pomoże im zająć się Grą w Cuilling, ponieważ oboje byli w dobrych stosunkach. Yuuji uważa, że ​​Hakari nie powinien się mylić, ponieważ wie, że jego pomoc musi wiązać się z pieniędzmi. Hakari komentuje, że muszą zamknąć umowę, ponieważ jest to coś więcej niż osobiste. Powiedział trio, że po rozgrywce konfrontacyjnej oni też będą musieli mu pomóc. Panda pyta Hakariego, czego chce, a Megimu wyjawia, że ​​jest przywódcą klanu Zenin. Uważa jednak, że Hakari powinien poprosić ich o pomoc w trudnych sprawach.

Poprzednio w rozdziale 158 Jujutsu Kaisen

Hakari zastanawia się, dlaczego Megumi i Panda chcą wiedzieć teraz, ponieważ najpierw muszą zmierzyć się z grą w rzeź. Zdaje sobie sprawę, że jest mu żal tych facetów, ale zasady będą łatwe do wyegzekwowania przy wsparciu Wielkiej Trójki. Hakari zastanawia się, jak może powstrzymać klan Zenin przed przejęciem Fight Club. Nazywa Megumi Urchin Head, a Megumi odpowiada, że ​​to Fushiguro. Hakari uświadamia sobie, że musi wykorzystać fakt, że Megumi jest Głową Zenina i mówi jej, żeby się z nim zaprzyjaźniła. Panda opowiada o decydowaniu, kto pójdzie z kolonią. Hajime Kashimo, gracz w grze typu showdown, przyszedł z drugiej strony i przedstawił swoją prezentację, szukając Suikana. Latające stworzenie, które będzie łącznikiem między graczem a grą, ujawnia, że ​​jest to Kogane.

Z powrotem u boku Megumi, Hakari pyta chłopców, dlaczego brzmią inaczej. Yuuji odpowiada, że ​​prowadzą reklamę gry w ubijanie. Rozmawiali o sprawie przydzielonej Yuuji Idatori, odkąd Tengen im o tym powiedział. Yuuji uświadamia sobie, że jest coś, czym interesują się gracze, a mianowicie Sukuna. Megumi komentuje, że Sukuna jest jednym z magów, którzy wynajęli Kenjaku i zamienili się w przeklęty przedmiot. Yuuji uświadamia sobie, że sam połknął palec Sukuny.

Megumi uświadamia sobie, że to dziwne, że Sukuna jest częścią Carnage Game. Postanawiają, że później porozmawiają o sprawie Sukuny. Kogane przybywa i daje Yuujiemu listę graczy, a Megumi pomaga Yuujiemu w nawigacji. Yuuji wierzy, że mogą ukończyć grę, nie zabijając nikogo. Rozmawiali o zasadach i o tym, co się dzieje, gdy gracz zdobędzie punkty. Postanowili zaatakować Hajime Kashimo i Hiromi Higurumę, aby ich pokonać.

Jujutsu Kaisen rozdział 159 data premiery

Rozdział 159 Jujutsu Kaisen zostanie wydany 17 września 2021 r. Podobnie jak inne mangi, ostatni rozdział Jujutsu Kaisen zostanie wydany w następny piątek z powodu pewnych zmian w mandze. Po kolejnych rozdziałach wyjścia będą w niedzielę. Kolejny rozdział Jujutsu Kaisen zostanie zaktualizowany po wydaniu ostatniego rozdziału na oficjalnych platformach, takich jak Viz. Nowe spoilery Jujutsu Kaisen wychodzą co tydzień przed wydaniem ostatnich rozdziałów. Możesz przeczytać Jujutsu Kaisen Rozdział 159 online w VIZ. Jujutsu Kaisen będzie kontynuowane po następnym rozdziale w piątek.

Powiązane posty

Go up