Jujutsu Kaisen Rozdział 157 Spoilery, data premiery Przeczytaj mangę online

3 lata ago

Jujutsu Kaisen Spoilery z rozdziału 157, data premiery Przeczytaj mangę online

Czytaj dalej, aby poznać datę premiery i spoilery do rozdziału 157 Jujutsu Kaisen… Kiedy Megumi, Panda i Kirara ścierają się w rozdziale 157 Jujutsu Kaisen, oficjalnie rozpoczyna się magiczna wojna! Nowy rozdział zostanie opublikowany w niedzielę. Kaisen Megumi próbuje powstrzymać Kirarę przed dotarciem do Hakari w najnowszym rozdziale Jujutsu. Nie ma pojęcia, że ​​Hakari ma i jest obecnie zaangażowany w walkę z Yuji. Kirarze wydaje się, że przeklęta technika Megumi oznacza przeklętą energię i zastanawia się, dlaczego Megumi wyprowadziła tak wiele króliczków. Małe gwiazdki zostały opisane w rozdziale. Zastanawia się, czy rząd traktuje Shikigami tak samo jak magów. Po zniknięciu jej królika na ciele Megumi pojawia się gwiazda.

Na brzuchu Pandy pojawia się gwiazda, a Megumin zdaje sobie sprawę, że Divine Dog też ma znak, ale nie ma pojęcia, co to jest. Konstelacja jest tym, co Megumi nazywa „przeklętą techniką” i zna podstawy. Kirara zdaje sobie sprawę, że ci dwaj mają dużo informacji i ostatecznie dowiedzą się, co się dzieje, mówi. Panda tarza się po ziemi, patrząc na gwiazdy i zastanawiając się, co one oznaczają. Według odpowiedzi Megumi jest to Krzyż Południa. Kirara zdaje sobie sprawę, że popełniła błąd, a Megumi nie jest pewna, czy motywem jej przeklętej techniki jest Krzyż Południa, czy coś innego. W odpowiedzi uderza się w prawy policzek.

W Tsumiki Megumin wyraża wdzięczność za Krzyż Południa. Kirara postanawia zatrzymać Megumi, ponieważ zdaje sobie sprawę, że to wszystko, co wie. Na Krzyżu Południa są cztery punkty i Panda chce wiedzieć, co się dzieje, więc Megumi pyta. Mimo to ona i Panda byli w stanie zbliżyć się na tyle blisko, że mógł potwierdzić, czy w Krzyżu Południa są cztery gwiazdy. Kiedy Panda była przesłuchiwana dwukrotnie, powiedział: „To koniec”. Megumi nie jest pewna, czy Panda mówi poważnie. W jego głowie pojawia się mentalny obraz sytuacji Megumi.

Podsumowanie rozdziału 156 Jujutsu Kaisen

Megumi zauważa symbol gwiazdy i słowo Acrux na swoim króliczku shikigami, gdy go wyciąga. Zauważa również, że drzwi Hakariego mają znak Gacruxa. Goni go królik i pyta Pandę, skąd pochodzi. Przyciągnęło ich do niego i drugiego piętra, ale nie do Kirary i drzwi, mówi Panda. W odpowiedzi na pytanie Megumi Panda spogląda w dół i widzi napisane na niej słowo Imai. Następnie sprawdza się, czy został oznaczony, czy nie.

Jego badania ujawniają, że przeklęta technika opiera się na konstelacji Krzyża Południa (). Teorię Megumi potwierdza zszokowana reakcja Kirary. Panda i Megumi omawiają przeklętą technikę Kirary w świetle konstelacji. Dlatego wiedzą, że technika wymaga czterech lub więcej gwiazdek. Według nich znaki mogą zbliżać się i odpychać tylko w określonej kolejności.

Kirara atakuje, gdy czuje presję. Megumi myśli, że Kirara musi coś dotknąć, żeby to zapisać, ale się myli. Po bliższym przyjrzeniu się uświadamia sobie, że Kirara nie oznacza przedmiotów, ale przeklętą energię. Z łatwością znajdź piątą gwiazdę, Mimozę. Przeklęta technika Kirary, Spotkanie z Miłością, została wyjaśniona w następnym rozdziale.

Jujutsu Kaisen Rozdział 157 Spoilery

Czas odejść Yoji. Ale nie wydawał się bronić, gdy uderzył go Hakari. Jednak Yji nie mógł trafić Hakari. Hakari zastanawia się, dlaczego potrzebujemy ich teraz. Powiedzieli Yji, że według starszych Hakari jest silny. Tak powiedział wcześniej Yta. Kiedy Megumi zbliża się do Kirary, pochyla się i klęka na ziemi, by poprosić go o pomoc. Oboje zgadzają się w końcu współpracować.

Jujutsu Kaisen rozdział 157 data premiery

Jujutsu Kaisen Rozdział 157 Data wydania ustalona na niedzielę, 5 września 2021 r. W sklepach, jak podano. Wstępne skany rozdziału 157 zostaną udostępnione online na 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale najlepiej poczekać na ostateczną premierę.

Gdzie czytać Jujutsu Kaisen rozdział 157?

Viz i Mangaplus mają ostatnie rozdziały mangi Jujutsu Kaisen. Najnowszy rozdział 157 można również znaleźć na tych dwóch stronach. Są to internetowe platformy do czytania mangi, które pozwalają swoim użytkownikom czytać wszystkie najnowsze rozdziały aktualnej mangi za darmo. Nie możesz się oprzeć tej ofercie. Nie popieramy korzystania z nielegalnych platform manga, ponieważ nie pomagają one promować twórcy i pracowników.

Przeczytaj o Jujutsu Kaisen

Yuji Itadori, uczeń liceum, który mieszka w Sendai ze swoim dziadkiem, jest niezwykle wysportowany. Pomimo swojej naturalnej konkurencyjności, rutynowo unika sprzętu torowego, ponieważ ma na to czas. Raczej, ponieważ ma taką możliwość, postanawia wstąpić do klubu nauki okultystycznej, codziennie odwiedzając zmarłego dziadka w jego szpitalu. Na łożu śmierci dziadek Yujiego wpoił mu dwa potężne przesłania: „zawsze pomagaj ludziom” i „umrzyj w otoczeniu ludzi”. Obie myśli wydają się być wynikiem żalu dziadka. Yuji interpretuje te wiadomości po śmierci swojego dziadka jako jedno stwierdzenie: „śmierć godna tego imienia” dotyczy wszystkich.

Podchodzi do niej wiedźma o imieniu Megumi Fushiguro i informuje ją, że niedawno zetknęła się z wysokiej jakości przeklętym talizmanem. Klątwy odblokowywał zgniły palec jego przyjaciół z Klubu Okultystycznego, istoty uformowane przez negatywne emocje i wzmocnione przez wchłanianie mistycznych sił obecnych w talizmanach lub innych zaklęciach. Aby chronić Megumi i jej przyjaciół przed klątwami, Yuji połyka palce i staje się gospodarzem Ryomena Sukuny, silną klątwą. Nie jest w stanie ich pokonać. Ze względu na złą naturę Sukuny, wszyscy magowie muszą natychmiast ją egzorcyzmować (a tym samym Yuji). Ciało Yujiego zostało mu zwrócone, ale nadal jest opętany. Po obejrzeniu tego, nauczyciel Megumi, Satoru Gojo, chciał zabrać ją do Liceum Jujutsu w Tokio, aby wymyślić plan dla swoich przełożonych. To była po prostu kwestia opóźnienia egzekucji Yujiego, aby mógł zjeść wszystkie palce Sukuny i ostatecznie zniszczyć Sukunę.

Powiązane posty

Go up