Jujutsu Kaisen 157: data premiery i spoilery

31/08/2021 13:12

Jujutsu Kaisen 157: data premiery i spoilery

Wojna czarodziejów zaczyna się od 157 rozdziału Jujutsu Kaisen, w którym występują Megumi, Panda kontra Kirara. Ten rozdział ukaże się w niedzielę. W ostatnim rozdziale Jujutsu Kaisen Megumi próbuje powstrzymać Kirarę przed dotarciem do Hakari. Ale nie ma pojęcia, że ​​Hakari wie i walczy z Yuji. Kirara zastanawia się, dlaczego Megumi wypuściła tak wiele królików i zdaje sobie sprawę, że jej przeklęta technika oznacza przeklętą energię. Tytuł rozdziału to „Lśniące gwiazdy”. Zastanawia się, czy oznacza to traktowanie Shikigami w taki sam sposób, jak magów. Króliczek Megumi znika i pyta, czy ktoś ma na ciele gwiazdkę.

Panda zauważa, że ​​ma gwiazdkę na brzuchu, a Megumin komentuje, że Divine Dog też ma znak, ale ona nie ma pojęcia. Megumi dodaje, że zna podstawy Przeklętej Techniki, czyli konstelacji. Kirara zdaje sobie sprawę, że ci dwaj mają dużo informacji i że znajdą rozwiązanie. Panda tarza się po ziemi, zastanawiając się nad konstelacjami. Megumi odpowiada, że ​​konstelacja to Krzyż Południa. Kirara zdaje sobie sprawę, że się myliła i że Megumi nie była pewna, czy powodem jej przeklętej techniki był Krzyż Południa. Ale to jego twarz dała mu odpowiedź i klepie go w prawy policzek.

Megumin cieszy się, że jest to Krzyż Południa i jest wdzięczna Tsumiki. Zdaje sobie sprawę, że to wszystko, co wie, a Kirara postanawia powstrzymać Megumin. Panda pyta Megumin, co się dzieje, a Megumi zastanawia się, czy Krzyż Południa ma cztery punkty. Ale wie, że on i Panda mogą podejść i potwierdzić z Pandą, czy na Krzyżu Południa są cztery gwiazdy. Panda zgadza się dwa razy i mówi, że jest zła. Megumi zastanawia się, czy Panda naprawdę tak myśli. Megumi w myślach analizuje sytuację.

Poprzednio w rozdziale 156 Jujutsu Kaisen

Megumi wierzy, że Przeklęta Technika Kirary dała każdemu gwiazdę na Krzyżu Południa, aby zachować określony dystans. Zdaje sobie sprawę, że tylko Kirara może podejść do drzwi pokoju kontrolnego. On i Panda mogą zbliżać się do siebie. Megumi uważa, że ​​ta technika jest jak gra planszowa z kursem. Istnieje sekwencja, kto może przejść do którego punktu, a te same gwiazdy przyciągają się nawzajem. Panda zastanawia się, czy ta technika nie dotyczy Czarownika, ponieważ Boski Pies nie może zbliżyć się do Kirary. Panda mówi Megumi, że jej gwiazdy i Kirara pchają drzwi.

Megumi zastanawia się, dlaczego Kirara nie wchodzi do pokoju, a drzwi czekają, by uniemożliwić im wejście. Rozumieją, że Kirara nie porusza się, aby uniemożliwić im uzyskanie satysfakcji, która pozwoli im wejść do pokoju niezauważonym. Panda uważa, że ​​może być pięć lub więcej gwiazdek, a Megumi uważa, że ​​to prawda. Zdają sobie sprawę, że jeśli pierwsza teoria jest poprawna, gwiazdy będą miały cztery i jedna z nich zbliży się do Kirary.

Kirara zastanawia się, czy jej sekret został ujawniony i postanawia walczyć z chłopcami. Jeden na dwóch zaczyna się, gdy Kirara ich atakuje. Kirara zdołał zniszczyć samochód w pobliżu Pandy, a Panda uniknęła ataku. Megumi zastanawia się, czy Panda jest ranna, a Panda krzyczy Imai. Kirara rzuca samochód Pandzie, która podnosi go i rzuca. Panda każe Megumi znaleźć gwiazdę; zaopiekuje się Kirarą. Kirara jest pod wrażeniem, że zrozumieli jego cholerną technikę. Megumi używa boskiego psa, który gryzie Kirarę, zanim wykona ostatni ruch. Anuluj termin i zdobądź Kirarę.

Jujutsu Kaisen Rozdział 157 – data premiery

Jujutsu Kaisen Rozdział 157 zostanie wydany w niedzielę 5 września 2021 r. Ta manga zostanie wydana w niedzielę. Następny rozdział zostanie zaktualizowany, gdy tylko manga wyda nową aktualizację. Co tydzień będziemy aktualizować nowy rozdział Jujutsu Kaisen. Nie przegap następnego rozdziału. Możesz przeczytać Jujutsu Kaisen Rozdział 157 online w Viz. Manga Jujutsu Kaisen będzie nadal wypuszczać nowy rozdział w każdą niedzielę; koniecznie odwiedź oficjalne strony, aby uzyskać dostęp do trzech ostatnich rozdziałów.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up