Jujutsu Kaisen manga 18. tom – data premiery

3 lata ago

Manga Jujutsu Kaisen pobiła nowe rekordy, odkąd została zaadaptowana do anime. Popularna manga znalazła się na drugim miejscu po Demon Slayer w dwurocznym zestawieniu sprzedaży mang Oriconu, co czyni ją jedną z niewielu mang, które przewyższają One Piece i Attack on Titan pod względem ogólnej sprzedaży.

Jujutsu Kaisen manga 18. tom – data premiery

Oficjalne konto Shueishy ogłosiło, że wraz z wydaniem 18. tomu serii Gege Akutami - Jujutsu Kaisen 25 grudnia, seria manga osiągnie w obiegu 60 milionów egzemplarzy. Ten cykl obejmuje kopie drukowane i cyfrowe. Według obliczeń, franczyza odnotowała 710% wzrost popularności mangi w ciągu ostatnich 15 miesięcy.

Manga Jujutsu Kaisen przekracza 55 milionów wyświetleń

Manga mówi, że na początku października 2020 r. w obiegu było około 8,5 miliona egzemplarzy. Jednak od 27 września manga ma w obiegu 55 milionów egzemplarzy w mniej niż rok. Fani na Twitterze z pewnością spodziewają się, że manga znajdzie się w pierwszej trójce pod względem ogólnej sprzedaży na tegorocznej liście Oriconu. Jednak wydaje się to bardzo mało prawdopodobne w przypadku tytułów takich jak Demon Slayer, Attack on Titan i Tokyo Revengers. Jednak wraz ze zbliżającą się datą premiery filmu „Jujutsu Kaisen 0” jest duża szansa, że ​​sprzedaż mangi poszybuje w górę.

Gege Akutami, twórca mangi Jujutsu Kaisen, udostępnił zdjęcie na okładce „Jujutsu Kaisen Volume 18” z Hakari na okładce. Kolory na ilustracji dodają psychodelicznego charakteru, a szczegóły wyjaśniają, że Hakari to przede wszystkim pieniądze i karty.

Według niedawnego raportu opartego na liście 100 najlepiej sprzedających się cyfrowych mang Rakuten od 1 stycznia 2021 do 20 października 2021, Jujutsu Kaisen jest na szczycie listy, pokonując Tokyo Revengers, Demon Slayer i Attack on Titan. Klasyfikacja według raportu jest następująca:

Jujutsu kaisen
Tokijscy mściciele
Morderca demonów
Atak na Tytana
Królestwo
Tajemnica dla Iu Nakare
Jeden kawałek
Mój bohater akademii
Reinkarnacja w Slime
Człowiek z piłą łańcuchową

Napisana przez autora Gege Akutami, Jujutsu Kaisen to manga shonen wydana w magazynie Shueisha Weekly Shonen Jump od marca 2018 roku i ma 17 tomów tankoubon do wyemitowania w listopadzie 2021 roku.

Powiązane posty

Go up