Jujutsu Kaisen Data wydania rozdziału 186: Hakari kontra Kashimo wreszcie tu jest

25/05/2022 08:10

To, co prawdopodobnie będzie jedną z najbardziej oczekiwanych bitew w Tokyo Colony No.2, w końcu odbędzie się w Jujutsu Kaisen, rozdziale 186. Kiedy wydawało się, że nie ma nadziei na przetrwanie Pandy, Hakari przybywa, aby uratować sytuację i zaoferować nam akcję z cholerny. Energia. Fani czekali, aby zobaczyć walkę między Hakari i Kashimą, odkąd obaj zostali ujawnieni, że są obecni w Kolonii #2.

Jujutsu Kaisen Rozdział 186 sprawi, że fani będą zadowoleni, przynosząc wspomnianą walkę. Tym, co czyni tę walkę jeszcze lepszą, jest to, że zamiast walczyć bez celu, Hakari przybył, by uratować Pandę. Walka pomiędzy fakturą papieru ściernego a uczuciem elektryczności będzie zwieńczeniem drugiego łuku kolonii w Tokio.

Jednak znalezienie dokładnej daty wydania nowych rozdziałów może być dla niektórych problemem, więc w tym poście poda dokładną datę wydania rozdziału 186 Jujutsu Kaisen. Ponadto podamy również szczegółowe informacje o tym, gdzie czytać rozdział, gdy się ukaże. Ale zanim wydedukujemy oczekiwania z rozdziału 186 Jujutsu Kaisen, przypomnijmy sobie wydarzenia z ostatniego rozdziału.

Co się wydarzyło do tej pory?

Wątek Tokyo Colony nr 2 jest znacznie bardziej intensywny niż na początku, a ostatnie rozdziały dają nam głębokie zrozumienie postaci Pandy. Zmutowane ciało przeklętej energii ma łącznie 3 rdzenie. Podczas poszukiwania Angel, Panda spotkał Kashimo i starał się jak najlepiej, aby uniknąć walki z nim, ponieważ znał siłę Kashimo. Naśladował nawet pandę, która uciekła z zoo i błąka się bez celu. Jednak Kashimo zaatakował Pandę i zapytał go o Sukunę.

Rozdział 184 Jujutsu Kaisen ujawnił nawet trzeci rdzeń Pandy, którym jest Triceratops. Jednak z łatwością pokonał oba swoje rdzenie i zapytał o Sukunę. Rozdział 185 był retrospekcji z życia Pandy i pokazał nam szczegóły dotyczące jego dwóch rdzeni: jego brata Gorilla i jego siostry Triceratopsa.

Podsumowanie rozdziału 185 Jujutsu Kaisen

Rozdział 185 Jujutsu Kaisen nosi tytuł „Bye-Bye” i opowiada historię Pandy żegnającej się z dwoma pozostałymi rdzeniami. W Internecie fani twierdzą, że jest to retrospekcja z życia Pandy, a niektórzy uważają, że jest to domena Pandy, w której żegna się z dwoma pozostałymi rdzeniami. Chociaż nie mamy pojęcia, o co chodzi, rozdział zawierał kilka pocieszających momentów. Panda zawsze podążała za Gorylem, „swoim starszym bratem”, mimo że go zastraszał. W międzyczasie jego starsza siostra Triceratops wciąż skarciła Gorilla za to, że nie dbał o swojego młodszego brata. Sceny są tam iz powrotem, w których Gorilla wciąż szoruje Pandę.

Pewnego dnia przyjaciele Gorilla przekonali Pandę do rzucenia piłki, którą tak bardzo lubił. Powiedzieli mu, że jeśli wrzuci tę piłkę do wody, może się z nimi bawić. Panda właściwie rzuciła swoją ulubioną piłką, a przyjaciele Gorilla powiedzieli, że popełnił przestępstwo wyrzucając śmieci do wody. Jego starsza siostra ponownie beszta goryla i mówi mu, że robi rzeczy, aby mógł bawić się ze swoim starszym bratem. Pewnej nocy, przed zaśnięciem, Gorilla postanawia kupić Pandzie nową piłkę, aby pokazać mu, że go kocha. Zasypia myśląc o kolorze swojej piłki. Jednak budzi się, by znaleźć przypominającą balon istotę zabierającą ze sobą Gorilla i Triceratopsa.

Triceratops nazywa go swoim ojcem, a Goryl wciąż płacze. Ojciec mówi im, że to do nich należy pożegnanie. Oznacza to, że to oni pozostali w tyle, a nie Panda. Potem znaleźliśmy Pandę na ziemi, w kawałkach. Aby go uratować, Hakari wchodzi i sarkastycznie pyta Pandę, czy schudł.

Jujutsu Kaisen Rozdział 186 – data premiery

Rozdział 186 Jujutsu Kaisen zostanie wydany w swoim zwykłym przedziale czasowym w niedzielę, 29 maja 2022 r. Jak wspomniano powyżej, rozdział może zawierać najbardziej oczekiwaną walkę obecnego łuku.

Przeczytaj rozdział 186 Jujutsu Kaisen online – szczegóły

Jujutsu Kaisen Rozdział 186 będzie dostępny do czytania w mediach viz, mangaplus i oficjalnej aplikacji Shonen Jump, kiedy zostanie wydana.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up