Jujutsu Kaisen – data premiery rozdziału 185: Panda jest w wielkim niebezpieczeństwie

2 lata ago

Jujutsu Kaisen Rozdział 184 robi sobie przerwę od walki między Kinji Hakari i Bernerdem Charlesem i zabiera nas do Tokyo Colony No. 2, gdzie Panda siedziała spokojnie z dala od rozlewu krwi. Wygląda jednak na to, że spokój to luksus, na który nasi magowie jujutsu nie mogą sobie pozwolić. Konfrontuje się z Hajime Kashimo, który natychmiast rozpoznaje Pandę jako gracza i odcina mu rękę w walce. Aby dodać obrazę do obrażeń, Kashimo planuje torturować go, aby ujawnił miejsce pobytu statku Sukuna. Czy ktoś się pojawi, żeby uratować naszego pluszowego misia? Dowiemy się w rozdziale 185 Jujutsu Kaisen.

Trzeci rdzeń Pandy, który miał być jej atutem, właściwie nie działał. Wystarczył jeden cios, żeby go powalić bez wysiłku. Nie spodziewaliśmy się niczego mniej od kogoś na tyle odważnego, by wyruszyć na poszukiwanie Sukuny. Tutaj przedstawiamy najnowsze aktualizacje rozdziałów mangi Jujutsu Kaisen.

Jujutsu Kaisen Rozdział 185 Surowe skany i spoilery

W tej zagmatwanej fabule mangi Jujutsu Kaisen dzieje się teraz zbyt wiele. Panda i Megumi są na krawędzi śmierci, Hakari jest zajęty walką z Charlesem, a Itadori bezcelowo szuka potencjalnych czarodziejów, aby wprowadzić nowe zasady do gier Slaughter. Można jednak przypuszczać, że Jujutsu Kaisen Ch 185 będzie kontynuowany w kulminacyjnym momencie walki Pandy z Kashimo. Wiemy, że sensei Akutami zabił w przeszłości kilka głównych postaci, ale coś mi mówi, że nie będzie tak w przypadku Pandy.

Ktoś pojawi się, by uratować Pandę z tej sytuacji i nie zdziwimy się, jeśli będzie to sam Itadori. Uniemożliwia to Kashimo wędrowanie po osadach w poszukiwaniu statku Sukuna. Ponadto Itadori jako jedyny nie bierze udziału w bitwie, co zwiększa szanse na jego pojawienie się. Niestety to tylko spekulacje. Lepsze wyobrażenie o tym, co nadejdzie, dowiemy się, gdy zostaną wydane surowe skany i spoilery do rozdziału 185 JJK. Zwykle pojawiają się na 2-3 dni przed oficjalnym wydaniem rozdziału. Nie zapomnij wrócić na naszą stronę w piątek. Zaktualizujemy sekcję lub opublikujemy nowy artykuł tylko na temat potwierdzonych spoilerów.

Podsumowanie rozdziału 184 Jujutsu Kaisen

Rozdział 184 zaczyna się od tego, że Panda wszędzie czuje zapach krwi i zauważa wokół siebie co najmniej trzy martwe ciała. Udaje się w okolice górnego rzędu metalowych pudeł do przechowywania i postanawia na razie położyć się nisko. Początkowo myślał, że będzie podążał za Hakari w Igrzyskach Rzezi, ale został teleportowany w różne miejsca po przejściu przez barierę. Całkowicie nieświadoma, gdzie jest Hakari, Panda chodzi na czworakach jak prawdziwa panda.

Ku przerażeniu Pandy, Kashimo niemal natychmiast identyfikuje go jako gracza i zadaje cios, zanim ten zdąży zareagować. Podobnie jak Nue Megumi, Kashimo jest znana ze swoich właściwości elektrycznych i jest dziesięć razy silniejsza niż wszyscy inni magowie używający elektryczności, których widzieliśmy do tej pory. Pokonuje przeklęte bębny Pandy, odrywając mu ramię. Ponadto kontynuuje uderzanie Pandy, w ten sposób przesłuchując go na temat aktualnej lokalizacji Itadoriego.

Panda zdaje sobie sprawę, że Itadori nie ma szans w starciu z Kashimo, więc udaje, że nic nie wie. Nawet po wielu groźbach śmierci milczy i jeszcze bardziej denerwuje ją, żartując, że mogła mieć wujka imieniem Sukuna. W ostateczności przechodzi na swój trzeci rdzeń (nosorożec). Jednak uderza go pojedynczą błyskawicą, twierdząc, że jego technika jest na pewno niczym innym jak rozszerzeniem domeny.

Jujutsu Kaisen Rozdział 185 – data premiery

Rozdział 185 Jujutsu Kaisen zostanie wydany w niedzielę, 22 maja 2022 r. Wątek gry Slaughtering Games jest obecnie u szczytu, więc nie przegap nowych rozdziałów, które są publikowane w każdą niedzielę.

Gdzie czytać Jujutsu Kaisen rozdział 185?

Jujutsu Kaisen Rozdział 185 będzie dostępny na różnych platformach, takich jak viz media, mangaplus i oficjalna aplikacja Shonen Jump. Czytanie rozdziału będzie bezpłatne przez następne trzy tygodnie, po których będziesz musiał przejść na płatną subskrypcję.

Powiązane posty

Go up