JEDNOCZĘŚCIOWY EPIZOD 1014 DATA WYDANIA OPÓŹNIONA ZE WZGLĘDU NA PIRACTWO W TOEI

14/03/2022 08:36

JEDNOCZĘŚCIOWY EPIZOD 1014 DATA WYDANIA OPÓŹNIONA ZE WZGLĘDU NA PIRACTWO W TOEI

Dla milionów fanów anime na całym świecie One Piece pozostaje istotną częścią ich weekendowego programu telewizyjnego.

Jednak kultowa seria będzie zauważalnie nieobecna w transmisji w tym tygodniu, zarówno w Japonii, jak i za granicą w serwisach streamingowych.

Więc co wiemy do tej pory o odcinku One Piece 1014 delay, a Toei Animation wydało nową datę premiery „Marco's Tears! Połączenie Piratów Białobrodego!”

DLACZEGO JEDEN CZĘŚĆ EPIZOD 1014 BYŁ OPÓŹNIONY?

Niestety kolejna odsłona anime One Piece (1014) zostanie opóźniona w stosunku do pierwotnej emisji, która zaplanowana była na niedzielę 13 marca.

W rzeczywistości, osoba trzecia niedawno włamała się do wewnętrznych sieci Toei Animation, uszkadzając pliki i wpływając na zaplanowane wydanie kilku tytułów, w tym One Piece.

Toei Animation wydała komunikat prasowy na temat piractwa, wyjaśniając, jak „działa wpływ na animację telewizyjną [était] z powodu awarii systemu spowodowanej nieautoryzowanym dostępem do naszej sieci.”

„Potwierdziliśmy, że nasza sieć była przedmiotem nielegalnego dostępu stron trzecich w dniu 6 marca tego roku i zawiesiliśmy część naszego systemu wewnętrznego”. – Komunikat prasowy Toei Animation.

Toei zakończył post, przepraszając fanów, ale zauważył, że szczegóły są obecnie badane.

CZY TOEI OGŁASZA NOWĄ TERMIN WYDANIA JEDNOCZĘŚCI EP 1014?

Od 13 marca Toei Animation ani powiązani z nią partnerzy dystrybucyjni serii nie podali nowej daty premiery opóźnionego One Piece Episode 1014.

Zgodnie z postem na oficjalnej stronie One Piece, Toei Animation ogłosi więcej szczegółów na temat sztuczki i daty premiery nadchodzących odcinków po 20 marca.

Fani powinni jednak pamiętać, że niekoniecznie oznacza to, że nowy odcinek ukaże się 20 marca, ale więcej informacji zostanie opublikowanych w tym dniu.

Fani spoza Japonii, którzy transmitują nowe odcinki One Piece na Crunchyroll, również zostaną dotknięci piractwem.

„Zrobimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej przywrócić przygody Luffy'ego i Piratów Słomkowego Kapelusza. Dziękuję za Twoje zrozumienie". – Komunikat prasowy One Piece.

Witam fanów One Piece! Odcinek w tym tygodniu będzie opóźniony. Powiadomimy Cię, gdy aktualizacja będzie dostępna.

TRZY INNE TYTUŁY WPŁYWAJĄCE NA PIRACTWO

Nie tylko seria One Piece została dotknięta zhakowaniem Toei Animation przez osobę trzecią.

Jak potwierdza komunikat prasowy, ostatnie odcinki następujących seriali również zostały opóźnione:

Podobnie jak w przypadku opóźnienia One Piece, Toei Animation nie potwierdziło jeszcze ogólnoświatowej daty premiery tych odcinków.

Ten artykuł zostanie zaktualizowany, gdy tylko oficjalne źródła potwierdzą nowe informacje o opóźnieniu odcinka One Piece 1014 i nowej dacie premiery.

JEDEN KAWAŁEK OTRZYMUJE NOWĄ HANDLOWĄ GRĘ KARTĘ

Po hackowaniu Toei Animation w tym tygodniu pojawiły się ważne wiadomości dla serii One Piece, potwierdzające nową grę karcianą.

Bandai otworzył nową stronę i witrynę na Twitterze dla gry w poniedziałek, 7 marca, i udostępnił zwiastun na swoim kanale YouTube.

Gra karciana zostanie wydana w Japonii od lipca 2022, a międzynarodowa premiera spodziewana jest jeszcze w tym roku; konkretna data nie została jeszcze ustalona.

Według Anime News Network, gra wystartuje z czterema zestawami startowymi: Słomiane Kapelusze, Najgorsza Generacja, Piraci z Królestwa Zwierząt i Siedmiu Władców Mórz.

SERIA MANGA SZCZĘŚLIWA NIE BĘDZIE WPŁYWAŁA

Dobrą wiadomością dla fanów One Piece jest to, że seria manga wyda w tym tygodniu rozdział 1043 zgodnie z planem.

Kilka postów fanów w mediach społecznościowych twierdziło, że manga niespodziewanie przerwie w tym tygodniu.

Jednak te spekulacje wydają się wynikać z plotek, że seria zostanie przerwana w przyszłym tygodniu, począwszy od 20 marca. Ta plotka była również podsycana przez opóźnienie serii anime i opóźnienie nowego rozdziału Jujutsu Kaisen, co spowodowało pewne zamieszanie w społeczności.

W chwili pisania tego tekstu rozdział 1043 jest nadal planowany na niedzielę, 13 marca, jak donoszą Viz Media i Manga Plus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up