JEDNOCZĘŚCIOWY EPIZOD 976: POWRÓT DO TERAŹNIEJSZOŚCI! DATA PUBLIKACJI I PRZEDMOWA!

30/05/2021 07:14

JEDNOCZĘŚCIOWY EPIZOD 976: POWRÓT DO TERAŹNIEJSZOŚCI!  DATA PUBLIKACJI I PRZEDMOWA!

Tytuł 976 odcinka One Piece to „Powrót do teraźniejszości! 20 lat później! Retrospekcja Odena Kozukiego, która ujawniła kilka ważnych szczegółów na temat krainy Wano, wreszcie dobiegła końca. Wygląda na to, że życzenie Odena Kozukiego w końcu się spełniło, ponieważ Wano ma wkrótce otrzymać sojuszników w postaci Słomkowego Kapelusza.

Luffy i jego przyjaciele w końcu są tutaj, aby sprawić, że Wano znów będzie wspaniały. Momonosuke sprzymierzy się z nimi, aby pomścić śmierć swojego ojca przez Kaido i Orochi. Jest jeszcze czas, aby anime zaprezentowało niesamowitą bitwę, która toczy się obecnie w mandze. Ale następny odcinek na pewno będzie jego początkiem. Więc kiedy zostanie wydany? Oto ostatnie szczegóły.

One Piece Episode 976: Podgląd fabuły i szczegóły!

Członkowie Akazaya są przepełnieni wściekłością po śmierci Odena i klanu Kozuki. Są rozczarowani, że nie mogą uratować Lady Toki. Więc teraz chcą zemsty, a chwila, na którą czekali, w końcu nadeszła. Orochi i Hiyori przeżyli incydent 20 lat temu i teraz szukają zemsty.

One Piece Episode 976 wreszcie będzie zawierało Luffy'ego, Kida i innych po pewnym czasie. Zestaw Słomkowego Kapelusza pojawi się w Wano i zawrze sojusz z Momonosuke. Jest również prawdopodobne, że fani mogą być świadkami najbardziej oczekiwanego starcia Luffy'ego z Królem Piratów Bestii, Kaido. Czytelnicy mangi już wiedzieli, jak niesamowita będzie ta awaria i nie mogą się doczekać, aby zobaczyć ją na ekranie.

Podsumowanie poprzedniego odcinka!

W odcinku One Piece 975 widzowie zobaczyli koniec Age of Oden, który w końcu pogodził się ze swoim losem. Mieszkańcy powiedzieli Orochi, że Oden był prawdziwym bohaterem Wano. To rozwścieczyło Orochi i zaczął strzelać do wszystkich ludzi, którzy mówili o Odenie. Tymczasem Lady Toki czyta list, który zostawił jej Oden i zdaje sobie sprawę, że Ame-no-Habakiri i Enma ją jej powierzyli. Później odcinek pokazał również Kinemona i resztę członków Akazaya ukrywających się głęboko w lesie, zastanawiających się, co dalej.

Kinemon mówi im, że muszą iść uratować Lady Toki. Jednak zanim dotrą do zamku, jest już za późno.

One Piece Odcinek 976: Data premiery

Fani są bardzo podekscytowani, widząc Luffy'ego i jego gang ponownie na ekranie w następnym odcinku. Czekają na jeszcze więcej z następnego zestawu odcinków po obejrzeniu genialnego łuku retrospekcji. Odcinek 976 One Piece ukaże się w niedzielę 30 maja 2021 roku. Nowy odcinek będzie dostępny na Crunchyroll i Netflix.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up