Odcinek 1014 One Piece opóźniony: ogłoszono nową datę premiery

13/03/2022 21:24

Odcinek 1014 One Piece opóźniony – ogłoszono nową datę premiery?

Przykro nam, że przekazuję smutne wieści, ale One Piece Episode 1014 został opóźniony z powodu naruszenia przez stronę trzecią wewnętrznych serwerów Toei Animation, anime zostało zawieszone na czas nieokreślony.

Na oficjalnej stronie One Piece dyskutowano o przyszłości transmisji anime i ogłoszono, że wszystkie przyszłe odcinki zostały wstrzymane, bez widocznej daty premiery.

To szokująca wiadomość dla fanów, ponieważ wszyscy nie mogli się doczekać Roofpiece, ale teraz będziemy musieli poczekać na walkę między Kaido i Luffym.

Toei Animation i wszystkie powiązane franczyzy ogłoszą przyszłą datę premiery One Piece Ep 1014 na swojej oficjalnej stronie internetowej i w mediach społecznościowych pod koniec marca.

Wiele stron internetowych podaje, że anime One Piece zostało zawieszone na czas nieokreślony, ale mamy nadzieję, że Toei Animation wkrótce rozpocznie transmisję strumieniową odcinków.

Zalecamy przeczytanie One Piece Rozdział 1043 w oczekiwaniu na powrót anime.

One Piece Odcinek 1014 – data premiery

Jeszcze przed niedawnym atakiem na serwery Toei Animation, odcinek 1014 miał być w tym tygodniu wstrzymany z powodu specjalnego harmonogramu.

Odcinek 1014 One Piece nosi tytuł „Łzy Marco! Połączenie Piratów Białobrodego!” i zostanie wyemitowany 20 marca 2022 r., według Wikipedii.

Mimo że ogłoszono nieokreśloną przerwę, istnieje duża szansa, że ​​odcinek 1014 zostanie wyemitowany, a kolejne odcinki będą potem przerywane.

Odcinek zostanie wyemitowany po raz pierwszy w Japonii około godziny 6:00 czasu JST i będzie dostępny na oficjalnych stronach streamingowych anime. Odcinek w języku angielskim zostanie wyemitowany kilka godzin po oficjalnym wydaniu w Japonii, a poniżej przedstawiamy czas premiery.

Stany zjednoczone: 18:00 czasu wschodniego;
Indie: 7:30
Brazylia: 23:30
Hiszpania: 3:00
Korea: 11:00

Data i godzina wydania nie są obecnie potwierdzone, poinformujemy Cię, jeśli pauza zostanie wkrótce zniesiona.

11 marca 2022 roku Toei Animation ogłosiło na swojej stronie internetowej, że doszło do naruszenia ich tytułów. 6 marca osoba trzecia nielegalnie uzyskała dostęp do sieci Toei i aby zminimalizować szkody, część jej systemu wewnętrznego została zawieszona.

Nie tylko odcinek 1014 One Piece, ale animacje z innych serii, takich jak Dragon Quest i odcinek 22 gry o duchach Digimon, również zostały opóźnione, bez widocznej daty premiery.

Hack wydaje się poważny i czekamy na dalsze informacje od zespołu Toei Animation. Anime najprawdopodobniej zostanie zawieszone na 1-2 miesiące.

Zespół Toei pracuje za kulisami, aby naprawić wszystkie naruszenia i wzmocnić bezpieczeństwo sieci, aby zapobiec powtórzeniu się takiej sytuacji w przyszłości.

Według niektórych nieoficjalnych źródeł internetowych, One Piece Episode 1014 zostanie wyemitowany 20 marca 2022 roku, a przerwa rozpocznie się od One Piece Episode 1015.

Zaktualizujemy artykuł, jeśli informacje o anime zostaną ogłoszone w Internecie. Bądźcie na bieżąco!

Kaido Vs Luffy: Dach domu

Fani od dawna są podekscytowani kawałkiem na dachu. Nadchodzący odcinek 1014 One Piece będzie opowiadał o walce Marco i Zoro z piratami Bestii All-Star.

Ostatni odcinek był oryginalnym anime, w którym mogliśmy zobaczyć Ace walczącego z Yamato w Onigashima.

W One Piece Episode 1014 English Sub Preview Marco wspomina Ace'a i to, jak nieprzyzwoity spełnia jego wolę otwarcia Wano, rozpoczynając walkę z Kaido.

Zoro i Marco będą walczyć z królem i królową w następnym odcinku. Tymczasem Luffy próbuje przebić się na dach, gdzie Kaido walczy z Czerwonymi Pochwami.

Nie jest jasne, kiedy zakończy się przerwa anime One Piece, ale mamy nadzieję, że data premiery One Piece Ep 1014 zostanie ogłoszona wkrótce. Przeczytaj nasz artykuł na temat Kto spotyka się z Loserfruit podczas oczekiwania.

Powiązane posty

Go up