Jeden kawałek, rozdział 1048 surowych skanów

06/05/2022 14:10

Jeden kawałek, rozdział 1048 surowych skanów

Po dwóch tygodniach opublikowano surowe skany One Piece Rozdział 1048, a wraz z nowym rozdziałem walka staje się intensywna. Oda pierwotnie planował ukończyć One Piece za pięć lat. Manga rozpoczęła się w 1997 roku, więc według analizy Oda Sensei, manga miała zakończyć się w 2002 roku. Czy możesz w to uwierzyć? Dwadzieścia lat później wciąż czytamy wspaniałą historię, którą napisał i zilustrował. W nadchodzącym lipcu manga będzie świętować 25 lat publikacji seryjnych. To po prostu szalone. Czy jest jakaś inna historia, która trwa od 25 lat? Nie to co wiem.

Oda Sensei powiedział w wywiadzie, że chce narysować wszystko, co wymyśli. Chciał, aby czytelnik zobaczył One Piece tak, jak on to widział. To jest dokładnie to, co robi One Piece Rozdział 1048. Chociaż nie możemy się doczekać końca tej walki, małe rzeczy, które dzieją się poza główną bitwą między Luffym a Kaido, składają się na bitwę. Wszystkie krzyki i motywacje samurajów wskazują, że nie chodzi tylko o przedstawienie walki Luffy'ego z innym złoczyńcą. Stawki w tej walce są ważniejsze niż to. Chodzi o pokonanie długiego „20-letniego” panowania Wano i pokonanie najpotężniejszej bestii na świecie.

One Piece Rozdział 1048 pokazał motywacje stojące za wszystkimi powodami ponownego pięknego wydania Wano. Bez zbędnych ceregieli zagłębimy się w surowe skany i spoilery One Piece Chapter 1048.

One Piece Rozdział 1048: Surowe skany

Jak zwykle, One Piece Chapter 1048 powraca z okładką. Okładka przedstawia Crackera i Brûlée. Bracia martwią się inwazją Germy. Natomiast tytuł rozdziału mówi „20 lat”. Rozdziały zaczynały się tam, gdzie ostatnio się kończyły. Luffy krzyczy i prosi Momo, aby usunęła Onigashimę z drogi. Momo odpowiada, że ​​nie będzie w stanie przenieść Onigashimy, ale i tak stara się usunąć go z drogi.

Gdy gigantyczny cios Luffy'ego zbliża się do Kaidou, Kaidou nie wydaje się być przestraszony. W końcu jest najsilniejszą bestią na świecie. Kaidou mówi, że zaakceptuje jego cios. Ogień i para wydobywają się z jego ust, Kaidou po raz kolejny pokazuje swoją nową formę. Całe ciało Kaidou jest pochłonięte ogniem, nazywany jest "płonącym bębnowym smokiem". Jego ciało jest tak gorące, że wszystko, czego dotknie Kaido, topi się, nawet długi róg Onigashimy topi się po dotknięciu ogona Kaido.

Luffy ze swoim Bajrang Gun i Kaidou ze swoim Płonącym Bagua

To jest punkt kulminacyjny rozdziału. Kaidou mówi, że cios Luffy'ego nie rozbije się, ponieważ wyparuje go ogniem. Jednak Luffy planuje znokautować Kaido bez dotykania go techniką, której nauczył go Hyogoro. Gdy nowy ruch Luffy'ego, Bajrang Gun (odnosi się do małpiego boga „Bajrang Bali”), oraz ruch Kaidou, Płonąca Bagua, zbliżają się do siebie, starcie Haki między nimi jest bezprecedensowe. Będzie to również kontynuowane w następnym rozdziale.

Tymczasem w wewnętrznym zamku Akazaya są nieprzytomni. Ussop próbuje pomóc wydostać się wszystkim. Samuraje i piraci zachęcają Luffy'ego do pokonania Kaidou. Z bliska Kawamatsu cofamy się o 20 lat, kiedy umierał Oden, a Akazaya uciekali. W One Piece, rozdział 1048, przeszłość pokazuje inną stronę Wano Country. Nie tylko Akazaya, ale także Daimyo z Kraju Wano walczyli honorowo przeciwko Kaïdou i Orochi. Daimyo odmówił stania po stronie Kaïdou i Orochi i zginął honorową śmiercią.

Orochi wciąż płonie i zamierza zabrać ze sobą Komurasaki. Zamienia się w węża i zbliża się do Komurasaki. Denjiro wchodzi na scenę i odcina głowę Orochi, a następnie całuje Komurasaki. Rozdział kończy się życzeniami wypisanymi na odlatującej latarni. Życzenia latarni mówią: „Niech Orochi zniknie”, „Uwolnij nas z tego piekła” i „Daj mi łyk wody”.

Gdzie czytać rozdział 1048 One Piece?

One Piece Rozdział 1048 zostanie wydany w najbliższą niedzielę, 8 maja 2022 roku. Możesz przeczytać One Piece Rozdział 1048 za darmo na stronach Viz i Mangaplus. Możesz przeczytać pierwsze trzy rozdziały i ostatnie trzy rozdziały za darmo na obu stronach.

Powiązane posty

Go up