Good Girls Sezon 4 Odcinek 13 Data premiery

03/07/2021 10:42

W odcinku 12 sezonu 4 „Good Girls” Rio porywa Annie, aby zastraszyć dziewczyny. Następnie znajduje się w ciężarówce z Mickiem, prawą ręką Rio, ale zostają zatrzymani przez policję, która zaczyna zakładać, że Mick jest po złej stronie prawa. Jeśli nie widzieliście ostatniego odcinka, możecie go przeczytać w podsumowaniu. Aby dowiedzieć się, co czeka dobre dziewczyny, oto wszystko, co wiemy o następnym odcinku!

Good Girls Sezon 4 Odcinek 13 Data premiery

Odcinek 13 sezonu 4 „Dobrych dziewczyn” będzie miał premierę 8 lipca 2021 r. o godzinie 21:00 czasu wschodniego na antenie NBC. Serial kryminalny zazwyczaj zawiera nowe odcinki w każdy czwartek, każdy trwający od 41 do 44 minut.

Gdzie obejrzeć 13 odcinek czwartego sezonu Good Girls online?

Aby obejrzeć odcinek 13 sezonu 4 „Good Girls” na antenie NBC podczas transmisji na żywo, dostrój się o godzinie wskazanej powyżej. Po pierwszym telewizorze możesz go również przesyłać strumieniowo na oficjalnej stronie NBC lub w aplikacji NBC. Program jest również dostępny na platformach do transmisji na żywo, takich jak YoutubeTV, SlingTV, DirecTV, Spectrum, Xfinity i FuboTV. Możesz także wypożyczać odcinki z popularnych usług wideo na żądanie, takich jak Vudu, iTunes, Google Play, YouTube, Microsoft Store, Amazon Prime i FandangoNow. Możesz nawet sprawdzić, czy „Good Girls” jest dostępne na AppleTV i Hulu.

Good Girls Sezon 4 Odcinek 13 Spoilery

Odcinek 13 sezonu 4 „Good Girls” nosi tytuł „You”. Jak widzieliśmy w poprzednim odcinku, grzeczne dziewczyny wracają do pracy. Wiemy jednak, że Rio nie pozwoli im żyć w spokoju. W następnym odcinku zamierza ingerować w tryby swojego najnowszego biznesu, co naturalnie rozwścieczy Beth. Rio może mieć na myśli nowy plan związany ze wszystkimi pieniędzmi, które wrzucili do kasyna. W międzyczasie Phoebe może być na tropie dziewczyny, która odkrywa nowe informacje na temat sprawy. Jego powrót do Detroit grozi terroryzowaniem dziewczyn. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z promocją poniżej.

Dobre dziewczyny sezon 4, odcinek 12, podsumowanie

Odcinek 12 sezonu 4 „Dobrych dziewczyn” nosi tytuł „Najpierw rodzina”. W najnowszym odcinku lojalność Beth zostaje ponownie przetestowana, gdy Rio prosi ją o poświęcenie kogoś, kogo kocha. Chwilę przed tą nierozsądną propozycją Rio pojawia się w drzwiach Annie, dając do zrozumienia, że ​​chce, aby do niego dołączyła. W odpowiedzi patrzy na swój telefon, a Rio mówi jej, żeby trzymała go z dala od niej. W domu Bolandów Beth i Dean kłócą się o pieniądze, które stracił.

Byli koledzy z gangu Deana (przekształceni w prawników) chcą poważnych dowodów przeciwko Beth, co wywiera na niego presję. Kilka sekund później wpada Ben, martwiąc się o swoją matkę, która zniknęła bez ostrzeżenia. Beth od razu rozumie, co robi Rio, ale gangsterski gangster chce jej pieniędzy i może zrobić wszystko, aby zdobyć każdy grosz. Gdzie indziej Annie jeździ ciężarówką. Kierowca Mick zabiera ją w niewiarygodne miejsce, a Annie zakłada, że ​​jest bliska śmierci. Dobre dziewczyny przygotowują się do płacenia podatków klubowych, aby w spokoju wznowić działalność.

Po krótkiej rozmowie z Emmą Caulfield, której udaje się przelicytować ich na aukcji, stosują nieuczciwą taktykę, by przejąć klub. Mick i Annie zostają zatrzymani przez policję, która jest pewna, że ​​bezbronna kobieta w ciężarówce jest ofiarą napaści. Jednak odpiera jego oskarżenia, twierdząc, że są w związku. Odcinek kończy się, gdy Ruby i Beth pracują nad kolejną partią i powrotem Annie do cywilizacji. Beth później odwiedza Nicka po radę, gdy Stan spiskuje z prawnikami.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up