Good Girls Season 4, odcinek 4 Data premiery

04/04/2021 06:43

Kiedy 4. sezon „Good Girls” dotarł do odcinka 3, publiczność również nie mogła się doczekać ekscytującego wyścigu kotów i myszy między Phoebe i dziewczynami. Pierwszą osobą, która wpadła w ręce wymiaru sprawiedliwości, jest Dean, nawet jeśli dziewczyny starają się go wyciągnąć. Z drugiej strony sprawy będą również trudne na froncie biznesowym. Jeśli chcesz przeczytać narracyjną recenzję ostatniego odcinka, możesz przejść do podsumowania. Możesz też zagłębić się w szczegóły 4 odcinka 4 sezonu „Good Girls”. Oto wszystko, co o nim wiemy.

Good Girls Season 4, odcinek 4 Data premiery

Odcinek 4 sezonu 4 `` Good Girls '' zostanie wyemitowany 28 marca 2021 r. O 10:00 w telewizji NBC. Serial odbywa się w cotygodniowym rytmie emisji jednego odcinka w każdą niedzielę.

Gdzie oglądać odcinek 4 sezonu 4 Good Girls online?

Odcinek 4 sezonu 4 `` Good Girls '' jest tuż za rogiem i możesz go obejrzeć w NBC w wyżej wymienionym czasie. Możesz także uzyskać dostęp do odcinka na oficjalnej stronie NBC lub w aplikacji NBC, gdzie będzie dostępny dzień po jego pierwotnej emisji. Jeśli nie wolisz oglądać telewizji, możesz udać się na platformy telewizyjne na żywo, takie jak Fubo TV, Sling TV, YouTube TV i DirecTV, aby sprawdzić nowe odcinki. Inną opcją jest kupowanie odcinków w usługach wideo na żądanie, takich jak Amazon Prime Video, iTunes i Apple TV, gdy tylko będą dostępne. Użytkownicy serwisu Netflix mogą nadrobić zaległości w poprzednich sezonach.

Good Girls Season 4 Odcinek 4 Spoilery

Następny odcinek czwartego sezonu „Good Girls”, zatytułowany „Dave”, pokaże Phoebe zbliżającą się do całej operacji trio, umożliwiając Secret Service zawarcie interesującej umowy z Beth. Szef Stana dyktuje niebezpieczne kariery, a Ruby wyobraża sobie nowe życie. Annie będzie musiała zmierzyć się z możliwością, że Ben jej już nie potrzebuje. Oto promocja następnego odcinka!

Good Girls Season 4, odcinek 3 Podsumowanie

Odcinek 3 sezonu 4 „Good Girls” nosi tytuł „Fall Guy”. Odcinek zaczyna się od retrospekcji do młodej Beth i Dean w liceum. Zaraz idą razem na bal maturalny, ale w noc balu ona opiekuje się matką w szpitalu i dołącza do niej Dean. Scena wraca do teraźniejszości, kiedy mówi mu, że go uratuje. Phoebe próbuje przekonać Dave'a, aby poświęcił jej trochę czasu z Deanem. Ale podczas przesłuchania Dean nie poddaje się. Beth szuka pożyczki w Rio, a on zgadza się pod warunkiem, że ona musi zatopić kulę bilardową. Odnosi sukcesy i dostaje pieniądze. Następnie dziewczyny zastępują Deana jego kolegą Ericem, który wydaje się być podekscytowany tą umową.

Ruby i Stan zaczynają płacić nowe rachunki za pomocą pieniędzy skradzionych w pracy, ale szef Stana pojawia się i mówi mu, że wie, co robi. Eric idzie do banku z zamiarem aresztowania. Ale zamiast tego policja zabiera pieniądze i nie zadaje sobie trudu, aby cię aresztować lub schwytać. Beth ma zamiar wyznać wszystko Phoebe, ale to Dean bierze wszystko na swoje plecy. Phoebe czyta list, który Beth napisała do Deana, wyjaśniający warunki umowy w sklepie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up